0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hamileyim sabah cok gec uyaniyorum iste bu saatlerde cok acikiyorum ama uykuma yenik dusunyorum gecede ackyorum yine gece yemem bebek ac kaliyormudur icimde 19 haftalk

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabikide önemli. Doğmuş bebek besliyor gibi düşün. Sen besleneceksin ki o senden alacak. Zorlada olsa kusman yoksa ye derim. Ben 6 ay kustum. Kızım asla kilo alamadı. 
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım 20 haftadan sonra beslenmene dikkat etmeye başlamalısın şimdiye kadar neyse ama bundan sonra en geç 10.00'da kahvaltı etmeye çalış. Aralarda ara öğünlerin olsun 3 tane de ana öğün tüket. Bol su iç ve protein ağırlıklı beslen hayırlı doğumlar:)
0 oy
tarafından
Bende uykuyu çok seviyorum ama hamile olduğum için mecbur kalkıyorum kahvaltımı yapıyorum sende kalk kahvaltını yap sonra tekrar yatarsın 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende yiyemiyorum 9 aylık kızım var onunla ilgilenmekten fırsatım olmuyor zaten ne yesem geri  çıkıyor  vitaminlerini ihmal etme 
tarafından
Vitaminlerim 1 hafta oldu bitmisti dun geldi yine duzene koyayim onlari
(3,230 puan) tarafından
Onları iç canım ben bazen onu bile unutuyorum birde muz ye günde 1 tane sade soda iç
tarafından
Muzdan cok tiksindim canim ya eakiden en sevdgm meyveydi hamilelikten sonra cok tiksindim
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Hamilelikte düzenli beslenmek önemli 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 220 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,399 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,934 soru

11,373,618 cevap

34,856 kullanıcı

...