0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
2 gün önce konuştuk en son bugün ablam aradı en son babamla ne zaman konuştun dedi 2 gün oldu dedim kimse 2 gündür ulaşamıyormus telefonu kapalı kapısına güvenlik yolladım dedi sitede oturuyor annemle babam ayrı babam tek başına ayakkabılar var ama açan yok çok çaldık demişler o gün sabah 5 te WhatsAppa girmiş sabaha kadar oturur genelde namazını kılar yatardı kesin dedik oturdu uyuyor telefonda bozuldu ablam ben bı gidip bakicam dedi yarım saat arabayla aramız eniştemle gittiler ablama yazıyorum arıyorum cevap yok en son eniştemi aradım durumu çok ağır dedi astımı tutmuş tıkanmış ablam yatakta bulmuş ben doğum yapalı 12 gün oldu sezeryan oldum bir şey demiyorlar sabah 7 de cikicaz bizde gidicez aklım almıyor anneme soruyorum babam uyanmamismi yok diyor anne nefes almiyormuymus falan bir şey demiyor sabah neyle karşılaşıcam bilmiyorum belkide vefat etti demiyorlar bugün duyunca içim titredi dikişe bir şey olur diye öksürmeye korkan ben haykira haykira ağladım oksurmej falan çabası eşim bak patlayacak bir şey olacak nolur yapma diyor patlasın dedim ama sonra babam olsa kızardı dedim senin 3 tane beben var dedi babam tek olduğu için çok zoruma gidiyor kafayı yiyorum acaba yardım isteyecekti şarjımi bitti telefona mi uzanamadi nasıl olduda kimseyi aramadı hadi bizi aramadı 112 güvenlik neden aramadı acaba korktu mu babam diyorum acaba son anda bizi düşündü mü belki evde bir su vereni olsa evde biri olsa olmayacaktı biz farkedene kadar ne kadar saat geçti ablam bulduğunda nefes alıyor muydu zayifta olsa kafayı yiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
İnşallah bişey olmamistir rabbim babalarimizi annelerimizi başımızdan eksik etmesin
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
İnslah kotu bişey yoktur olumsuz düşünme kendini suçlama bazen ne yaparsak yapalım kendimizide yirtsak parçalasak bazı şeyleri değiştiremeyiz kaderde ne varsa o 
0 oy
tarafından
Canım korkutma kendini. İnşallah bir şeyi yoktur babanın. Allah acil şifasını versin. Üzme kendini. Biliyorum kolay değil ama bebeğin var unutma 
0 oy
tarafından
Ahh canım benim çok üzüldüm Allah şifasını versin babanın birdaha hep arayın sorun gerekirse yanınızda kalsın 1 hafta sende 1 hafta diğer kardeslerinde 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Benim babam da bi ara böyle acmadi nasil korktum bir bilsen oda tek başınaydi. ☹️ Allah'ım korktuğuna uğratmasin. İnşallah ciddi birşeyi yoktur. Allah'ım sağlık sıhhat versin babalarimiza❤️
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah. 
0 oy
(415 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allahın izniyle inşallah birey olmamıştır Rabbim Şafii ismiyle şifa versin 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Biraz güçlü dur kendini silkelen daha hiç bisey belli değil Rabbım e dua et insaallah  sağlıklıdır biseyi yoktur  Rabbım Babanı sizlere sevdiklerine bağışlasın insaallah
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Kötü düşünme canım. İyi şeyler düşün. İnşallah gittiğinde sağsalim bulursun. Çok uzak mı baban kaç saat size. Senin de çok yeniymiş sezeryan. Aman dikkat et. Kendini düşünmüyosan çocuklarını yeni doğmuş bebeğini düşün. Yazık günah onlara da. Bak ben de 37 haftalık hamileyim. Dua ederiz baban için. Sıkma canını 
0 oy
(8,359 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun babacıgına yaşıyordur inşallah merak etme,sakin kalmaya calıs eşinin sözüne kıymet var dua et canım Allah yar ve yardımcın olsun. Bizleri de haberdar et
0 oy
tarafından
Sakin ol canım inşallah bişey yoktur

Sen nereden bilebilirdin ki böyle olucağını suçlama kendini 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 636 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,180 cevap

34,973 kullanıcı

...