0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Çoktan bitmesi gerekn bi evlilikti aslında ama çocuklar icin dedik bu kadar yıl gecirdik ama ne benim degerim ne saygim kaldı gözünde en son aileler öğrendi her seyi söz verdi çocuklar icin vs ama yine ayni seyleri yapmaya devam etti.Devam ederse bu evlilik kötü bitecek biliyrm.Ama bitirmek de o kadar kolay degil .Ne yapacagimi bilemedim.Aldatma vs olmadan kötü bi sekilde bitmesin istiyrm ben söyledim de kac sefer .Bana sen git diyor burasi onun eviymismis.Kira ev bende benim gitmeyecegimi söyledim .Iki cocuk var kücük.Arkamızda da kimse yok ne bu isi duzeltecek ne de baska bir sey.Dedigim gibi belki.de ilk yıldan bitmesi gerkirdi aptallık yapmsim.Ne yapaym arkadaslar bu konuda tecrübe yasamis veya bosanma asmamasina gelmis olanlar ne önerir siniz .Bu evden ben gitmem kirasi da uygun vs Cocuklarimi vermem ama bu konuda anlasamyrz ayrılsak bunu kaldirabileck miyim orasi da var .Egitime devam ediyrm sırf kendi ayaklarimin üstünde durabilmek icin .Bir an da her sey alt üst olacak nasıl bas edecegim devam etse zaten evlilik gibi degil devam eden sey...

4 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından
Neden boşanıyosunuz kı sıkıntınız ne
(1,075 puan) tarafından
Birbirimize olan saygımız kalmadı ayni evin icinde yasayan iki kisiyiz kac kez nette cinsel.icerikli seylere baktigini gördm uyardm inkar etti ve bugünde kadinlik yapsaydin oldu cahil cahil konustu ve bunun gibi o kadar cok sey var ki .Birbirimize güvenimiz.yok paylastgmz bir sey yok.
(139 puan) tarafından
Bizde boşanma aşamasındayız ama benimki kumar bağımlısı onun peşinden kızımı ve kendimi süründürmek istemediğimden boşanacagım.benim ailem arkamda o yüzden hiç düşünmedim gecim derdini.psikologa gitseniz terapi falan bi değişime gitseniz fayda görmezsen öyle denersin.ne bilym tatil yenilenme tekrar tanışma heycan bişyler bişyler
(1,075 puan) tarafından
Yok canım kac kez bunu dile getirdim zaten böyle böyle.arayı actı degersizlestirdi beni benimle.bir sey yapmak istemedikten sonra da ne diye ugrasaym ben de.
(139 puan) tarafından
Evet doğru söyluyosun
-Reklam-
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Çocuklarıdami vermem.diyor
(1,075 puan) tarafından
Aynen cocuklar o alackms ikisini de güya yani bana git diyor.kısaca.
(7,948 puan) tarafından
Kaç yaşında çocukların
(1,075 puan) tarafından
6 3 yasindalar
0 oy
tarafından
Aldatma şiddet yoksa vesveseden olabilir canım boşanmadan önce namazını aksatmamaya çalış günde 1 syf. Olsa bakara oku ve günlük 300 defa ya kuddus ya selam CC. Çek dua et eşinle kalpleriniz yakinlassin diye 100 ya Vedud 100 ya vacid CC çek çok faydasini görürsün ❤️
(1,075 puan) tarafından
Yapıyordm zaten onu ama duzelsin diye ugrasmyrm sahsen o da aynı sekilde biz fazlasiyla uzaklastk bunu da bile isteye yaptı hayırlısi olsun bu saatten sonra da
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın bende bilmiyorum napicam maddi manevi bağlantı koptu bende zaten maneviyatı sifirdi 

İlk başta tamam gidiyim evden ben dedi benim ailem vericekti kirayı tabi sonra bu rahatı bulabilir mi , bı arka sokakta da annesi oturuyor daha gidemem oraya adapte olamam diyor ama vicdan merhamet sıfır ben çocukla babamın evine nasıl adapte olayım zerre düşünce yok bela beddua okuyorum artık cocugumada bir kuruş Hayri yok Allah bildiği gibi yapsin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 132 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 52 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alyak (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 622 göst.

380,199 soru

11,382,665 cevap

34,882 kullanıcı

...