0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,224 puan) tarafından
Üç yasinda oğlum var birde üç aylık oğlum var eşim sabah gidiyor akşam geliyor büyük oğlum bana çok düşkün yemesi içmesi herşeyiyle ben ilgilendim için herşeyi benden bekliyor demin babası dedesi babaannesi ile esimin dayısına gittileer oğlumda gitti ben.gitmedim ki küçük bebegim durmuyor gezmeden bişey anlamıyorum demin eşim aradı görüntülu ağlıyor oglum beni özlemiş ozledi isen neden gittin bizimle diyolar sizin çocuklarinizda sizemi babasına mi düşkün 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 aylık oğlum dedesine düşkün o olduğu zaman hiçbirimizi görmez tınlamaz bile 
(1,224 puan) tarafından
Sorma bizimkide dedesini gördümu tamam onuda çok sever
tarafından
Sevgi öyle çok ki eğilir eğilir yüzüne bakar aşık aşık kucağındayken
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Babaya düşkün çok şükür ikiside 
(1,224 puan) tarafından
Benimkide bana düşkün
(1,986 puan) tarafından
Benmkiler de öyleydi hastalndm eşim ilgilndi ona döndüler
0 oy
tarafından

Kizim da anneci oglum da :angel:

(1,224 puan) tarafından
Benimde oğlum anneci küçükte öyle olur sanırım ben ilgilendim için her gün
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Uyuyacağı zaman bana düşkün illa bı bana sarılıp uyuyacak :) başka zaman aramaz ama hele birde çocuklar varsa tamam 
(1,224 puan) tarafından
Benimkide dedesi falan kuziler falan gelince beni unutur sonra yine bana
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Babasına adam işe giderken cama çıkıp bas bas bağırıyor baba işe gitme diye 4 yaşına girecek hatta dönüp anne sen işe git babam kalsın diyor 
(1,224 puan) tarafından
Valla herşeyiyle sen ilgileniyosundur ama benimki bana düşkün hersyee ben illaki
(3,397 puan) tarafından
Bizden çıkan bizi beğenmiyor:D
(1,224 puan) tarafından
Koptum bu yoruma
(3,397 puan) tarafından
:)) :))
0 oy
tarafından
Eşime sonra kız kardeşime sonra anneme
(1,224 puan) tarafından
Bende önce ben sonra baba sonra babama
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Üç yaşında oğlum düşkünlüğü geçti artık babasina bağımlı beni gözü görmez 
(1,224 puan) tarafından
Benimkide bana düşkün bağımlı valla
(13,838 puan) tarafından
Benim eşimin iş saati yok şuan genelde evde olduğu zamanlar fazla oluyor sürekli onunla küçüklüğünden beri öyle gerçi düşse baba diye ağlar ona koşardı şuan da da öyle onunla uyuyor arkasını bile döndürmez uyuyana kadar evde hep peşinde yani bağımlı gibi her şey de baba ben bir şey sorsan evde olmadığında mesela o cümleye yine bqbasini koyar kızlar babacı olur ama benimkini anlamadım(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)
(1,224 puan) tarafından
Oğlumda her cümlede her anda bana bağımlı babası bir pazari var doğru düzgün ozaman vakit geçiriyorlar
(13,838 puan) tarafından
Küçük oğlum da 11 aylık olacak o nasıl olcak bakalim sindilik öyle babasına da koşar bana da yani bı duskunluk varmı bilemedim(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kızım eskiden beni tinlamazdi şimdi 15 aylık bensiz duramıyorum lavaboya bile geliyor benimle beni  göremeyince anee anee diye ağlıyor 
(1,224 puan) tarafından
Oğlumda babayı tinlamiyo herşeyiyle baana düşkun nefes bile alsam hep tepemde
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Benim oğlumda üç yaşında baba aşığı aşırı babasına düşkün uyusa bile baba uva uva uyu uzan uyu diyo benle kızım altı yaşında bana aşırı düşkün yüzüm asiksa annecim neden üzülüyorsun diyo
(1,224 puan) tarafından
Oğlumda bana bağımlı valla nefes alsam tepemde anne aşağı anne yukarı
(7,991 puan) tarafından
Bizim nankör evlat :):) babasını daha çok seviyor
0 oy
tarafından
20 aylık benimkide aşırı bana bağlı bana düşkün 
(1,224 puan) tarafından
Nolcak halimiz bilmm nefes alsam tepemde üç aylık oğlum var yine kıskanıyor bide tam bana yapıştı nolcak bilmm
0 oy
(7,064 puan) tarafından
İki buçuk yaşında kızım var bana aşırı düşkün. 
(1,224 puan) tarafından
Oğlumda bana bağımlı resmen bazen abartıyor bile üç aylık kardeşi var iyice bana sardı kıskançlık ta var
0 oy
(9,626 puan) tarafından

İkisi de ikimize de düşkündür :D

(1,224 puan) tarafından
Maşallah bizimki birine düşkün oluyor abartıyor iyice tek kişiye düşkün ölüncee insan bunaliyo nefes almaya bile vakit olmuyor tepemde hep
(9,626 puan) tarafından
Bizim kiz oğlana göre bi tik fazla,eşim olmadığı zaman paçamda yakamda dolaşır eşim geldiği zaman rahat kalabiliyorum eşim gelince bu sefer yapışkanlıgı eşimde devam ediyo,tabi eşim belli zamanlarda vakit gecirdigi için sıkılmıyo ama ben bunalım geçiriyorum,Allah acılarını göstermesin,kesinlikle isyan etme bakımından söylemiyorum ama günün çoğunluğunu benle geçirdiği için sürekli beni istemesi bunaltıyo hic bi iş yapamıyorum bu sefer
0 oy
(2,194 puan) tarafından
15 aylık oğlum babasına aşırı düşkün 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Eşime hiç düşkün değil ne yazık ki. Çünkü her şeyiyle ben ilgileniyorum. Babasıyla yalnız kalamiyor ama bakıcıya kaliyor. Ben bugün babasına birakip ayrıldım ağladı, ama bakıcıya bırakırken ağlamıyor. Eşime göre ben yüz veriyorum ondan öyle ama tamamen ilgi bence
(1,224 puan) tarafından
Benimde eşime düşkün deil herseyiyle ben ilgileniyorum eşim sabah git akşam işten gel vakit ayıramiyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İkimizede düşkün çok şükür ben sarılır öpersem babasını da ayırmaz ona da gider aynı anda sarılır öper. 
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Babası için tüm herşeyi yok eder o derece beni babası kadar sevmez ve daha 3 yaşında oğlum :)

0 oy
(17,886 puan) tarafından
Hepsi ikimizede düşkün çok şükür en küçük şuan bana çok düşkün oda bağlanma dönemi ama bana sanki bi tık fazla düşkünler
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Kızım bana oğlum eşime

Abartısız eşim eve geldiği andan itibaren kucağından inmiyor sonraki güne kadar. Demin karnını öpüyordu eşimin o benim babam diyor. Eşimin her yerini öpmeye çalışıyor şuan bile yanına uzanmış sarılmış babasina
0 oy
(16 puan) tarafından
11aylik.oglum ikimizede  düşkün  çok şükür
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Oğlum babasına kızım bana 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 387 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 715 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Havva admir (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 114 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 237 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...