0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (1,913 puan) tarafından
Uçmuş bez fiyatları ya

20 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
A101 de sleepy en ucuzdu da şimdi nasıl bilmiyorum. Berbat piyasa. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bimden alıyorum 88 buçuk paketi 
(1,096 puan) tarafından
Oda 2 ay oncesine kadar 85ti 88 olmus
0 oy
tarafından
Fiyatlar çok uçmuş yaa daha almadım bebitom doğmadı daha
(8,936 puan) tarafından
Stok yap sende benimkinin şimdiden 2 aylık bezi hazır doğumdan sonra bez masrafiyla uğraşmak zor olur
tarafından
Iyi de ya aldığın bez pişik yaparsa o zaman ne yapacaksın ıslak mendil stoğu yaptım ama bezi gözüm almıyor pişik yaparsa yazık yavruya
(8,936 puan) tarafından
Marka alıyorum ilk 4 ay için indirim kovalayarak molfix prima sleepy olarak 4.aydan sonra duruma göre inşallah bez kalitesini dusurecegim pişik yapmazsa tabi
tarafından
Valla molfix prima bile bazı bebelere pişik yapıyor muş bende senin gibi düşündüm bi tanıdığım 3 ay önce doğum yaptı prima almışlar bebeğe pişik yapmış sleepy almış o iyi gelmi s mesela
(8,936 puan) tarafından
E tabi hicbiseyin garantisi yok olurda öyle bisey olursa ki Allah korusun verdiğim paraya acırım 2.el uygulamalarda satarım en azından verdiğim paranın %75ini geri alirim yazık günah para kolay kazanılmıyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bimle 101in bezi hoşuma gitmiyor ben bayb turco alıyorum ama bu defa 5 numara bulamadım bebem natural aldım pişman oldum yan bantları esnek deil şokta baby land var oda güzel
(1,913 puan) tarafından
Yaaa baby turco ucuzdu şimdi hepsini geçmiş valla almış başını gitmiş
(1,389 puan) tarafından
Avantajlı paket alıyorum ben hep ufak paket almıyorum 200dü en son aldığımda numara bulamadığımda 250 olmuş herşey öyle. Bir aldığını ikinciye aynı fiyata bulma şansın yok
0 oy
tarafından
İnternetten goon markasına bak
(1,913 puan) tarafından
Baktım canım oda pahalı ya ınternetten bakıyorum zaten
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Ben getirden aliyorum kampanya kullanıyorum uyguna geliyor 
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım e bebek bayb ne var o güzel hem uygun 5 numara 200 tane sin370 lira persembe günleri 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bizim bakkal ;) 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dolap gardırop ModaCruz hesaplarına bakıyorum tane fiyatlarına bakıyorum bazen çok çok düşük fiyatlara bulabiliyorum 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Tarim kooperatifte baby turcoya denk geldim 155 tl di hala aynimidir diye dusunuyorum bende keske almisken iki uc alaydim dedim şuna 200u gecmis almis basini gidiyo yasadigim yer kucuk bi ilce ben bulamiyorumda canim bimin agu baby oda fiyati iyiydi tabi degismediyse
0 oy
(692 puan) tarafından
Herkes fırsat kolluyo nefret ediyorum düzenden bebek bezi bile lüks oldu ya 
0 oy
tarafından
hakmardan alıyorum şimdilik 5 numara 90 TL ye
0 oy
tarafından
Ben trendyoldan kuponla alıyorum genelde.  Molfix kullanıyorum 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bim bezi aldım dün 88tl olmus oğlumu tuvalet eğitimi verdim ama arada alıyorum geceelri bazen bağlıyorum altına kaçırıyor 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay bende sana sorayım ikinciye hamileyim de 1 ve 2 numara bebek bezi alıp stoklamak istiyorum 1den kaç paket alayım yada almayayım mı
(1,913 puan) tarafından
Canım ben 1 numaranın çoklu paketinden sadece 1 tane aldım sonra hep 2 numara kullandim
(6,375 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Markada önemli mesela sleepbebek bezi o kadar küçük ki 2 numarası 1 numara gibi. Ama baby turbo normal boyutunda. Markanin bedenini araştır yorumlarına bak öyle stok yap genellikle 2 numara stok yapmani tavsiye ederim. Hepsi burada da baby turbolarda ikincisi 1 tl kampanyası vardi inşallah bitmemistir oradan al valla çok uygun oluyor.
(6,441 puan) tarafından
Sleepy alcam canım o daha ucuz ama dediğin gibi indirim varsa alayım kızıma hep biminkini kullandım şimdi bim çoğu markayı geçti
0 oy
(361 puan) tarafından
Zırhlıoğlundan alıyorum. Aldığım bez sleepy 56 adet burda 83.5 başka yerde aynısı 110 120 lira
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Netten kampanya takip ediyorum. En son çiçek sepetinden aldım 1,60 a geldi tanesi. Baby turco 5 numara. 
0 oy
(1,042 puan) tarafından
BabY turco 5 numara 80 adet 150 daha uçuruma denk gelmedim
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Kilo ile alıyoduk.Kızımda çok enfeksiyon ve pişik yapmaya başladı.Şu an evy baby alıyorum.27 Tanesi 55 Tl
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bende gross marketten alcam bezi orada gördüm ucuz Molfix ekonomik paket 189 tl

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 285 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
6 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 473 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

380,231 soru

11,383,807 cevap

34,882 kullanıcı

...