0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,845 puan) tarafından

Ben mum aşırı seviyorum . Seven varsa böyle yaktığınızda evi mis kokutan mum tavsiyeleri alırııım :))

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok severim ama hiç almam sjsjsjjsj
(1,845 puan) tarafından
Skskdkd almaya başlayınca bağımlılık yapıyor . Ama mutlaka al bu saatler de hepsini yak , kitap oku, TV izle ciddi anlamda dinleniyorsun :))) yada ben öyle hissediyorum skdjfj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu mumlar bizim evde olsa oğlum yada kızım parçalar :D üstüne oğlum yemeye çalışır . Dur yada en kötüsü yangın çıkar kesinllikle 
(1,845 puan) tarafından
Skskjd raf var oraya diziyorum genelde benim ki de iyi ki doğdun üf yapıcam diyor sürekli üflüyor kdskkd o uyuyunca yakıyorum skdjj Allah korusun Allah korusun diyim de dkdjfj
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Lambader mum benimde fenerlerim.var içine yakıyorum çok hoş 
(1,845 puan) tarafından
Fener de çok seviyorum. Bende de var . Güzel oluyor :))
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben pek bilmiyorum. Senin var mı tavsiye ettiğin marka ve koku? Ben de almak isterim
(1,845 puan) tarafından
Genelde aroması üzerinde yazıyor . Çok fazla çeşit olduğu için mutlaka yazıyor . Ama kodları yok . Nerde ve nasıl beğenirsen . Ama Ikea da yasemin çiçeği olanı görmüştüm beyaz küçük bardaktaydı .
(4,668 puan) tarafından
Benim olduğum şehirde ikea yok malesef inşallah sitesinde vardır.
(1,845 puan) tarafından
Bak şimdi trendyola baktım . Yasemin çiçeği aromalı mum var yorumları da güzel . Onu deneyebilirsin bence :)) dışarı çıkma fırsatın varsa dışarda koklayarak da bakabilirsin .
(4,668 puan) tarafından
English home ve madame coco var inkara bakacağım,teşekkürler♡
(1,845 puan) tarafından
Ne demek rica ederim ♥️
0 oy
(1,121 puan) tarafından
İnsatagramda mihracandle diye bir sayfa vardı ordan almıştım ve çok güzel kokululardı evimde kaldı ama
(1,845 puan) tarafından
Daha önce hiç duymadım . Bakıyım . Çok teşekkür ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 327 göst.
1 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
+4 oy
19 cevap 656 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
22 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tgbdgl (489 puan) tarafından soruldu

378,764 soru

11,337,220 cevap

34,800 kullanıcı

...