0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
Kızlar ya dün saçım çok az nemli kaldı yatmistum sabah boğaz ağrısıyla uyandım şimdi aniden burnum akmaya basladj sekiz buçuk dökuz aylık bebeğim var ona bulaşmasindan korkuyorum tavsiyeniz nwdir nasl çabuk atlatırsıne ona bulaşmaması için ne yapmalıyım 

4 Cevaplar

0 oy
(3,603 puan) tarafından
Maske tak yaklaşırken emzirirken ellerini bol bol tıka ıhlamur demle içine bir çay kaşığı zerdeçal ve zencefil bal ve limon ekle iç sütünden bebeginede geçer 

Hem merak etme Rabbim öyle yaratmiski anne hasta olduğunda antikorlar sütten bebeğe geçiyormuş ki bebek hastalanmasin.
(134 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederim de emzirmiyorum ya yinede gecermi ki
(3,603 puan) tarafından
Geçebilir dediğim gibi yap birşey olmaz Allah'ın izniyle
-Reklam-
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Kesinlikle cift kat maske tak yaklasmasan bile ayni havayi soluyorsunuz sonucta. Emzirirkende bazi ilaclar kullaniliyor doktora gorun derim
(134 puan) tarafından
Emmiyo da ilaçsız geçmez yani dimi hemencecik
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Maske tak cnm maskeli olmana rağmen çok yaklaşma bide evi sıcak tut ıhlamur nane limon iç günde 2 kere sabah akşam olarak ellerini sürekli yika
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Maske tak çok işe yarıyor ben bebeğim 3 4 aylıkken korona olmuştum. Çokmşükür ona hiçbir şey olmamıştı. Sürekli emzirdim doktor daha çok emzir demişti. Hep memede olmasına rağmen bir şey olmadı. Her zaman takmadım maskeyi çünkü nefesim kesiliyordu ama hapşırık öksürük varsa maske tak
(134 puan) tarafından
Tamm canım maske takıcm peki hemen ilaçla mı.geciririm.dogal yolla mi ya benim bebeğim emmiyo ayrıca
(2,746 puan) tarafından
Emzirdiğim için korona olmama rağmen doktor bana hiçbir ilaç vermedi. Ağrın olursa günde 3 4 kez parol içebilirsin demişti. İlaçsızdım maalesef bitki çayı tüketebiliyoesun ama zaten bebeğin 9 aylık artık
(2,746 puan) tarafından
Aaa emmiyorsa daha kolay aslında ilaçlarla daha hızlı toplarsın aile hekimliğinde yazıyor ilaç sağlık kcağına gidebilirisn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı