0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Arkadaşlar 36+1 bugün doktora gittim suyun bı avuç anca kalmış artık seni daha fazla bekletemeyiz dedi dört doz ciğer geliştirici geçen hafta vurulmustum bir doz daha yazdı perseme geri gel durdurabilirsek cumaya kadar durduralım anne karnında dedi .cuma doğum olursa 36+4 olucam bu haftada doğum yapan var mı kuveze girdi mi kilosu için 3450 dedi tahmini ucun uzerinde doğar dedi .benle aynı durumu yaşayan lar beni ne ler bekliyor

9 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Aynısı bende de oldu 35de ciğer geliştirici vurdu 36+5de suni ile doğuma aldı 50cm 3400dü 3250doğdu maşallah çok iyi 
(887 puan) tarafından
Oh çok şükür darısı bizim başımıza inşallah canim
(6,441 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Maşallah kilosu iyi .Allah'ın izni ile .sen bol bol su iç.
(887 puan) tarafından
İçiyorum cnm inşallah sağ salim alır evime gelirim
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Benim de öyle oldu 36+5 te suyun az dedi 3200du kilosu bana danisti doktorum haftan çok küçük değil bebekte zayıf değil 2 seçenek var ya yatış yapıp durdumaya caliscaz ya da doğum gerçekleşecek dedi ben duralım falan dedim eşim çok yıprandın bebek iyi diyo bence beklemeyelim deyince tamam dedim doktorum tedbir amaçlı ciğer geliştirici yapalım dedi 2 doz vurundumgunde 2 tane havuç ye dedi 37+5 te gittim biraz daha azalmış dedi 3400 kilosu dedi ama nst sancım çok çıktı normal doğum gibi dedi 38+0 a sezeryan günü verdi akşam sancım arttı doktorumu aradım hastaneye git ebeler acilmana baksın dedi ben valizimi aldım duş aldım gittim doğuma aldılar çocuk 3630 çıktı haftan küçük değil bacım ciğer geliştirici de olmuşsun kilosu da maşallah güzel hem ultrasonlar yanıltıcı oluyo bişey olmaz Allah'ın izniyle benim kuzenim 2700 doğurdu 2bucuk kilo kaldı kendine dikkat et dinlen bundan sonra bi iş yapma doğumdan sonra da sarılık olmamasina dikkat et sarılık olmazsa kuvoze girmez 
(887 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
vakti cokta kucuk degilki neden ciger gelistirici yapti anlamadim. bende 35+5 de dogum yaptim 3450 bebegin gelisimi iyi diye bisey olmadi cok sukur senin bebiste kilosu iyi bisey olmaz insallah korkma
(887 puan) tarafından
Geçen hafta tansiyon yüksek çıktı diye nolur noaz dedi ciğer getlistirici vurdurdu bu haftada suyu bitmek üzere dedi Perşembe ciğer geliştirici bı tane daha vuralım daha rahta oluruz dedi
tarafından
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin canm
0 oy
(3,340 puan) tarafından
İlk oğlum 36+4 de doğdu 3100 kiloda kuveze girmedi kuvez kiloyla alakalı değil nefes alıp vermesi ile alakalı 

İçini ferah tut sağ Salim kucağına al inşallah 
(887 puan) tarafından
İnşallah ya oğlum kuvezde yattı çok zor bı süreçti çok korkuyorum inşallah kizom yatmaz simdi
(3,340 puan) tarafından
İnşallah canım şuan 4 yaşına girecek hatta oğlum
(887 puan) tarafından
Maşallah benim oğlumda dörde girecek o kuvezde kaldı o süreci bı kere yaşadığım iicin ister istemez yüreğim de bı korku var
0 oy
(763 puan) tarafından
Ben bir ay pnce 36+2 de yaptm cnm cıger inesi de hic vurulmadım bebem 2300 gram dogdu cok ıyı sukur kuvozde de kalmadı icini ferah tut ben asırı kanamayla acıl sezeryan oldum
(887 puan) tarafından
Çok şükür canım darısı bize insallah
(763 puan) tarafından
İnsallah cnm
0 oy
(1,552 puan) tarafından
36 da doğum yaptım bende 3375 Gr doğdu gayet sağlıklı oldu kızım solunum sıkıntısı çekmedi iğne vurulmamama rağmen canım evimize çıktık ertesi gün hiç korkma 
(887 puan) tarafından
Ay inşallah bizde hemencik evimize geliriz sağ salim
(1,552 puan) tarafından
Amin canım inşallah hiç üzülme stres yapma kilosu gayet iyi bebeğinin çıkarırlar ertesi gün
(887 puan) tarafından
İnşallah canim dualarinizi esirgemeyin bütün hamisler sağ salim alsın inşallah bebislerini kucaklarina
0 oy
(15,184 puan) tarafından
Ben 39. Haftada aynı sebepten doğum yapmıştım. Şükür sağlıkla doğdu oğluşum. İnşallah sizin bebiş de sağlıkla gelsin. Çok daha erken haftalarda Doğan bebisler de var. İnşallah herşey iyi olur
(15,184 puan) tarafından
Doktor demiştir ama havuç ve armut suyu iç demişti doktor bana sen de iç istersen
(887 puan) tarafından
Bana direk seni daha fazla bekletemeyiz dedi en geç cuma doğum dedi hicbsy ye iç demedi cnm çok azalmış heralde artma ihtali görmedi bilmiyorum
(15,184 puan) tarafından
Ben 38 de gittiğimde suyunun yarısı bitmiş dedi. 39 da suyun bitmiş dedi. O gün de göndermedi geri. Doğuma alındım. İnşallah sağlıkla gelsin dostum. Doktoruna güven en iyisini bilir
(887 puan) tarafından
Bizim bir avuç kalmış canım suyumus persem geri gidicem inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz
0 oy
(2,476 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi canım 3 doğum yaptım hepsi de erken doğdu son kızım 36+1 de geldi solunum da problem vardı 1 hafta kaldı kuvez de üstelik kilosu da 2500 gr di korkma sağlıkla gelir inşallah 
(887 puan) tarafından
İnşallah canim ya internete bakınca çok korkutucu şeyler yazıyor bakmayın diyorum engel olamadım kendime Rabbim bütün hamilelere sağ salim kucağına almayı nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
5 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Tuba Y (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 100 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.