0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
aklinizi kurcalayan unutmadiniz bi olay.

ben 12 yasinda filandim bi koye gittik ailecek. yatacagimiz odaya gectim aksam vakti hava karanlikti baya zifiri camdan bakiniyodum. uzakta bi dagda bi isik patlamasi oldu tupturunca bi isik benim baktigim mesafe baya uzakti ama bana bu mesafeden findik buyuklugu kadar buyuk gorunuyodu sanki ufak bi gunes orda birden belirdi ve yavas yavas kayboldu gitti. yangin degildi eminim gunes hic degildi saat gece 10 gibiydi . gokyuzunde birden belirdi yarim saat bi saat icinde batti gitti .hala neydi cozemiyorum

23 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından
Benim de var böyle ilginç yaşadığım olay 6,7 yaşlarında babamla birlikte yayla gibi yolda dik araba ile akşam üstü hava kararacak hiç kimse yok böyle issiz bir yerde önümüze bizim bir inek çıktı ama korna falan çaldı babam inek gitmiyor hiç Sonra arabadan indi ineği eliyle götürmeye çalıştı yok gitmiyor inek bağırıyor inek sadece neyse bindi arabaya babam biraz bekledik Sonra inek kendiliğinden gitti bizde yola fevam ettik 10 dk olmadı az ilerde bir kalabalık kaza olmuş belki o inek önümüzde durmasa biz kaza yapcaktik hiç unutamadım bişey di 
(3,794 puan) tarafından
her olay da bi hayır vardır derlerya doğru
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aynı olayı bir mezarlığın üstünde gördüm yeşilimsi bir ışıltı kimseyi de inandiramadim. Evimiz mezarlığa bitisikti:D 
0 oy
tarafından
Okuldan çıktık eve geliyorum yol düz gidiyor ama bayır tam bizim tarafa döndüm arkamdan benim 2 dakika önce geçtiğim yoldan bi kamyon kornaya başa başa geliyor meğer freni patlamış duramadı adam ve bizim evin hemen yanında yüksek bi yer vardı ordan uçmustu aşağı,2 tane yaralı çıkardılar içinden ve o köşeyi donmesem muhtemelen şu an bu yazıyı yazıyor olmazdım.

Bi kere de yengemin alt katında kadın intihar etmişti onu gördüm ,ceset torbasına koyup götürdüler.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 307 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 290 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 889 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu