0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar ya ben 22 yaşındayım 48 kiloyum nasıl kiloi alabilirim önerdiğiniz ilaç vs bisey var mı ben ne kadar yesemde alamıyorum 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boyun kaç canım 
(4 puan) tarafından
163 canım
tarafından
İyi bence kilon boyuna göre canım. En fazla 2 -3 kilo alabilirsin üstü zaten kötü olur.
Geceleri makarna ye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kilodan çok ne var gel verim istediğin kadar

Ha gece yatmadan birşeyler ye öyle kilo alırsın ve tatlı tüket

Ben öyle yapınca çok alıyorum :'(

(4 puan) tarafından
Kiz yapıyorum ya yok alamıyorum
0 oy
(5,210 puan) tarafından
Keşke ben yesem sen alsan :D 

Şaka bi yana hiç bilmiyorum eminim sende yiyebildigin kadar yiyorsundur. 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Metabolizma ile ilgili 36 yaşımdayım 47 kiloyum :)
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Metabolizman çok hızlı mı ? Yediğin gibi sindirir misin ?
(4 puan) tarafından
Aslında evet onu düzeltmem lazım nasıl düzene sokacam bilmiyorkm
(1,845 puan) tarafından
Kabız yapan şeyler yesen belki etkisini görürsün . Muz falan çok ye .
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Bende öyleydim asla hiç almıyorum dünyayı yesem hamile kalmadan önce  50 kiloydum  65 kilo ile doğuma girdim Aynı kilom ile çıktım ama besledim kendimi güzel mutlaka 2 yumurta sınırsız peynir zeytin yeşillik buğday ekmeği birde bünye ile mi bilmiyorum hamile kalmam gerekiyor muş benim arkadaşım 45 kilo ile hamile kaldı 10 kilo aradı aldı herhalde 3 doğumunda o dogumdan çıkar çıkmaz vermiş şekilde çıktı 
0 oy
(3,592 puan) tarafından
Tahin pekmez ye tahini bol olsun 
(6,194 puan) tarafından
Tahin pekmeze bayılırım çok da yerim Geceleri makarnayı pilavı bile ekmekle gömerim arkadaşlarım var kolayı bir bardak fazla kaçırsalar ertesi gün şişmiş oluyorlar Gel gör ki ben litre litre içiyorum Hiç faydası yok 1.69 boyunda 53 kiloya düşmüşüm sanırım metabolizma ile alakalı mı çok da tatlı da severim mesela yerimde Ama yok olmuyor alamıyorum bir Benim de 10-15 kilo ihtiyacım var
(3,592 puan) tarafından
Ne güzel vallaha bende bi gün fazla kacirsm ertesi gün tartıda fazla çıkarım
0 oy
(963 puan) tarafından
Özele gel canım 
(4 puan) tarafından
Özele nasıl gelicem
0 oy
(4,076 puan) tarafından
Mumkun olsa ben veirim sana:)) bende 48 49 50 o civarda olsam keske.56 ile hamile klmuştin suab 58 im.hedef 50 sma 49  neden olnasin ;))keske olsa boy 160 bu arada
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Bende bu saatte abur cubur yiyorum ama bir gram kilo alamıyorum hamileyken 20 kilo aldım doğum yaptım hemen verdim kiloyu olmayınca olmuyor sağlık olsun 
0 oy
(582 puan) tarafından
Yemeklerini pişirirken tereyağı ve kuyruk yağını bol kullanırsan kilo alırsın
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Gel sarılalım bemde 51 kiloyum;) gidip gelip biseyler yersem alirsn ve gece biseyler ye uyu ben öyle yaotim aldım almayada devam ediyorm 
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Sen iki gun bize gel 55 olursun :)))
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Benimde kilo aynı seninle 26 yaşında evlendim 48 kiloydum senin gibi. 4 yıl üniversite de yurtta gece gündüz yedik içtik hiç kilo alamazdim. Hamileyken almaya başladım ve 30 yaş ustu metabolizma yavaşlamaya basliyo vermek de zorlaşıyor haberin olsun. O yüzden çok takilma
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Yasin ufak daha bacım. 30 a yaklaşınca alınıyor bir daha da gitmiyor
0 oy
(123 puan) tarafından
Yıllarca zayıf Merve kuru Merve kürdan Merve laflarıyla büyüyen ben anlar seni... Artık öyleydim ki evden çıkamıyordum beni öyle bunalıma sokmuştu bu zayıflık.... En sonunda doktor beni psikiyatr servisine gönderdi psikolojimis benim ki sonra kilo aldım hatta istemeyeceğim kadar... İsterseniz tüm tahlilleri yaptırıp eğer bisey çıkmazsa doktorunuza danışın ve psikiyatri servisine gidin... Beni. Ki tamamen psikolojikmen mis 
(2,297 puan) tarafından
Mrb canm bende gittim ve  kilo aldm ilaçları bıraktım zayıfladım  acaba yine mi gitsem??
0 oy
(3,794 puan) tarafından
bende vermek istiyorum . bol bol ye tatli yagli 
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Sen nasil kilo almiyon onu anlat ben sana kilo alman icin gerekenleri soylucem hersey karsilikli:D

0 oy
(658 puan) tarafından
Maddi sıkıntı yoksa sana tek tavsiyem Nutricia Fortimel kalorisi yüksek ve kilo yapıyor bunu doktorlar zayıf yetersiz beslenen kişilere yazıyor ve çok güzel kilo yapıyor kesinlikle tavsiye ederim başka hiçbir şey fayda etmiyor internette satılıyor bi bak istersen onların yaş gurupları var yüksek kalorili olacak birde düzenli ye ayrıca kilo aldıkça hevesin artacak ve iştahında artacak 
0 oy
tarafından
Oda bişey mi ben 26 yaşında 47 kiloyum asla alamıyorum hatta giderek daha da düşüyor kilom

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul06 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,746 kullanıcı

...