0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
aklinizi kurcalayan unutmadiniz bi olay.

ben 12 yasinda filandim bi koye gittik ailecek. yatacagimiz odaya gectim aksam vakti hava karanlikti baya zifiri camdan bakiniyodum. uzakta bi dagda bi isik patlamasi oldu tupturunca bi isik benim baktigim mesafe baya uzakti ama bana bu mesafeden findik buyuklugu kadar buyuk gorunuyodu sanki ufak bi gunes orda birden belirdi ve yavas yavas kayboldu gitti. yangin degildi eminim gunes hic degildi saat gece 10 gibiydi . gokyuzunde birden belirdi yarim saat bi saat icinde batti gitti .hala neydi cozemiyorum

23 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kucuktum gokyuzunde yildiz gordum ama bildigin 5 kanatli cizdimiz gibi we el kadardi acilip kapaniyo kapaninca cubuk seklinde oluyordu oylece hareket ederek uzaklasip gittu
(6,053 puan) tarafından
Hahaha ne bilem ama bunu net hatirliyom uzaylimiydi baska biseymiydi bilmm☺☺
(3,794 puan) tarafından
gokyuzu cok esrarengiz biryer valla inanirim ben . cunku benim gordugum seyide dusununce
(6,053 puan) tarafından
Bende gokyuzune bayilirim hep orda farkli hayarlar olduna inanirim bi teleskopum olsada saatlerce izlesem keske
(3,794 puan) tarafından
simdi sehirlerin isigindan birsey belli olmuyo gokyuzu yildizlardan pasparlak oluyodu
(6,053 puan) tarafından
Koyde daha farkli ewet bende hep derim koye gittik mi
-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Bu dediğin dilek balonu olmasın kız aynı şeyi küçükken bende gördüm havada hatta dedim uzaylılar geldi sonra boş bir yere düştü bı zman sonra ışık kayboldu sonra öğrendim ki dilek balonuymus:D

(3,794 puan) tarafından
yok kiz koyluk alan dagin basi benim dedigim yer karadenizin ormanlik yuksek dagin ustu
0 oy
(7,023 puan) tarafından
Bende 13 yaşındaydım misafirimiz vardı annemle arkadaşı balkondalardi biz içerde çocuklarla oyun oynuyorum heralde kadın geldi bize gelin size ne gösterecem dedi bolkona çıktık hava karanlık gece 10 mu 11 mi geçmiş zaman hatırlamıyorum hava zifiri karanlık yıldızlar var gogyuzunde bi kuş gibi bişey var baya uzakta iki elini birleştir parmaklarını aç ondan biraz daha büyük parlak yıldızlar gibi bembeyaz bişey kanat cirpiyo bi ileri bi geri gitti geldi dolandı baya orda uzun bi süre gezdi resmen yani hatta babaları çağırdık onlarda gördü ertesi gün yine gördük böyle kanatlarini cirpa cirpa belli bi bolgede geziyo bi anda kanatlarını kapatıp kayboluyodu hiç unutmam hatta o misafirimiz görmüş kadın anlatiyo işte snnemle oturuyolarmis bakmış görmüş anneme demiş benim gördüğümü sen de goruyomusun demiş o da görünce bize göstermişler çok güzel biseydi arada rüyalarıma giriyo 
(3,794 puan) tarafından
neydi acaba
(7,023 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum biz melek sanmistik o zaman
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Evimizi taşladılar silahla saldırdılar o anları ölene kadar unutacağımı sanmıyorum 
(3,794 puan) tarafından
nasil kiz kim
(12,494 puan) tarafından
Kız boşver baya uzun hikaye
(3,794 puan) tarafından
merak ettim simdi
(12,494 puan) tarafından
Valla baya uzun yazmaya kalksam sığmaz ;)
0 oy
(406 puan) tarafından

11 12 yaşlarındaydım. Evimizin alt sokagında hoca diye bildigimiz yaşlı bir amca vardı evinin alt tarafindaki kulübesine kuran kursu açmıştı mahallenin çocukları kuranı ögrensin diye. (Ne kadar hayır sever bi amca dediniz demi ) Asıl konu şimdi başlıyor. O amca dedigim mahluk kendisi hocalik yapıyordu bizlere. Sıra sıra yanina gidip dersimizi veriyorduk. Dersimi vermem için yanina oturdum ve elini arka bölgeme değdirdigini hissettim yüzüne baktım oda bana bakti devam et dedi bana devam ettim eve eli hep arkamdaydi . Önümüzde kuran varken bunu yaptı resmen hemen kalktim ve bidaha asla oraya gitmedim aileme soyledim kimse inanmadi o hoca yapmaz dediler. Bi sure sonra en yakin arkadasimi o kulübede sıkıştırdıgını gördüm ablasina haber verdim ve hep birlikte orayı bastık arkadasimi aldik resmen taciz etmişti. Karısı sesimizi duyunca yukardan noluyo diye bağırdı. O yaşlı bunak da biz onu rahatsiz ediyormuşuz gibi bizi kovdu hadi hadi gidin burdan kafam şişti diyerek kovdu resmen. Sonra yine ailelerimize soyledik yine inanmadilar. Şuan evliyim 2 tane cocugum var baska sehirdeyim bazen annemlerin şehre gidince o adamin evini goruyorum aklima geliyo hiç unutamiyorum. Bi kere gordum elinde baston beter bi haldeydi hiç birzaman hakkimi ona helal etmicem. Dinimizi kullanarak neler yapmıştır kim bilir. Bi cocuk için unutulmaz bi travma. Aslinda daha cok sey var onun hakkında ama buraya sığmaz. 

(3,794 puan) tarafından
e yuh hakikaten Allaha havale olsun
tarafından
Allah belasını versin şu an 6 yaşında bi çocugun olayı dönüyor tüm medyada yine hoca kılığına bürünmüş bir mahlukla evlendirmisler kiz 18 yaşına gelince şikayetçi olmuş
(3,794 puan) tarafından
bizim okulda da bi hoca vardi ortaokul ilkokul bi binada. biz kucuktuk . bu hoca 8 . sinifin kizlarini elliyodu
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben okula giderken kisin siacacik yatagimdan cikmisim okulun yolunu tutmusum tabi gozler de yari kapali.paltomun omzunu tutuyorum saniyorum ki canta.sinifa girdim cantami alicam omzumdan baktim canta yok.kostura kostura eve dondum uykum bi acildi sorma bi daha da gelmedi.rezilliyin dik alasiydi;)
(3,794 puan) tarafından
ay okul donemi bizimde tam rezillik ti . koyde tasimaliydik . kar belimize geliyodu. servis yolda kaldi kara saplandi biz servisi itmeye calisiyoz gitmiyo onca yolu islana islana gittik
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Evimiz üç katliydi. Hep bahçede birseylerden suphelenirdim . Düşen paralar hep kaybolurdu . Yukarda görürdüm aşağı inerdim bulamazdim . Gündüz du asagi kutu koydum yukarı çıktım para attım içine aşağı indim içinde yoktu ama ben emindim içine düştüğüne . Öyle 
(1,277 puan) tarafından
Ay kız içim ürperdi
(3,794 puan) tarafından
tobe bismillah
(5,108 puan) tarafından
Korktum kız
(7,121 puan) tarafından
Korkmayın beee olur oylr şeyler
0 oy
(3,830 puan) tarafından

8-9 yaşlarındaydım arkadaşımla bizim iki bina arasında boşlukta voleybol oynuyorduk önüme Zeynep diye bir arkadaşımın küçük kardeşi düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam 4 ya da 5. kattan düştü çok etkilenmiştim

Bir de çok küçük değildim ama evimizi çevik kuvvetler basmıştı sabaha karşıydı:) 
(3,830 puan) tarafından
Yok kız bildiğin baskın yapıldı gece 5 gibiydi hatta yengem polis olduğunu anlamadı o dönem IŞİD olayları vardı onlar sandı kapıyı üstlerine kapatmıştı kapıyı kırıp girmişlerdi :)
(3,794 puan) tarafından
kiz niye noldu :)))
(3,830 puan) tarafından
Valla biz de çok anlamadık ablam sağolsun arkadaş çevresine çok uyardı gezi eylemlerine katılmıştı ifşa olmuş sanırım telefonunu da dinlemişler bir anda baskın yapıp aldılar haberlere çıkmıştı bir kaç gece yattı bıraktılar bir daha da görüştürmediler arkadaşlarıyla
(3,794 puan) tarafından
keskem cevik kuvvet sevgili suprizi olaymis :D
(3,830 puan) tarafından
Ama boşver kız bu da anı oldu biz akşamına olayı gülerek konuştuk birbirimizin taklidini yapıyorduk kim nasıl tepki vermiş diye hala anlatır güleriz bize de anı oldu :)
0 oy
(540 puan) tarafından
Orta okuldaydim babam gece eve gelmemişti sabahı apar topar yengemgil bizi almaya geldi kötü bir şey olduğunu sezmiştim ama çocuktum unutuverdim kardeşlerim küçüktü sabahti karnımız açtı annem bizle eve girmeden başka bir yere götürdüler yengem bisiler hazırlayıp önümüze koydu o kadar açım ki kuru ekmek yiyordum kardeşlerim yesin önce diye sonra yengem pat diye sofranın ortasında kızım annen hastanede babanızı kaybettik vefat etti dedi elimde son bı parca ekmek hiç bir şey demedim onu attım ağzıma gitmedi boğazımdan kardeşlerim anlamadi onları yedirmeye devam ettim şoktaydim idrak edemiyordum o ekmeğin tadı hala aklımda ve hala o parçayı yutamadim inmiyor boğazımdan...
(3,794 puan) tarafından
basin sagolsun bacim
(221 puan) tarafından
Yengende biraz düşüncesiz davranmış cnm Allah rahmet eylesin
Bnmde anem vefat edi ,6 ay olcak eşim basın sağolsun demişti gerisi yok zaten bnd
(540 puan) tarafından
Allah razı olsun kızlar. Senin de başın sağolsun canım. Evet kendilerini sevmem götürmeyiz zaten patavatsızdı hep .
(394 puan) tarafından
İçim yandı yorumuna. Mekanı cennet olsun canim
(540 puan) tarafından
Allah razı olsun canım tüm ölmüşlerimizin yeri cennet olsun İnşallah
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Yaa birgün hiç unutmuyorum parkta oyun oynuyoruz yeğenlerimle gökyüzünde bi ışık belirdi gökyüzünde kapı gibi birşey vardı kapanı verdi ama hepimiz çok net hatırlıyoruz hala bir araya gelince konuşuruz
(3,794 puan) tarafından
anam hep gokyuzu olayi cogunlukta . ya o donemlerde biseyler vardi yada ne bilim cocuklukmu anlamadim
(1,277 puan) tarafından
Kız valla hala gözümün önünden gitmez gerçekten gökyüzü çok farklı
(3,794 puan) tarafından
valla oyle sirlarla dolu
0 oy
(796 puan) tarafından
Kucukken dayim beni hep taciz etmwyw calisti kac kere twcavuz edecekti zor kurtuldum elinden baska bi dayimin kizi coj kucuktum beni cagirirdi ustume cikardi dudaklarimdan operdi  
(796 puan) tarafından
Gecen kardesimle konusiyoduk laf acildi pislik ayn8sini kardesimede yapiyomus
(3,794 puan) tarafından
dayin olacak pislik yasiyomu
(796 puan) tarafından
Yasiyo cnm daha genc 35 falab anca vardir en fazla 40 yasinda
(3,794 puan) tarafından
gorusuyomusunuz
(796 puan) tarafından
Bayramdan bayrama  mecbur goruyorum
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Çok var ama ilk aklıma geleni yazayım. 6. Sınıfta okul çıkışı eve yürüyordum. Bir araba yaklaştı yanıma, yol tarifi sordu ama tarif edilemeyecek kadar uzak. Ben orayı tarif edemem başkasına sorun dedim. O da gözleriyle aşağıyı gösterdi. Cinsel organını çıkarmış oynuyordu ve bana gösterdi. Çok korktum, ne yapacağımı bilemedim. Çok iğrençti. O günden sonra cinsel olan her şeyden nefret ettim. 
(3,794 puan) tarafından
boyle erkeklerin insallah leslerini kopekler yesin
(2,132 puan) tarafından
Ne zevk alıyordu bilmiyorum yani insan bundan nasıl bir zevk alabilir. Allah belasını versin
(3,794 puan) tarafından
kokleri kurusun hepsi topa donsun
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Az önce babamla konuştuk birkaç arkadaş tarladan eve geçiyorlarmış motosikletle durmuşlar gece zifiri karanlıkta gökkuşağı görmüşler arkadaşları içinden geçmeye korkmuş babamla bir arkadaşı geçmiş. Yukarıya baktığımda renkler çok belirgin ters u şeklindeydi dedi. Bu olaydan birkaç gün sonra yan köyden bir oğlanı öldürüp cesedini tarlaya atmışlar 
(3,794 puan) tarafından
tobe bismillah
0 oy
tarafından
Odada yatarken salonda kocaman ışık belirdi saniyelik iki saniye arkamı dönmemle sönmesi bir oldu
(3,794 puan) tarafından
hersey olabilir
tarafından
Ne bilim on sene oldu heralde
0 oy
tarafından
99 depremini unutamiyorum. Küçüktum ve her saniyesi aklimda çok net bir şekilde. 
(3,794 puan) tarafından
Allahim beterinden korusun tekrar yasatmasin ayni seyleri kimseye
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ay olmaz mi ufaktim bayaga kac yasinda oldugumu pek hatirlamiyorum ama okula gidiyirdum 3 ay tatilde koye gittim koyden bi akraba askere fidiyordu evleri geziyordu nisanlisinla annaneme geldi nisanlisinla bi.odada. alt alta yakaladim cok utanmıştim hala unutmadim aklimda 
(3,794 puan) tarafından
onlar utansin kiz sen ne utaniyon
(1,918 puan) tarafından
Cocuk akliyla napcami sasrmistim .dd
0 oy
(2,297 puan) tarafından

Asla unutamam dun gibi aklımda  gözümün önünde:( 9 yaşında iken annem gözümün önünde vefat etti 

(3,794 puan) tarafından
basin sagolsun bacim unutulmaz tabi.
(2,297 puan) tarafından
Saol canım asla unutmadım 19yil oldu
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim vardı babam ben sekiz yaşındayken gurbete gitti o gidişi arkadaşından aglayisimi hiç unutmam ve gurbete gitti diye ağlayan o küçük kız iki yıl önce hiç goremeyecegi gurbete yolladı
(3,794 puan) tarafından
basin sagolsun bacim
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Çok oldu ama en ağırı kardeşim 3 yaşında iken kaza geçirdi gözümün önünde hiç unutamıyorum en ufak seste çığlıkta çok korkuyorum 
(3,794 puan) tarafından
insallah iyidir simdi dimi
(1,386 puan) tarafından
1 kulağı duymuyo kafatası çatlak şükürler olsun buna da
0 oy
(357 puan) tarafından
Evimiz büyük bir konak  olduğumuz yerde öyle çok ev yok tek tük tek katlı evler konağın bir yerinde tadilat vardı oda ekleniyordu bir şeyler yapılıyor eve ve isteyen biri rahatlıkla eve girebilirdi üst kattan gece uyurken odanın kapılarını kitler uyurduk tadilat zamanı neyse tuvalet ihtiyacımı gidermek için ablamı uyandırdım korkuyorum beraber gidelim diye bizim odamızda hemen üst kata çıkan merdivenin yanında çıktım odadan ablam da arkamdan geliyor merdivenin başında bir adam ve ikimizde donduk kaldık ablam hemen görüp beni içeriye alıp kapıyı kitledi çığlık lar attık annem babam duymuyor gelen yok kapımız kapalı anne baba diye bağırıyoruz ama nasıl sıkıştım çişim de geliyor ablam pencereyi açalım ordan yap dedi ikinci katta bizim odamızda ordan korka korka yapmıştım annem le babam uyanmadılar sabah söyleyince gece beklesin diye biri tutuldu 
(3,794 puan) tarafından
ayy ben bile korktum
(357 puan) tarafından
Evet hala unutamıyorum

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 295 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 268 göst.
0 oy
8 cevap 195 göst.