0 oy
160 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,317 puan) tarafından

image

çoğu hastalikların travma kaynaklı olduğunu travmaya inerek çözüldüğünü söylüyor. En kısa zamanda kitaplarını alcam nasipse 

3 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
Takip ettim sonra geri çıkardım 
(1,317 puan) tarafından
Neden yanlışını mi gördün
-Reklam-
0 oy
(7,208 puan) tarafından
**** oluyorum bu adama saat 9 da güya canlı yayında seans tarzı br şey yapacaktı bekle anam bekle saat 11 oldu hala baslayacak bende sinirlendim bir saat veriyorsaniz o saate riayet edin dedim bu kadar bekletilmez bunca insan diye dengesiz beni engelledi . Sırf millet toplansın sayısı yüksek olsun etkileşim olsun diye gece yarısında yaptı bende o gün son daha da bakmadım hiç bir seyine
(1,317 puan) tarafından
Ne kadar ödemistiniz
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Onu takip etmiyorum ama yenialmantıbbı sayfasını ediyorum takip. Aynı şeyleri ücretsiz anlatıyo postlarında İslami bakış açısıyla. Para vermeden önce bi bak uygula. Ben uygulamaya da çalışıyorum okuduklarımı işe yarıyor cidden..
(1,246 puan) tarafından
Yeni alman tıbbı
(1,317 puan) tarafından
Teşekkürler canım bakayım
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim bak canım. Bak mesela geçen oğlumun birden ateşi çıktı hemen konuştum onla oğlum neyden korktun vs diye oda söyledi bi gün önce kedilerden korkmuştu sanırım. Telkin verdim geçti geçmişte kaldı sana zarar veremez artık güvendesin vs vs sonra sordum geçti mi korku diye evet dedi baktım ateşi inmiş şükür.
(1,317 puan) tarafından
Yaa demek o kadar etkili. Benim oğlan daha konuşmuyor. Kuvez süreci oldu bide 10 aylıkken gözünden ameliyat oldu bunlar travma olmuştur diye düşünüyorum. Çok atesleniyor bide sabahları uykusunda rüyasında yani için için ağlıyor ben uyandiriyorum
(1,246 puan) tarafından
Benimki de az buçuk konuşuyo canım korkuyu biliyo bişeyden korkunca koyku diyo ordan anlıyorum. Olmuştur kesin. Ben hamileyken kapı süsü gece düşmüştü tak sesine uyanmıştık. Oğlum doğdu doğalı ani sesten çok korkar aklıma yeni geldi onu anlattım uykuda anlatırken nasıl terledi ateş bastı resmen çocupa. Sabah etkilenmiş sıçrayarak uyandı anne tak tak korku dedi. Yine telkin verdim sarıldım. Bakalım şuanlık geçti gibi o korkusu. Kuvez içinde yapcam konusma uykuda da sırayla gidiyorum. Kendimde bile işe yarıyo geçen pazarda birine kızdım bişey diyemedim baktım hemen boğazım ağrıyo kendime telkin verdim ertesi güne geçti hemen ağrım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 304 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap 1,470 göst.
0 oy
3 cevap 162 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 586 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,078 soru

11,408,616 cevap

34,945 kullanıcı

...