0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,845 puan) tarafından

Ben mum aşırı seviyorum . Seven varsa böyle yaktığınızda evi mis kokutan mum tavsiyeleri alırııım :))

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok severim ama hiç almam sjsjsjjsj
(1,845 puan) tarafından
Skskdkd almaya başlayınca bağımlılık yapıyor . Ama mutlaka al bu saatler de hepsini yak , kitap oku, TV izle ciddi anlamda dinleniyorsun :))) yada ben öyle hissediyorum skdjfj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu mumlar bizim evde olsa oğlum yada kızım parçalar :D üstüne oğlum yemeye çalışır . Dur yada en kötüsü yangın çıkar kesinllikle 
(1,845 puan) tarafından
Skskjd raf var oraya diziyorum genelde benim ki de iyi ki doğdun üf yapıcam diyor sürekli üflüyor kdskkd o uyuyunca yakıyorum skdjj Allah korusun Allah korusun diyim de dkdjfj
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Lambader mum benimde fenerlerim.var içine yakıyorum çok hoş 
(1,845 puan) tarafından
Fener de çok seviyorum. Bende de var . Güzel oluyor :))
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben pek bilmiyorum. Senin var mı tavsiye ettiğin marka ve koku? Ben de almak isterim
(1,845 puan) tarafından
Ben genelde Ikea dan alıyorum . Ikea , englis home , Koçtaş falan burda çeşit çok ve güzel kokular var. Trendyol dan da çok aldım . Çok seçenek var .
(1,845 puan) tarafından
İkea kokulari kalıyor sanırım ilk tercihim o olur .
(4,668 puan) tarafından
Tam olarak adı ya da numarası ne oluyor? Hiç anlamıyorum da. Mesela Yasemin cicegi kokusunu seviyorum, mum bardağının dışında felan mı yazıyor?
(1,845 puan) tarafından
Genelde aroması üzerinde yazıyor . Çok fazla çeşit olduğu için mutlaka yazıyor . Ama kodları yok . Nerde ve nasıl beğenirsen . Ama Ikea da yasemin çiçeği olanı görmüştüm beyaz küçük bardaktaydı .
(4,668 puan) tarafından
Benim olduğum şehirde ikea yok malesef inşallah sitesinde vardır.
(1,845 puan) tarafından
Bak şimdi trendyola baktım . Yasemin çiçeği aromalı mum var yorumları da güzel . Onu deneyebilirsin bence :)) dışarı çıkma fırsatın varsa dışarda koklayarak da bakabilirsin .
(4,668 puan) tarafından
English home ve madame coco var inkara bakacağım,teşekkürler♡
(1,845 puan) tarafından
Ne demek rica ederim ♥️
0 oy
(1,175 puan) tarafından
İnsatagramda mihracandle diye bir sayfa vardı ordan almıştım ve çok güzel kokululardı evimde kaldı ama
(1,845 puan) tarafından
Daha önce hiç duymadım . Bakıyım . Çok teşekkür ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 328 göst.
1 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
+4 oy
19 cevap 667 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
22 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tgbdgl (489 puan) tarafından soruldu

381,418 soru

11,418,820 cevap

34,975 kullanıcı

...