0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Merhaba hanımlar

Ben Almanya’da yaşıyorum evimiz yerden ısıtmalı fakat ısıyı kendi otomatik ayarlıyor yani dışarısı soguksa yada sıcaksa evin içini ona göre ayarlıyor fakat genel olarak evimiz 20- 23 derece arası sorum şu ben 1.5 tog uyku tulumu aldım ilk gece içine sadece zıbın giydirdim üstünü örtmedim bebeğimin gece baktım buz gibi olmuş ertesi gece alt üst pijama giydirip üstünü örttüm bu seferde uyuyamadı yani ben ne yapacam şaşırdım akıl verirmisiniz bana çocuk odası genelde 21 derece oluyor 

3 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Alt ust pijama giydir çok ince olmasin üstünü örtme.ben 1.6 kullaniyorum evim 22.5 23.5 arasi ince altust giydiriyorum 
(34 puan) tarafından
Peki öyle yapınca sırtına bakıyorum ne sıcak ne de soguk yani ılıktan biraz daha soğuk oluyor sırtı ve göğsü ozaman üşümüş mü demek oluyor
(1,944 puan) tarafından
Bir tik kalinlastir üstten giydirdigini bak o zamanda oluyor mu oyle. Oglumu dedigim gibi giydiriyorum sirti sicak oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim ev genelde 22 ile 25 arasında değişiyor sıcaklığı. Ben ona rağmen normal atlet zıbınının üzerine pijama takımı giydiriyor kalın olmayacak şekilde üzerine de bir buçuk tokluk tutumunu giyidiriyprum ve üzerini örtmüyorum döne döne uyuyor çünkü. Üşümüyor çok şükür. Sen örterse bile bu şekilde giydir ce ince müslin ört. Bir buçuk tog tuluma sadece zıbın çok ince gelir bir de 20 derecede üşür çocuk
(34 puan) tarafından
Dediğin gibi bide en alta zıbın giydirim canım
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Oda 20 derecede 2.5 tog içine pijama takımı giydiriyorum
(34 puan) tarafından
Ya benim evim 22 derece ortalama olunca Amazon da 1.5 tog yeterli yazıyordu tulum için bende aldım ama keşke 2.5 tog alsaydım
(15,171 puan) tarafından
Yani çocuk usuyosa 2.5 tog al olmadı. Onu da baharda.kullanirsiniz. yani burda ben de bununla ilgili post açtım. O sıcaklıkta o togda giydirmek çok fazla diyenler oldu. Ama çocuk usuyorsa yapacak bişey yok. Herkesin bünyesi bir değil. Sen kendine göre ayarla. Sırtı burnu göğsü falan soğuksa usuyordur. Ona göre ayarlarsjn artik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,926 puan) tarafından soruldu

379,355 soru

11,355,013 cevap

34,829 kullanıcı