0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (759 puan) tarafından

Kızım çizgi film izliyor bende oturdum oya örüyorum yemeğim hazır sizler ne durumdasınız 

image

9 Cevaplar

0 oy
(8,986 puan) tarafından

Yemek hazır işler bitti oğluma kitabini okudum uyudu sıra kendimde:D

Kolay gelsin sanada

(759 puan) tarafından
Sağol canım senin de kendine vakit ayırman lazım bizim kız uyumadı yoksa bende uyumak istiyorum da :( :)
(8,986 puan) tarafından
Bana da oğlumu uyuturken Bi ezginlik geldi uyumak istedim ama olmadı:(
(759 puan) tarafından
Uyandı demi geri :)))
(8,986 puan) tarafından
Yok kızımin çıkış saati geldi diye yatmamistim:))
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Kız daha küçük minik bebeğe şimdiden çizgi film aşılama ya tam gelişim zamanı 
(759 puan) tarafından
Oya ilk bugün elime aldım oda benim değil görümcemin daha yapıp vereceğim Durmuşkn yapıyım demiştim
(1,022 puan) tarafından
Canim elestiri olarak algilama bi tavsiye olarak dusun tv izletme cok tehlikeli inan ki bak yarin bi gun cocugun gec konusur yada allah korusun baska bi problem cikar cok pisman olursun is isten gecmis olur
(759 puan) tarafından
Biliyorum cnm ama öyle olmuyor ki işte illaki ev işlerini de yapmam lazım daha bu ço güzel günler 3 aylık eve kimseyi almiyprduk gelende ztn geri gelmek istemiyordu sürekli ağlıyordu mecbur kaldım diye bilirim yani
(2,226 puan) tarafından
Canım benmki 7 aylık 3 . Ayda dönmeye başladı inan
Kucakcı bi bebek ve fıtık oldum kucağımda olduğu için devamlı bel ağrısından duramıyorum
Tv yok evimde telefon da açmadım insan gerçekten bunalıyor ama ilerisini düşün sonuçlarını
Ha hiç mi izlemicek illa ki  izlicekler ama şuanlık değil ya
(790 puan) tarafından
İki tane çocuğum var biri 11 aylık biri 28 aylık ikisi ile nasıl baz ediyorum sen düşün yine de TB karşısında bırakıp gitmem hiç açarım ama eğitici anlayacagi birşey büyük olanim sadece yemek yerken senin için diyorum daha çok küçük 5 aylık bir bebk daha şimdiden TV ile tanışırsa sende o da alışkanlık yapar gündemi bilyorsun otizim revansta kızım 28 aylık daha yeni yeni açıyorum inan ki onlarla isimi yemeğimi nasıl yapıyorum anlatsam kendini bırakıp bana üzülürsün bunu masum bebeğine yapma çok çok erken ekran için yine de sen bilirsin
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Daha çok küçük değil mi renkli renkli sürekli hareket eden ekrana bakmak için. 
(759 puan) tarafından
5 aylık kırmızı balığı izliyor durmadan  sıkıldığı zmn ztn gözlerini çeviriyor başka şeylerle uğraşıyor
(2,119 puan) tarafından
Yakın bir arkadaşım da yemek yaparken temizlik yaparken, çocuğu pusete yatırıp TV nin önüne koyardı Baby TV izletirdi. 2 yaşını geçince orta düzey otizm teşhisi konuldu. Şu an 4 yaşına girecek ocakta, 3 özel okula gidiyor.
Yanlış anlama size olacak demiyorum ama dikkat edin bence.
(759 puan) tarafından
İnşallah öyle bir şey olmazda bazen çok dikkatli bakıyor bazen hiç ilgilenmiyor yani ben işim bir şeyler yapacağım sıra izletiyorum bazen bizimle film izliyor öyle sürekli çizgi film izlemiyorum
(14,032 puan) tarafından
Suan zaten ne izlediğini anlamıyor ama önemli olan TV ye bakması film ya da çizgi film değil mesele. Lütfen yorumları dikkate al sonra iş işten geçmiş olmasın
0 oy
(7,608 puan) tarafından
Kız o minicik bebe ne biliyor çizgi film (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
(759 puan) tarafından
Kırmızı balık izliyor teyzesi reklam girsin hemen sinirleniyor :))
(7,608 puan) tarafından
Anaaammm zamane çocukları.
(759 puan) tarafından
Valla öyle ağlıyordu o sıra yemek yapıyordum odanın yan tarafında kilerim var sadece pencere var orda da ben kilere girdim hemen beni gördü orda sustu çıktım görmeyince ağlamaya başladı
(7,608 puan) tarafından
Kuzum yaaa korkar terkedilmekten.
(759 puan) tarafından
O yüzden arada bir sesimi duyuruyorum ztn öyle duruyor
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canim izlemek için baya.kucuk renkli yazmaları köy onlara baksin
(759 puan) tarafından
Öyle olmuyor ki diğer çocuklar gibi değil kafasında egzama başlangıcı var sürekli kafasını kaşımak istiyor kundak yapıyorum sürekli ayakta gezmek istiyor ben evde tekim ister istemez çizgi film açıyorum onu izleyince sakinleşiyor
(2,369 puan) tarafından
Öyledir canım geçmiş olsun ama ekran çok zararlı daha minicik
(759 puan) tarafından
Sağol canım biliyorum ama olmuyor işte
(2,369 puan) tarafından
Sen bilirsin canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
5 aylık bebek için şuan çok erken ve zararlı tabi senin çocugun ama ben tv ye dogru bıle hiç cevirmedim onları o aylarda
(759 puan) tarafından
Biz çok zorluk çekti baştan beri kolikti 3 ay boyunca onu çektik emzik alıştırdım istemeye istemeye kafasında egzama başlangıcı var durmadan kundak halinde bende isterdim sesiz sakin bir çocuğum olsun ama buna şükür sağlık sorunu olmasında bu günlerde geçer
(1,022 puan) tarafından
Yani bide 5aylik cocugun ellerini kesfetmesi lazim kundagi biraktir canim ruhu sikilir cocugun egzamaya ilac iyi gelmiyo mu tabi bilmiyorum ne kadar fazla ama y
(759 puan) tarafından
Bazen bırakıyorum ztn açık oluyor ellerini kafasını bir defa kaşıyinca arkası da geliyor o da yeniden başlıyor geri
(11,217 puan) tarafından
Bu kadar erken baslatırsan cok sorunla karsılasırsın ıllerde
(759 puan) tarafından
Şuan izlemiyor benle beraber sofra açtık çizgi film açık bakmıyor bile
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Kız daha minicik kaç aylık çizgi filn izliyor
(13,821 puan) tarafından
Daha çok minik ya TV izlemek için başka şeylerle oyalasan sen ilgilensen hatta direk
(759 puan) tarafından
Yok anam yok anca zabdediyorum buna şükür daha bu güzel günlerimiz eskisi gibi bir daha olmaz inşallah
(13,821 puan) tarafından
Eskisi gibi derken cnm
(759 puan) tarafından
3 ayına kadar kolikti gazını çıkarıyordu ama yinede oluyordu onun çaresi emzik ve elektrikli süpürge oldu onu bıraktık çizgi filme geçtik
(13,821 puan) tarafından
Bizde koliktij sabahlara kadar aglardik üstelik üç ayda da geçmedi malesef her şeyi zirvede yaşadık ama hiç TV izletmedim sussun diye bence sende izletme daha çok küçük gerekiyorsa kucağında oyala ama bu bir yontem değil canim yine de sen bilirsin tabi
0 oy
(2,555 puan) tarafından

image

buda benden :angel:
(759 puan) tarafından
Oo afiyet bal şeker olsun :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kolay gelsin kız şimdiden yap sonra kızın büyüyünce yapamazsin kendini üstüne atar falan Allah korusun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 371 göst.
1 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 544 göst.
0 oy
13 cevap 351 göst.
0 oy
8 cevap 386 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,838 cevap

34,855 kullanıcı

...