0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,769 puan) tarafından
Bebeğim 10 aylık kışın mi yaptirayim yazın mi bilemedim. Hangisi daha iyi olur 

8 Cevaplar

0 oy
(1,506 puan) tarafından
Soğukken iyi oluyor diyorlar benimki de 3 aylık 19 unda kulak Burun Boğaz kontrolü var sonra bende hemen yapturcam
(2,769 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum ama kimisi yazın daha iyi toparlanıyor diyorlar bilemedim
(1,506 puan) tarafından
Valla bizimkiler hep kışın yaptırdı
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
En hareketli zamanı sünnet zor olmaz mı. Yazın daha kolay oluyo arada bezini açıyordum ama sizin bebeğiniz büyümüş 
(1,165 puan) tarafından
İşte bu tarz durumlar sıkıntı olabilir doktora da sorarsınız muayenede. Ben birini 40 günlük diğerini 2 aylık yaptırmıştım. Sağa sola dönmeden yapılınca kolay oluyo. Bir de sizin genel anestezi olacak muhtemelen. Bizde çok küçük oldukları için lokal yapıldı. Ben korkuyorum tamamen çocuk uyutulunca
(2,769 puan) tarafından
Ben biraz geç kaldım sünnet konusunda keşke daha erken yaptrsaydik. Tamamen uyusa ne gibi sakıncasi olur mesela
(1,165 puan) tarafından
Sakıncası olacağından değil tabiki sonuçta mecbur kalınca ameliyatta narkoz veriliyor. Ama ben ameliyat gibi olsun istemediğim için 3 aylık olmadan yaptırmıştım
(2,769 puan) tarafından
Anladim canm çok sagol bilgilerin için
Rabbim razı olsun
(1,165 puan) tarafından
Eestagfirullah canim
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Kışın daha iyi 
(2,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
ben yazin ettirdim ve sık sık bezini actim havalandirdim
(2,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben ağustos ayında yaptım hiç zorlanmadik çok şükür ama senin bebeğin tam hareketli dönemi 
(2,769 puan) tarafından
Kendisi de çok hareketli hiç durmuyor
(4,983 puan) tarafından
Bence bayaa zorlanacaksin
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bence kış. Küçük olsa yaz kış farketmez en erken vakitte yapın derdim ama büyümüş hareketli dönemde olacak yazın baya. Bezini açayım deseen uyuk tuvaleti sıkıntı olur yapar filan. Açmadan pişik can acısı vs bence şuan hemen yaptır hem daha az hareketlidir belki yurumuyordur tamamen bilmiyorum şuan daha mantıklı bence.
(3,151 puan) tarafından
Bence yuruse daha zor olur ne kadar hareketli olsa da yürüyünce koşacak edecek benimki 7 buçuk aylık. 3 buçuk aylıkken yaptirdik ama aşırı hiperaktif benimki de 2 aylıktı yuvarlanıyor yüzüstü dönüyordu bacakları asla durmuyordu hala durmuyor tekme atıyor sürekli çekiyor karnına ayağını vuruyor şeyine falan. Şimdi bile olsa zor gelirdi sanırım ayakta tutunup durmaya da başladı çünkü emekliyor yüzüstü sürünüyor falan. Bence ilerlemeden yaptır simdi
(2,769 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun canm. Benimkide ayni öyle hiç durmuyor ben geç bile kaldım burda devletler yapmıyor özelde o ara yoktu para kaldı öyle şimdi niyetimiz var nasıl yapalım diye merak ettim. InsaAllah hafif atlatirz
(3,151 puan) tarafından
Aynen o yüzden bence de olabildiğince çabuk olsa hem bebek için kolay hem aile için. Bende çok Dr gittim devlette yapmadılar 2 yaş öncesi. Bayramda topladığı paralarla çeyrek almıştım oğluma bı tane onu bozup sünnetini yaptık özelde mecbur. Nasibi oymuş dedik bizde inşallah sizin de hemenci hallolur. Hiç korkma küçükken daha çabuk iyileşiyor bide benimki ilk gün biraz hiysuzlandi ağladı ikinci gün normal gülüyodu keyfi yerindeydi 1 haftada da yarası iyileşti tamamen normale döndü.
(2,769 puan) tarafından
Çok  teşekkür ederim ağzına sağlık çok güzel anlatmışsın ince detayına varana kadar. InsaAllah bizimkide sizinki gibi çabuk atlatır.
Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşaAllah bebişinize
(3,151 puan) tarafından
Rica ederim yardımım olursa ne mutlu geçmiş olsun şimdiden ❤️
0 oy
(68 puan) tarafından
Benim oğlum ağustosta doğdu ocakta sünnet ettik maşallah çok rahat geçti 
(2,769 puan) tarafından
Küçükken en iyisi
0 oy
tarafından
Ben iki hafta önce ettirdim hemen iyileştiler biri dört biri iki yaşında 
(2,769 puan) tarafından