0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Sorum baslıkta ben kesin boşanırım gibi cevaplar değil de boşanmak isityorsunuz ama boşanamıyorsunuz suclu taraf karsı taraf. Bu durumda naparsınız nasıl davranırsınz

11 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Yaşanan olaya göre değişir bence yani duzeltebilecegim birşey ise yikmam yuvamı önce Bir düzeltmeye çalışırım ama başta da dediğim gibi olaya göre değişir 
-Reklam-
0 oy
(7,954 puan) tarafından
Düzeltmeye çalışarak, eğer boşanmıyosam ailem destek vermiyorsa çocuğum küçükse mecbur hata bendede yoksa düzeltmeye iyi geçinmeye çalışırım ama karşındaki hala aynıysa çocuğumu büyütür bosanirim bı şekilde kendi ayaklarımın üstünde dururum bana saygı ve sevgi vermeyen biriyle beraber olamam sonsuza denk  
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bosanamassam o beni bosasin diye deli rolüne girerim heralde 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yani atıyorum ailem arkamda değil kendime güvenmiyorum dersek devlete sığınırım heralde tabi suçunu kanıtlar niteliğinde deliller topladıkları sonra 
0 oy
(799 puan) tarafından
Suçu ne her konuda mı o suçlu çıkıyor 
0 oy
tarafından
Yani ben tam anlamadım ne sormak istediğini ama boşanmak istiyorsan boşan kendi hayatını karartma
0 oy
(3,050 puan) tarafından
Neden boşanmadigima göre değişir. Piskopat peşimi bırakmayacak rahatsiz edecek boşanmayı kabul etmeyecek bir eş yüzünden bosanamiyorsam. İzimi kaybettirip kaçar giderim. 
0 oy
tarafından
karsi taraf suclu ve sucunun farkinda mi bosanamiyorsam, bosanmis gibi evde yasardim zamanla ne hal alacagi belli olur
0 oy
(2,687 puan) tarafından
5 yil ayri yaşayanlar otomatik boşaniyo diye kocasindan suan ayri yaşiyan bi tanidigim var  gerci onda durumlar biraz farkli ama okuyunca aklima geldi 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ayrı yaşarım uzaklaştırma aldırırım 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 228 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,909 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 597 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meryem26 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 349 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,865 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...