0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar merhabalar geçen gün post açmıştım demiştim bütün aile benimle küs diye abime olan sevgimden bahsetmistim falan çoğunuz abini ara mesaj at falan dedi ben de cesaret edemedim ama bugün amcamın karısı kaza geçirmiş ben de dayanamayıp aradım nasılsın diye onlar da ağızlarına ne geldiyse saydılar o sırada abimde onların yanindaymis bende kapattım telefonu ve engelledim şimdi ise moralim çok kötü aradan üç yıl geçti ve hala bana karşı boyleler senin için kötü olur bizi arama falan diyorlar ama zaten bir daha hayatta aramam buraya neden yazıyorum bilmiyorum ama konuşacak kimsem yok nasıl kendimi toparlarim bilmiyorum 

16 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından
Tavırları belliymiş üzgünüm kaçarak göze almış oluyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzenim kaçarak evlendi bende kaçarak evlendim aramızda bir yıl var o önce evlendi dayım konuştu ilk günden itibaren kızıyla annesi ve abileri asla dediler annesi bayramda kuzenim el öpmeye gitti hamile haliyle tokat atıp dudağını patlatmış göndermiş sen bu eve geleceksin ne olursa olsun ahıra bağlayıp sabah gelip dövücem akşam gelip dövücem diye beddua etmiş arkasından o arabadan sende p'çinde sağ inmeyin diye bağırmış giderlerken daha neler neler abileri silahla kovdu evden ölmek istemiyorsan git diye 2 sene geçti üstünden bu olayların 2 çocuğu var şimdi yeni barıştı anneleri abileri kardeşimin düğünü vesile oldu. Bir akrabamız kaçtı yine babası 18 sene konuşmadı sonra barıştılar demekki daha zamanı var kendinede onlarada zaman tanı biraz
0 oy
tarafından
Daha öfkeleri dönmemiş demeki 5sene uzak dur arama baya zaman geçsin bı ozama na ofkereli diner 
0 oy
(636 puan) tarafından
Ay kıyamam Allah tez zamanda kavuştursun korkma et tırnaktan ayrılmaz 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Cok abartılı tepki vermisler bence bosver sen evinde huzurunu eksik etme kimse lazım değil hayatımıza bende kaçtım ama benim ailem en fazla bi hafta dayanabilfi sonra barıştık akrabalara fa babam ben kizimin arkasındayım dedi annem kiz kardeeim bile laf söylemedi 
0 oy
(912 puan) tarafından
Canım bende kaçarak evlendim iki yıl oldu ve ailem hala benimle görüşmüyor çok kötü bir durum her anlamda kendimi eksik hissediyorum abim de kesinlikle konuşmuyor ararsan kötü olur kimse onunla konuşmasın falan demiş 
(800 puan) tarafından
Tabiki çok kolay sindirilicek mesele deyıl...bir kız buyut oda kaçsın çok ağır birşey
(912 puan) tarafından
Tabiki de öyle haklılar utancımdan arayacak yüzüm de yok zaten
(800 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bnm
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Bana göre çok abartı ne olursa olsun evlat her zaman evladımızın istediği birini sevmek zorunda değiliz ama can bu illa da evlencem diyorsa telli duvaklı gelin etmeleri lazımdı seni kaçmak son çare olmalıydı
0 oy
(393 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim cnm 1 sene sonra barıştık ama hala bi annemin tavri var. Sabirdan baska bir sey yok bizim icin sıkma canini
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim babamda bu şekilde kinci olduğu için asla yeltenmedim canım her postunda aynı şeyi yazdım ailenin böyle olduğunu bile bile kaçmayacaktın kaçtın şimdi ailen eşin mutlu olmaya bak arayıpta kendini üzme neden neden diye sorgulama herkes herşeyi hemen sindiremez sen bi el öper bebek götürür barışırım diye düşündün ama olmadı hatayı baştan yaptım de üzülerek kendini eşini yıpratma 
0 oy
(800 puan) tarafından
Çocuğun varmı bilmiyorum ama  bir evlad buyut kız buyut oda kaçsın   çok ağır birşey birde çocuğu olunca daha iyi anlıyor insan 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Yok artık 3 yıl olmuş dertleri ne bende kaçarak evlndim 4 ay sonra el öpmeye gittik 11 sene biticek sorunumuz yk uzatmanın anlamı yk bnce herşey nasip sonçta
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Amcamin kızı kaçtı ve olaylar cok büyüktu. Kimse ondan beklemiyordu. Amcam o kadar üzüldü ki kansere yakalandi. Rahmetli amcam kaldiramadi. Aradan 3 4 yil geçti dayimin kizi kacti ondan da kimse beklemiyordu. Baba ben seviyorum demis. Dayimda asla vermem diyince kaçtılar. O gün dayimin beyne pihti atti. Bunlar bana en buyuk örnek oldu. Cok korktum gercekten. Olan oldu herkes evinde mutlu çocuklarını büyütüyor.

Kendim de kiz annesiyim  evet büyütmek zor gercekten ama o benim kölem degil. Ben kızımın sahibi degilim
0 oy
tarafından
Bende kaçaraka evlendm ama benjm ailem hicbiseu demedi direk gelsinler istesinler babasjnjn evinden gelikle ciksin demislerdi hicbisey olmamis gibi gittim oturdjm istediler düğünu mu de yaptilar baristik ama halada başimada kalkarlar sen soyleydin boyleydin diyerek aman zamanla hersey duzelir uzakta oturyorm antalyada ailemle aram yoktu smdide yanima geldiler mesela 
0 oy
(337 puan) tarafından

Ah canım benim 

Biz millet olarak istediğimiz şeyleri başkalarına dayatmayi çok severiz bazen de çocuğumuzu göz ardı edip millet ne der derdine düşeriz halbuki ben bununla evlenmek istiyorum denildiği zaman guzellikle olsa her türlü arkasında durulsa belkide her şey daha da güzel olacak 
Seni çok iyi anlıyorum insan ailesiyle vardır ailenin olmadığı yerde insan sudan çıkmış balığa döner ama reddedilmişsede  yapacak en güzel şey kendi ailesini kurmaktır 
Sonuçta  bir yuva kurmak için karşı çıktın yada çıktık kötü yola düşmedin Bi aile kurmak için bunun nesi kötü anlamıyorum üzme kendini senin hayatın sana ders olsun ki her koşulda her hatada her zorlukta evlatlarının arkasında durman icin
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Sabret kinleri soner inşallah 3 sene geçmiş aslında bu kadar kin nefret normal değil ama sabır herseyin vakti gelir
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kızlar yanlış anlamayın lütfen üzüldüğüm için söylüyorum ama geri kafaliliktan başka bişey değil ya büyüklerin yaptığı benimde kızım var düşünüyorum empati yapıyorum ya hayret ediyorum kaçmış evlenmiş çoluk çocuğa olmuş çok şükür deyip kabullenmesi gereken bişey bence sanki kötü yola düşmüş gibi davranmis bı çoğunuz ailesi ya evlenmisiniz var mı ötesi nasıl aile nasıl anne babalar ben anlamıyorum bende anneyim eminim ben de kaçsam benim ailemdw aynı tepkileri veriridi ama bence çok sacma ben Allah'a büyük konuşmayım kızım öyle bişey yapmak zorunda kalsa ben eskisinden daha çok yanında olurum ki yalnız oldugunu bilip ustune gitmesin kimse eşi yalnızlığından faydalanıp ezmesin diye yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 381 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
+2 oy
59 cevap 873 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 918 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...