0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
10 aylık bebeğim var bu sene polislik için sınava girmeyi istiyorum ama eğer ki olurda kazanırsam 14 aylık iken bırakıp en az 4 ay ile 8 ay arasında olan eğitime katılacağım 4 aya düşecek diyorlar ama bilemiyorum emziriyorum bebeğim memeye düştü iyice bıraksam haksızlık yapıcam kendimde dayanamam diye düşünüyorum ama bu benim yaş itibarıyla son şansım seneyede okul derse yaştan bi senem daha olur çok muallaktayım 

8 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
En az iki yaşına kadar bırakma derim canım tabikide kendi hayatına bakacaksın ama ben o anne ile çocuğun güven baği için yanliz bırakılmaması taraftarıyım 
(78 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum canım
-Reklam-
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Çok zor bir karar. Bişey diyemiyorum. Hakkınızda.hsyirlisi olsun
(78 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kesinlikle çok etkilenecek kaygilanacak ben kızımı babasına bırakıp yarım saatlik  mutfak alışverişine gidiyorum oda oda ağlıyor anne anne diye o akşam uyumuyor sürekli uyanıyor beni yanında istiyor uynainca beni görmeyince ağlıyor birakicam zannediyor yavrum
(78 puan) tarafından
Benim kızımda öyle inanın beş dk ayrı kalmıyor haklısınız
(2,835 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok zor bir karar hakkınızda hayirlisi olsun
(78 puan) tarafından
Sağ ol amin canım
0 oy
(718 puan) tarafından
Polislik icin hangi sinava giriyorsun universite mezunumusun cnm sartlari nedir vasvuru icin
(78 puan) tarafından
Evet canım girmek istersen takip et alımları
(718 puan) tarafından
Googleden mi bakiuosun cnm
(78 puan) tarafından
Evet canım bir de memur sayfaları polis akademisini takip et instada
(718 puan) tarafından
Googledn baktmda lise mezunu da oluyormus galiba
(78 puan) tarafından
Onun için 2 yıl pmyo okunuyor yaş şartıda onda 26 canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İmkan varsa başka meslek sec senden ayrı kalacak çok etkilenir zor olur 
(78 puan) tarafından
Öğretmenim canım en iyisi ordab atanmak elbet sağ olun
0 oy
(747 puan) tarafından
Bilmiyorum cok zor. Soyleki ben markete cikmak icin cocugu biraktigimda icim rahat etmiyor. Yada halasi dedesi alip goturuyor duramiyorum. Hic bisey cocugumdan degerli değil ya. Onu birakip gidecek bi hic bi meslegi secemezdim. Sen nasi durucaksin. O benek nasi durucak sensiz. Benim aklim cok kalir hastami yedi mi mutlu mu diye dusunmekten kendimi alikoyamazdim ve o polislige giremezdim. Mumkun değil ya
(78 puan) tarafından
Benimde öyle girmekten vazgeçtim canım öğretmenlikten atanmak için çabalıycam
(747 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi canim ama bence dogru bi secim olur:)
(78 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çok zor olur kendin dayanamazsın eğitimden de bişey anlamazsın bide kime güvenipte bırakacaksın bu devirde canım anne gibi olmaz hayat senin ama ertele
(78 puan) tarafından
Annemde dedi sen gibi bakamam sorumluluğuda alamam yazık küçük diye bende zaten uyuss bile dayanamıyorum haklısınız bazen gerçekleri böyle sizden duymak beni iyi hissettirecekti o yüzden fikir almak istedim
0 oy
(1,391 puan) tarafından
9aylik olunca.ize başlayacağım mecburi şekilde ve çok üzülüyorum haftada kkirkbes saat gorusemicen sen nasıl gidebilirsin çok zor Allah yardımcın olsun 
(78 puan) tarafından
Vazgeçtim canım yapamam gerçekten :(

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 390 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 884 göst.
0 oy
40 cevap 1,401 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy