0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Ben dışında her sey herkes ile alakalı olan eşe sorunca ben böyleyim isine gelmiyorsa beni görmezden gel diyen birine nasil dabranmaliym

11 Cevaplar

+2 oy
(347 puan) tarafından
Ee boşa o zaman ne gerek var etkisiz eleman gibi bişey 
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sende ona görünmez ol 
(76 puan) tarafından
Mesela nasıl
(1,845 puan) tarafından
Mesela takma , fikir verme , konuşma.  Kısacası kendin için uğraş sürekli . Tam olarak o sana nasıl davranıyorsa sende ona o şekil . O zaman anlar belki .
0 oy
tarafından
Yolunu bulmuş ohh ne hale ben böyleyim işine gelmiyorsa git ozaman sende git 
0 oy
tarafından

Ayy ne diyeceğmi bilemedim gerçekten :ermm:

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Seni görmezden geliceksem s.olup gidebilirsin diyebilirsin mesela,eşim bana öyle dese kapının önünde bulur kendini,madem bana evde kocalik çocuklara babalık yapamiyosun evde işin ne derim
(9,626 puan) tarafından
Eski postlarina baktım da barismayi sen istemişsin,neden kendini buna layık gördün
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Camaşırlarını yıkamam yemek sadece kendime özel olur madem görmezden gel diyo tek kişilik yaşa herşeyi dışarı çıkarken haberi olmasın gerekirse 
0 oy
(812 puan) tarafından
Evlilik ne demek ya !

Yaptığımız bir çok şeyi tek başımıza karar veremiyoruz artık 2 kişiyiz demek yaptığımız herşeyden birbirimizden sorumluyuz ne demek hesap sormak yok ya ne demek görmezden gel o zaman sende çık arkadaşlarınla dolaş gez ye iç evde eşim var demeden her türlü şeyi yap kendisi buna razı olur mu 

Seninle hayatı gittiğini geldiğini buluştuğunu görüştüğünü aldığını sattığını paylaşamiyorsa yolu açık olsun 

Seni düşünmeyen merak edeceğini korkacağını düşünmeyen adam Allah'a yakın sana Uzak olsun 

Zor Allah yardımcın olsun Allah evinize aranıza huzur mutluluk nasip etsin Aminn ❤️
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Valla skt...r et kendilerini nimet sanıyolar pskopat analkuzulari sallama ya değmez bak dişlerimi kaybettikten sonra sallamamaya başladım degmez yerim içerim keyfime bakarım 
(2,474 puan) tarafından
Dişlerimi sıka sıka ağzımda dış saçımda siyah koymadı değmez inam değmez erkekler kadar nankör yokturdur onca fedakarlık yap duygu hisset incelik yap bes saniye içinde siler atarlar
Bütün erkeklerden nefret ediyoum yeminle duygusuz varlıklar
(76 puan) tarafından
Canım ayri mısın esinle
(2,474 puan) tarafından
Yok degilim
(76 puan) tarafından
Ben çok istedim ayrılmayı ama şartlar 2 bebek olmadi olduramadim
(2,474 puan) tarafından
Kız sallama yokmuş gibi evladinla ilgilen acıma da ye iç gez değmez inan hele hele arkadaşımın başına gelenleri gördükten sonra erkekler için parmak oynatmaya değmez en iyisini köküne kibrit suyu...
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sen de onun dediği gibi yap görmezden gel.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Görmezden gelerek sonrasında kaçan kovalanır olur olmazsa ayrılarak tamamen işime gelen de bu dersin.

Ben böyleyim deme lüksüne hiç kimse sahip değil bence 
0 oy
(762 puan) tarafından
Bosa bence o zaman tam gormezden gelmıs olursn kocan onu ıstıyor gibi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 119 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 601 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arvenliyaaa (392 puan) tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...