0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Kızım 17 aylık mama iciyo artık bıraktırmak istiyorum ne yapabilirim gündüz zaten çorba yogurt vs seylerle.cok mama yemiyo ama gece yatarken mutlaka istiyo bazen 4 gibi gece ister bide sabah 8 lerde süt verdim kustu arka arkaya sulandirmistimda

2 Cevaplar

+1 oy
(4,164 puan) tarafından
Maddi durum varsa 24 aya kadar devam et bence canım ya 
(1,018 puan) tarafından
Şükür canım ama doktorumuz da içerisinde ne var belli değil süte alistirin dedi o yüzden bende yavaş yavaş bıraktırmak istedim
(1,831 puan) tarafından
İçinde ne var belli değil derken mamaları doktorlar öneriyor zaten. Devam sütü denedin mi
(4,164 puan) tarafından
O nasıl doktor öyle canım mamaları bir çok doktor tavsiye ediyor bebek doğduğundan itibaren kullanılır mı güvenilir olmasa içinde bir çok vitamin var asıl sütü tavsiye etmiyorlar Bi faydası yok süt yerine yoğurt peynir kefir verin diyor doktorlar sizin doktor bizim eski babaanne ler gibi konusmuş sanki biraz
(1,018 puan) tarafından
Valla bende artık şaşırdım her doktor başka bir şey soyluyo hangisine inanicaz bilemiyorum
(1,018 puan) tarafından
Els1 yaşı artık iyi mamaya ihtiyacı yok zaten içinde ne var belli mi dedi araştırdım ben baya içinde olanların çoğu gerçekten iyi değil malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yavaş yavaş seyrelt  canım ölçeğini    su gibi olana kadar     bir zaman sonra sadece su içer   zaten  büyümüş mama ya  bence ihtiyacı kalmamış  artık   zevkine  içmek isteği vsr dır bence 
(1,018 puan) tarafından
Aynen Dr da dedi öyle canm çokta ihtiyacı yok artık diye teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (595 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 400 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

379,738 soru

11,367,893 cevap

34,849 kullanıcı

...