0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 29+4 olduk ve bn ağırlaştım artk çok hareket etsem belim yanim kopuyor midemin orda ağrı oluyor. Sekiz aylık evliyim bu zamana kdr hep ben yaptm herşeyi .bir haftadır annemlerdeydik orda da yardım ettm anneme . Bugün kayınna dedi ki anan olmazsa ölürsünüz siz açlıktan . Kocamda dedi eşim çok güzel yemk yapar Kütahya da hep o yapıyordu elide çok lezzetlidir dedi. Bugün iyi ki bir yemk yapıp bulaşık yıkadı. Sizce devam mi etmeliyim yemk yapmaya ? Ağrılarm çok oluyor .elin içinde nasil nasil iyi davranir bana biz bize olsak çaktırmadan laf söyler bana iyi birisi olmadığıni birtek bn biliyorm iki yüzlü olduğu için çok soğudum ondan .

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız yat dinlen kim ne derse desin,yavrum azıcık canınızın kıymetini bilin, bakın siz bilmezseniz eller bilir mi ??
-Reklam-
0 oy
tarafından
ömür boyu annende kalacak deglsin canm evine gecince yine sen yapacaksn bence kendini rahatliga aliştrma ben 2 gun yemek yapmasam soguyorum yemek yapmaktan bak 38 haftaligim bdie kucuk oglum var hep kendim yaptim hâlada yapyorum kimseyede gitmiyorum evim daha rahat geliyo bana
tarafından
Ayrı evde olsak kocam yardim eder canm şimdi sırtım aciyor
0 oy
(9,892 puan) tarafından
Ay Allahim kaynanami opeyimde basima koyayim ya
0 oy
(6,685 puan) tarafından
Evine nezaman gitceksin 
tarafından
Babasi kanser birakip gidemem dedi. Köyde yaşıyorz . Şehirde yapamazlarmis.  Eşim işe gidip geliyor ben evde odada tek başına
(6,685 puan) tarafından
O zaman yat dinlen kimseyi de çekme o milletin içinde sana eziyet etmeye utanmiyosa sende elalem deme ver cevabını bidaha yapamaz
0 oy
tarafından
Bende 35+2 haftalık hamileyim sürekli yatıyorum çok kötüyüm şu sıralar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 324 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,262 göst.
3 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Hayal (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.