0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
Alt katta misafir var sanırım kadın la da çok samimiyim ama biliyor ben çocuğumu 10 da uyutuyorum uyumazsa ağlıyor uyuyana kadar ama o kadar çok ses var ki 3. Ye uyutuyorum pat bı ses uyanıyor kafayı yicem adam içerde beni bekliyor iki sohbet edelim diye ne yapcam bilemedim şöylesem mi 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Misafir varmış kadın ne desin ? Bir gün idare edin artık komşuluk hakkı var 
-Reklam-
0 oy
(4,663 puan) tarafından
tabiki de aoyleme misafiri varmis bi gunlukten bisey olmaz 
(68 puan) tarafından
Ya evet olmaz ama ağlamasını görseniz birde sesi duysanız dersiniz aşağıda kıyamet mi kopuyor
(4,663 puan) tarafından
bisey olmaz baaka odada uyut
0 oy
tarafından
Söylemen çok saçma olur. İdare et bence. 
(68 puan) tarafından
Valla ediyorum ediyorum da benim ayaklarım koptu sallamadktan çocuğun içi çıktı ağlamaktan
tarafından
Eğer uyanacaksa bırak uyansın. Benim saatte esneme payım asla yok ama alttakiler in misafiri olunca uyumazsa sesten bayılana kadar ellemiyorum.
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Benim altımda otursan beni sığdırmazsin heralde sen misafiri varmış napsin gidin mi desin sessiz mi olun desin yani
(68 puan) tarafından
Bir gün çocuğun zivanadan cikarcasina ağlarsa anlarsın belki beni içim qciyor anne anne diye ayaklarıma sarılıyor uyuyamadigi için
(2,349 puan) tarafından
Çocuğuna bi şey demiyorum ki insanlar napsin nasıl yapsın ki işte ne diyebilir mesela
(68 puan) tarafından
Ya bitanem bak ben anlayışlı bir insanım dediğin gibi kadın la da samimiyim fakat bir ses var dir ses var dir güm güm vura vura kapılara camlara kirilmiyor lar masallah yani sorun misafirlerin sesi değil güm güm sesler
(2,349 puan) tarafından
O zaman seni anlar samimiysen söyle canım uygun bir dille
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım sence ? Tabiki hayır gece yarısı bile değil biraz anlayışlı olun birbirinize senin çocuğunu 10da uyutman onu pek ilgilendirmez gibi samimi olmak başka bu başka birde misafiri var demişsin hemde sese alıştır canım benim evim müstakil olduğu halde sese alıştırdım asla uyanmazdı tıkırtıya makineye falan
(68 puan) tarafından
Normal insan sesin de zaten uyanmaz bitanem bunlar paldır küldür biseyler yapıyor lar gün güm sesler geliyor korktuğu icin uyuyamiyor
0 oy
(8,926 puan) tarafından
İnsan çatlar ama söylenmez bence. Sürekli olsa söylersin de bi günlükse artk idare et canım. Başka odaya filan al. 
(68 puan) tarafından
Ev yıkıldı ne odası kuzum
(8,926 puan) tarafından
Hala devam mı ses. Bir yarım saat daha bekle olmadı söylersin. Saat geç oldu çünkü. Bebeye de yazık günah
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ah ah seni en iyi ben anlarım düzeni bozulması demek herşeyn alt üst olması demek kimsede halden anlamaz söylemende pek bişiyi değiştirmez belki geln miasftde çocuk vardır,  zor uyuyan bebeği kmse için sese alıştırmam ben telfnlar sessizde Bi ara kapı zilini bile sökmüştğm dengesiz dengesiz basıyılsrıdı
(68 puan) tarafından
Aynen öyle gece 2 de uyudu yavrum ağla ağla sesi kısılmış sabah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 186 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu