+1 oy
253 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (368 puan) tarafından
Kızlar ne marka alayım kac numara alayım. Lutfen tavsiyede bulunun bir defa alınıyor hata yapmak istemiyorum. Ama Bı doktor ınstada yazmış cok zararlı uzak durun. 

4 Cevaplar

0 oy
(13,787 puan) tarafından
Ben Kumtel aldım şimdilik memnunum çok büyük rahatlıkmis diğer konuyu bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Philips aldım simdiye kadar sadece patates kızarttım :D güzel kullanıslı kullanmayı bilene. Esim asker evde olmuyo genelde öyle cesit cesit yemekler pisiremedim ama kullanıslı. Eve yağ kokmuyo haznesini bulaşık makinesine atıyorum tencere yıkama derdi olmuyo bi yerler yağ çekmiyo. Pratik ya kullanımı. Seviyorum ben öneririm. 
0 oy
(6,124 puan) tarafından
Ya aslında yağdan tasarruf Bir kızartma yaptığın zaman evde koku olmuyor bence çok pratik ve rahat gibime geliyor Ben de almayı düşünüyorum da bir zaman sonra artık bakalım elimiz bir düzelsin ama doktorun söylediği şey de doğru Olabilir çünkü yağsız bir şekilde sadece elektrikle pişiyor ondandır ama zaten baktığın zaman yediğimiz içtiğimiz kullandığımız hangi şeyin zararı yok ki artık yediğimiz meyveler bile hormonu şu an elimde mandalina var mandalinanın suyu yok Kendisi var ve kocaman kabuğunu şişirmişler suyunu çekmiş posasını bırakmışlar mandalina mı yiyorsun yoksa kabuk mu belli değil
0 oy
(139 puan) tarafından
Elektra mı elektolüx mü ne böyle bişy alan herkes cok memnun fiyatına göre performansı cok iyiymis bühükmüşte

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 381 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bal oglum (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 385 göst.
0 oy
8 cevap 249 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu