0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (5,188 puan) tarafından

20 aylık oğlum var sütten kesiyorum Allahin izniyle. Hem yemek yemiyor hemde antibiyotik tedavisine başlamam lazım. Bugun 4. Gun gündüz emzirmeyip gece emziriyorum cunku gece başa çıkmak mümkün degil.

Kafasını petege,duvara vuruyor :(

Boyle devam edip gece emmesini birakan bebegi olan var mi?

Ne yapsam kafam cok karışık 

3 Cevaplar

0 oy
(9,731 puan) tarafından
Mecbur alıscak canm kafasını da vursa evi de yıksa. Ben kızımı tam 2 yaşında kestim evet çok zor oldu gecenin 5inde uyanp ağladı istedi vermedim, sabahladığımz zamanlar da oldu ama ennn fazla 3 gün. 3günun sonunda sormuyorlar bile. Bizim ki bide memeyle uyuyordu çok zorlandım ama geçiyor bi şekilde
(5,188 puan) tarafından
Deniycem cok sağol kolay gecer insaallah
(9,731 puan) tarafından
Sirke işe yarıyor canım.. en azından çocuğun aklında hiç bir kötu göruntu kalmadan sadece meme hasta olmus bak kokuyor demistim işe yaramıştı :)
(5,188 puan) tarafından
Kac aylikti seninki bende gece mi sursem sence
(9,731 puan) tarafından
Tam 23 aylıktı 24 olucaktı, gece sanırm bi defa surmustum, ilk önce gunduz emerek uyumak istediğinde sürdum, bak kızm meme hasta eh olmus ddm ee ağladı tabi :) sonra sanırm 45dk içinde pispisleyerek fln uyutmustum. Cocuklar kolay alısıyor da annelere zor oluyor aglamıstım baya :)
(5,188 puan) tarafından
Benimde duygusalligim tutuyor aglayinca emzirsem mi.diye kac kere aklimdan geciyor Rabbim.yardimcimiz olsun cocuk.buyutmek zor is :)
-Reklam-
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Geceyi kestim sabaha kaydırdım 18 aylık gündüz kesmedim ben kademeli olarak kestim gündüzü nasıl kestiniz siz 
(5,188 puan) tarafından
Son kısmı tam anlamadim. Ben yatarken emzirmiyodum salliyorum ya da pış pış yaparak uyutuyorum.  Ama gece senin dedigin gibi yaptığım zamanda oldu direkt emzirmedim pış pış yapmaya çalıştım yok dun cok uyandi zaten gece. Gunduz bir sekil idare oluyorda gece yok yanj
(1,895 puan) tarafından
Gece uyanırsa pispis yaparak uyutuyorum kucagima almadim sabah da 6 yada 6. 30 da uyaniyor emziriyorum yanında yatıp birlikde uyuyoruz yatarak emiyor uyuyor r en geç 8 gibide uyanıyor ebeye sorduğumda bu şekilde yapıyorum dediğim de zamanla kendisi bırakır sabaha kaydirir dedi onu söyledim bu kısmı mi anlamadınız şimdi bu şekilde ya benim düzen 21. Ayda da sabah bu emzirdim kismi keserim diyorum 22 23 inşallah kademeli gündüz keserek 24. Ayda da temelli keserim
(5,188 puan) tarafından
Anladim simdi sadece gunduz emiyor gece hic emmiyor seninki. Benimde tam tersi işte  gece başa çıkamıyorum o yuzden emzirmek zorunda kalıyorum ama kesmem lazim
(1,895 puan) tarafından
Evet inşallah kesersiniz çok zor zaten önce gündüz kesin diyorlarda bana göre önce geceyi kesmek doğru gece zorluyor çünkü ben gece çok zorlanıyor dum artık sürekli uyaniyor çekilmez hal alıyor o durum Allahım yardım etsin eşiniz den yardım isteyin o uyutmayi denesin yoksa sizde kokunuzu arar bana annem. Yardımı oldu bizdeydi
(5,188 puan) tarafından
Esimi sadece alıp dışarı goturuse kabul ediyor. Dun o uyutmaya çalıştı bizim oğlan odadan kaçtı babasini görünce  :D
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Ben kizimda oyle yaptm ilk 1 hafta 10 gun ondan sonra gecede biraktm cok zor oldu baslarda ama alisiyorlar
(5,188 puan) tarafından
Geceyi nasil yaptin canim
(2,041 puan) tarafından
Valla kestigim zamanlari diyorsn resmen krize giryordu bazen yarm saat boyunca agliyordu ama 3 gun en fazla surdu cok sukur alıştı o dönem uyku duzeni baya degisti ama erkenden uyaniyordu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 286 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 99 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (554 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 240 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,143 soru

11,878,112 cevap

35,994 kullanıcı