0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (540 puan) tarafından
Kızlar bilgisi olan 

9 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Bizim de. Az kaldı bende burda beklim
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından
Kızamık var tercihe bagliymis benim oğlumda 15 gün sonra 9 aylik olcak bu ay izlem vardı sağlık ocağında ebe isterseniz 9 aylık olunca wurdurabilirsiniz eğer yumurtanın beyazına alerjisi yoksa dedi
(540 puan) tarafından
Bana gün verildi Perşembeye de dediler kan alınacak aşı değil ben anlamadım ya hemşireler demedi de burada denk geldim
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Yaptırdım geçen ay ben canım. 
0 oy
tarafından
Ben yaptırmadım onu, her il ve ilçede önerilmiyormus, bizim doktorumuz önermedi, 1 yaşında yapıldı. 
(506 puan) tarafından
Canım merhaba benim kızım 8 aylık Aralık 18 nde 9 aylık olacak en son geçen ay gittim sağlık ocağına o zaman aşı yapılmadı izlenim oldu.tekrar ne zaman gelecez dediğimde ise 1 yaşına girince dedi kızım 18 Mart'ta 1 yaşına girecek 20 Mart'ta gel dedi bende şimdi bu durumu görünce acaba unuttu mu çağırmayı benim ilk bebeğim de bilmiyorum
tarafından
Bir arayıp sor istersen canım, ama dedim ya ben yaptirmadim, Ankara Cankaya'da oturuyorum, hemşire yeni gelmiş buraya, geldigim yerde yapılıyordu ama burda kimse yaptırmıyor dedi, doktor da 1 yaşında yapılacak zaten dedi, gerek görmedi. Sanırım çok göç alan yerlerde yapılıyor. Ben yaptirmadim, 6 ay asilarindan sonra 1 yaşa kadar yapılmadı.
(506 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bu hafta yaptrdim
0 oy
(506 puan) tarafından
8 aylıkken gittik en son sağlık ocağına tekrar ne zaman gelecez dediğimde ise 1 yaşına girince kızım 18 Mart'ta 1 yaşına girecek 20 Mart'ta gel dedi yani 9. Ay için çağırmadi unuttum mu ilk bebeğim bilmiyorum yardımcı olur musunuz 
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Bazı bölgelerde yapılıyor çok göç aldığı için Türkiyede 9.ay aşısı 
0 oy
tarafından
Sonradan eklenen 12. Ay aşısının bir dozuymuş canım bizim buralar suriyeli kaynadığı için yaptır demişti doktorumuz 
0 oy
(139 puan) tarafından
Zaten 12.ayda tapılacak aşıyo araya kaynak yapıyorlar neymiş kampanyaymış hadi ordan aşı sirketlerinden almışlar ellerinde kalmasın diye bence.gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkeler yapıyormus ne alakaysa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 764 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,903 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,598 cevap

34,745 kullanıcı

...