0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mrh kızlar kaza oruclarim vardı onaltı tutuyorum iftarda ekmekiz az yemek yiyorum ardından 3 kilo belki daha fazla su iciyorum geceye yayarak lessi yapıyorum ama tardida aynii kafayı yicem artikk stersden mi acaba yoksa vücudumda mi sorun var kilo veriyorum desemki yedim yok desemki hareketsizim yok bol bol su bitki çayı limon lu su fln tuketiyrom ama fayda yok

3 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaç gündür yapıyorsun 
tarafından
Bir aya yakındır aman su 10gunn çok sıkı yaptım ama tık yok hyr mesela 4 kilo su iciyiyorum ama içtiğim kadr çıkartmıyorum acaba şu ödem mi yapiyor yada stersen mi bilmiyom
(12,494 puan) tarafından
Metabolizma durumun nasıl çıkabiliyor musun tuvalete yani baya da olmuş az da olsa vermen lazımdı bence Bi doktora görün bunun için
tarafından
Katı şeyler yemedigim.icin büyük abdeste çıkmıyorum zaten ama idarda ictigim suya göre az cikiyorum
(12,494 puan) tarafından
Işte az yemek de kilo verdirmez bazen tuvalete çıkmadığın için veremiyor olabilirsin
tarafından
Napicagimi şaşırdım:(
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından

Kaç gündür yapyosun ve tartılırken sabah aç karnına WC çıkışımı tartılıyosun

tarafından
Bir aydır diyetteyim sözde ama ekmeği 10gun kestim hergun 30dk.lessi yapıyorum oruç tutuyorum nerseyde 4 kilo su iciyirum ama yok gitmiyor
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Kaç gündür yapiyorsun
tarafından
Bir aydır diyetteyim sözde ama ekmeği 10gun kestim hergun 30dk.lessi yapıyorum oruç tutuyorum nerseyde 4 kilo su iciyirum ama yok gitmiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 245 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 433 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gebebirqnne! (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gebebirqnne! (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.