0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bu ayın 10unda 9 aylık olucak kızım daha oturamiyo sürünüyor gidecegi yere gidiyo hareketli bı çocuk sizce oturamamasi normal mi 

4 Cevaplar

0 oy
(3,239 puan) tarafından
10 mart doğumlu mu:)
(3 puan) tarafından
Evet canım
(3,239 puan) tarafından
Kızımla aynı gün doğmuşlar:) bekle bakalım biraz zamanı vardır belki
(3 puan) tarafından
Hadi ya  korkutum acaba biseymi var diye sizlere danışayım dedim
-Reklam-
0 oy
(3,267 puan) tarafından
9 ay 1 haftalık oturdu benim oğlum. Eğer 9. Ayı tamamlayamasaydı götürecektim doktora sende bekle. 
(3 puan) tarafından
Valla şaştım iyice korkuyorum sorun mu var diye ama senin oğlan da geç oturmuş bekliyom o zaman
(3,267 puan) tarafından
Benim oğlan birde 2 yaşında yürüdü 1 hafta vardı 2 yaşına. Ama götürdük doktorlara şuan 19 unda 3 yaşına girecek. Bir sorun yok sadece dil gelişimi geri şimdi de onunla uğraşıyoruz. Şu 1 haftadır kelimeler söylemeye başladı ondan önce tek kelimesi yoktu
(3 puan) tarafından
Her çocuk gelişmesi farklı ya bol bol muhabbet et canım benim kızım da aynı konusamiyodu ikinci doğduktan sonra hem içine kapandı sonra sonra muhabbet ederek düzelttik yarım yamalak konusuyo oda Mayıs'ta 3 yaşına girecek
(3,267 puan) tarafından
Biz biraz fazla ekrana maruz bıraktık. Şimdi kestim 3 aydır telefon televizyon yok. İyiyiz ilerleme var ben sürekli yanlarındayım kitap okuyoruz konuşuyoruz felan yani konuşur
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bnmki 10 aylıkken oturdu
(3 puan) tarafından
Bekliyim o zaman cnm Allah ne zaman izin verdi o zaman oturur
(2,555 puan) tarafından
Telefon tv açıyorsan açma ama
(3 puan) tarafından
İzlemez ki öyle durmuyo hiç yerinde
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Alıştırma ile alakalı canım. 4. aydan ufak ufak 2-3 dakika otura otura başlıyorum. Büyüğümü de öyle alıştırdım küçüğü de. Gelişiminde bir problem yoksa dert etme. Kendi kendine alışması zaman alıyor. 
(3 puan) tarafından
Bende aynı 4 aylıkken küçük küçük oturmaya başlamıştım gelişiminde çok şükür bişey yok çok teşekkür ederim yorumun icin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 146 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu

396,319 soru

11,855,248 cevap

35,949 kullanıcı

...