0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
Ya 3 gündür midem düzelmedi dısardan pıde yedım yemek yedım aksamına mıdemde alevler yanmalar basladı  eşimle birlikte yedık ona bırsey olmadı bozuk olsa onada olurdu dun acıle gıttım gavıskon ve mıde koruyucu verdı gunduzden ıyıydım bıraz sımdı yıne mıdemde agrılar basladı karnımdada hem sıslık gaz var Bu ara salgın mı acaba anlamadım sureklı afedersınız gegırme ıstegı oluyor mıdemı mı bozdum ya bulantım falan yok aslında cok caaanım sıkkııın ne zaman duzelır bu mıdem 

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üsye salgını var da şuan mideyi bilemicem hiç duymadım böyle salgın 
(395 puan) tarafından
Eşim bana dedı ıshal kusm vakaları var dıye ama gercı benım bulantım yok
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Gastrit baslamis olabilir yediklerine dikkat etmen gerek baharatli yağlı tukettiginde oluyo muhtemelen.Bende ibs var hergun tum gun karın ağrısı ishallerle ugrasiyorum malesef beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyo yoksa hastalik geldimi gitmiyo kolay kolay.
(395 puan) tarafından
Canım ben de ıbs yasamıstım 3 yıl önce yanı evlenmeden once bekarken cok streslı bır donemden gectım o ara ıbs yasadım ve 1 yıl surdu o ara cok zayıfladım bırden hatırlıyorum gastrıt olabılır ama dogru soyluyorsunuz ama benım ıshal kusma falan yok  mıdem asırı kotu yanıyodu ve karnımda agrı vardı baya. Gectı bıraz daha ıyıyım
0 oy
tarafından
Gastrit var muhtemelen kuzu .bu salgın değil .Yediklerini dikkat et .
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Aynen geçenlerde benimde midem kötüydü salgın var
(395 puan) tarafından
Bencede ama benı mahvettı ağladım resmen mıdem cok kotu yanıyodu doktora gıttım ılac verdı bıraz ıyı geldı
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım ben öyleyim bende çok kötü ishal ve kusma var bende disridan yedikten bir gün sonra oldu çok fenayim
(395 puan) tarafından
Bırdaha bılmedıgım yerden guvenmedıgım yerden almam
(309 puan) tarafından
Aynen valla disardan yememek lazim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun.  4. Günüm benim de ishal kusma mide yanması bulantı. Bence salgın var bizde dışarıdan yedik ben tek böyle oldum içim tiksiniyor valla 
(395 puan) tarafından
Bende kusma yoktu ama mıde yanması berbattı sankı alev topu vardı mıdemde okadar kotuydu valla sızede cok gecmıs olsun
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bende dün dışarıda yedim mahvoldum 
(395 puan) tarafından
Ben bıdaha tövbe bılmedıgım guvenmedıgım yerden yemıcem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 220 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbalannesi (13,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...