0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (3,086 puan) tarafından
Kızım 14.5 aylık her diş dönemlerde aynısı memeden ayrilmak istemiyor boş boş emiyor bende bunaliyorum bi akıl verin bana ne yapabilirim yakamdan inmiyor 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkinizin de geçici ama en güzel zamanlarınız canım sakin ol ve mutlu ol her annenin eline geçmiyor bu güzel duygu. Sütün onun ağzını rahatlattığı için diş çıkarma dönemlerinde daha çok istemesi normal 
(3,086 puan) tarafından
Artık çok agir zor geliyor bana emzirmek özellikle böyle yaptığında maalesef ki sabirli değilim :(
-Reklam-
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Şòyle düşün seni ilaç gibi görüyor Allah öyle güzel yaratmiski onun ağrisi oldugunda sutunde ağri kesici etkisi oluyor yada ateslendiginde ates dusurucu etkisi oluyor süt ona uygun olarak üretiliyor oda biliyorki emdigi zaman ağrisi hafifleyecek o yuzden emmek istiyor ve bu zamanlar geciyor canim birde miniģine zeytinyagina karanfil ez havanda koy karanfil yagi oluyor onu sur masaj yaparak hafif hafif ćok hosuna gidecektir agrisinida alir ozellikle gece yatmadan yap agzinda kalsin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 122 göst.
31 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nur ay_ (3,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.

380,366 soru

11,388,747 cevap

34,894 kullanıcı

...