0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından
Haberiniz varmı kizlar burda 

6 Cevaplar

0 oy
(17,817 puan) tarafından
Yooo 3. Sene bitiyo ilk defa duydum. Sen kazandııın ?
(150 puan) tarafından
Haha yok kız bne iki senede burdym daha biraz once ogrendm
(17,817 puan) tarafından
Ee nasıl kazanıyokkk
(1,707 puan) tarafından
Kız bari detaylı bilgi ver
-Reklam-
0 oy
(2,620 puan) tarafından

:angel:ne gibi mesela

(150 puan) tarafından
Bilgdn para kız yorum yapinca
0 oy
(2,276 puan) tarafından
Hangi uygulama 
(150 puan) tarafından
Bu uygulama canm ama gebelik bölümünde ms
(3,391 puan) tarafından
Gebelik bölümünüde kullandım ama para kazanmadım hiç:)
0 oy
(270 puan) tarafından
Ben bu uygulama gibi farklı bı uygulamada adminlik yaptım oradakilere biz para veriyorduk çünkü site sahibi güzel paralar kazanıyordu kullanıcılar sayesinde.
(150 puan) tarafından
Yani anlamayamdm
0 oy
(7,198 puan) tarafından
Girilen her uygulama sahibine para kazandırıyor tabi ki ... En basit su gerzek fenomenler bile link paylaşıyor ona tıkladığınız an tirink para yatıyor hele ki o paylaşımdan alışveriş yap direk komisyon alıyor senin sırtından sonra gelsin jeepler gitsin villalar bizim avanak fakir milletimizde ağzı açık onları izlesin para kazandirsin
(7,198 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun aldıkları paralar. Kullanmadıkları dandik ürünleri reklam edip ordan kazandıkları paralar ile milyonluk alışveriş yapıyorlar . Aslında onlardan çok ben bu insanlara kızıyorum kafasını çalıştırmayan kişilere asla tahammül edemiyorum. Gir nete arat bul al ama yok ille sorcak su nerden bu nerden... Müstahak bunlara
(7,198 puan) tarafından
Hepsiburada herkese linkgelirden komisyon veriyor mesela alez aldım ben 200 lira 20 lirası tekrar bana yattı . Sen düşün 2 bin liradan 200 lirayı on kişi alsa bir gün için kazandığı para hele ki binler tıklıyor her tikta kaç lira kâr kazanıyorlar
(396 puan) tarafından
Aynen öyle vallahı yanı o an ıhtıyacı bıle yoktur alan kısının belkı ama ındırım ya herkes kapcak ya kalmaz bıter ındırım yoksa
(396 puan) tarafından
Nasıl yaptınız o lınkı sız ılk defa duydum ben gecen yıl yapıyodum alısverıs bu yıl fıyatlar cok artmıs dıye yapamıyorum malesef
(7,198 puan) tarafından
Ürünü seçip liste olusturuyorsunuz o listeyi eşinize link olarak atıp onun telinden tıklayıp sebete ekleyip satın alıyorsunuz kimisinde %20 kimind %10 komisyon veriyor üzerinden 15 falan gecince hepsipay hesabına yatıyor
0 oy
(396 puan) tarafından
Aaa ben neden bılmıyorım ilk defa duydum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 250 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.