0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Namazlarni aksatmadan kilan var mi bende cok istyorum tam kilmayi ama surekli gecistiriyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,245 puan) tarafından
Elhamdülillah kılıyorum cok şükür 

Hayatını namaz üzere yaşarsan hiç geciktirmezsin bir iş yapacaksan önce namazın geçiyor mu diye o işe başla mutlaka işe yarar zamanla hiç gecirmezsin ve yemeklerini abdestle yapmaya özen göster böylece hep abdestli olur namazını gecirmezsin Allah'ın izniyle 
tarafından
Tesekkur ederim yorumun icin denycm bunu canim
(2,245 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canım ben şuan rahatsızım Ama kılmaya özen gösteren artık hani bende kılıyorum ama bazen adet günlerinden sonra akşama yaşıyorum 
tarafından
Allah aksatmadan kilmayi nasip etsin hepimize
(2,369 puan) tarafından
İnşallah bacım
0 oy
tarafından
Çok şükür kılıyorum canım Teheccüd namazına her gece kalkamıyorum iki gündür oturarak kılıyorum belim çok fena 
tarafından
Bende hamileyim bazen belim ahiriyor oturarak kiliyorum sonra vicdan azabi cekiyorum oturarak kildgm icin diyorum daha kotu durumda olanlar ayakta kiliyor ben neden oturarak kildm diyr :(
tarafından
Rabb'im kabul etsin halimide vicdanimida biliyor eğilip kalkamıyorum ne yapayım
tarafından
Yok canim senin icin demedim bel agirisi gercekten cok kotu ben kendim icin dedim biraz nazliyimda
0 oy
(60 puan) tarafından
Bende bi kılıp  bi birakiyorum ve bundan cok rahatsizlik duyuyorum ve cok kaza namazim var namazlarin pesinden kazada kiliyorum ve bu sefer ağır geliyo ve diyorumki bu kaza namazları nasıl biter diyip bırakıyorum bu sefer kilmadiklarimda üzerine kaza olarak ekleniyo nasıl yenicem  bu nefsimi bu konudan sürekli huzursuz oluyorum
(2,835 puan) tarafından
Aslında hergun bir gunun namazının kazasını üst üste kilabilirsin boş bir vaktinda namaz aralarında böyle alışkanlık edersen sürekli kızlardan kazan biter
(60 puan) tarafından
Sağ canım yorumun  için böylede kılabilirim inşallah bende başlıycam artık aksatmamaya özen göstericem yoksa ben de erteleyenlerden olmak istemiyorum
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hamdolsun 15 senden fazladır düzenli aksatmadan namazlarımi kılıyorum 
tarafından
Masallah Allah daim etsin canim
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Maalesef aksıyor :( eşim çok uyarıyor bu yüzden. Hiçbir vakti kaçırmayan insanlara o kadar özeniyorum ki<3

tarafından
Benimde esim cok uyaryor maalesef bende cok tembelim bu konuda
0 oy
(161 puan) tarafından
16 yasından beri kılıyorum 29 yasındayım ama cok gec baslamısım diyorum kılmaya :( Öldüğümüz zaman bize ilk sorulacak sey namaz. İlk önce namazdan hesaba cekileceğiz diye biliyorum. Şu da var benim basım acık bu konuda eksiğim ben de kapanamıyorum. Basım acık diye cok baskı yedim. Kıldığın namazlar bosa gidiyo kafanı örtmedikten sonra vs tarzında baskılar yedim ama yine de bırakmadım. O da nasip olur inşallah ne diyeyim. 
tarafından
Namazn kabul olmamasiyla örtünün bir alakasi yok bence her ibadetin yeri ayrdir basi acik diye namaz kilmasan namazinda ustune eklenir en azindan namazn farzini ustunden kaldryorsun canim ikisininde gunahi ayri sonucta umarm kapanmakta hakkyla nasip olur sana
(139 puan) tarafından
Ben kapalıyım ve hep başlayıp aksatıyorum bi türlü devamı gelemiyo.halt etmiş onu diyenler.asıl senin gibileri takdir ediyorum ben
0 oy
tarafından
Ben bennnn bin şükür ama Rabbim günah yazmasin sabah namazında olur genelde vesvese uyku vs bende tam tersi öğlen namazı aksatiyorum sürekli hep geç kılıyorum 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Çok şükür aksatmamaya özen gösteriyorum 

YouTube da Mehmet yıldız var ( HAYALHANEM) diyede geçiyor onu izlemek bana huzur veriyor bedenimle ruhumla dinimizi iyice öğrenmiş oluyorum 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bir aydir sabah namazina kalkamiyorum.dogerlerini vaktinde kilmaya ozen gosteriyorum .keske sabahida vaktinde kila bilsem :(
0 oy
(613 puan) tarafından
Elhamdülillah neredeyse 10 yıldır hiç aksatmadan kılıyorum 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Sabah namazı :( onada oğlum geç uyuyor kalkamıyorum 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
2016 dan beri sukur nasip oluyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 173 göst.