0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından

Kızlar bi arkadaşım in hesabı calinmis ama bn bilmiyordun bana da gece 12 de mesaj geldi

Mesaj da 

Bir link atmış ve yazmış ki 

Canim senin hakkında biri çok iğrenç paylasim yapmış diye 

Bnde dedim ki kim yapar böyle bişey falan elim ayağım titredi attığı linke tikaldim meğerse dikandiriciymis o linkden hesabım çalındı ve bütün takipçileri falan akrabalara mesaj atıyor aynı skeilde hesap çalıyor  ve sürekli paylaşım yapıyor ne yapmalıyım herkes şikayet etti ama kaç şikayetten sonra kapanır hesap polise gitemye gerek var mj  şikayet edermisniz lütfen bakar misniz neler paylasmis 

image

8 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Şifreni değiştir heöen numrn ve mail üzerinden alırsın 
(21 puan) tarafından
Bn şifreyi değiştirene kadar e posta numara heosni değiştirmişler
-Reklam-
0 oy
(15,943 puan) tarafından
Polise bildirdin mi. Arkadaşımın başına geldi  polise bildirdi. Hesabı da geri alamadi
0 oy
(11,014 puan) tarafından
Seninle bir baglantisi olmadığını bildirmelisin diye biliyorum
(21 puan) tarafından
Polise mi
0 oy
(21 puan) tarafından
Bn şifremi değiştirene kadar onlar e posta numara şifre hepsini değiştirdiler bunlar işi iyi biliyor herkesi kandırıyorlar
0 oy
(14,066 puan) tarafından
Bunlar çok fena ya annemin hesabını da çaldılar mesaj attım kadının hesabını geri verin diye karsiliginda ne vereceksin falan deyince engelledim parayı kast etti ama bir hesap için para verilmez yani kim bilir kaç para isteyecekti :D 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Telefona bağlı değil miydi nasıl çalabiliyorlar ki
(5,108 puan) tarafından
Bence imkansiz telefona bağlı olsaydı kod gelirdi bir de mail şifreni biliyor musun bağlı olduğu kurtarma hesabı, güvenlik sorusu bunlar da önemli
(21 puan) tarafından
Instagra m hesabı e posta üzerine mesaj geldi zaten heabinaza başkası giriş yapmaitir diye
(5,108 puan) tarafından
E posta adresine girebiliyor musun canım
(21 puan) tarafından
Değiştirilmiş diyor başka bı e posta çıkıyor karşıma
(5,108 puan) tarafından
Instagram e.posta değiştirdiyse giremezsin.gecmis olsun
0 oy
(262 puan) tarafından
Instagramda ekli olan eşe dosta söyle de canım hesabı şikayet etsinler, fazlaca şikayet olursa dolandırıcı sahte hesap diye instagram hesabı kapatır. Sende bu saatten sonra geri alamazsın zaten. Eşimin arkadaşının hasabida böyle çalınmıştır o şekilde yaptılar, instagram hesabı kapattı sonra.
(21 puan) tarafından
Kaç şikayetten sonra kapanır acaba bilginiz var mj bizde şikayet ettik ama
(262 puan) tarafından
Tam olarak bilmiyorum canım ama sen yine tanıdığın kim varsa söyle. Hatta onlarda story olarak bu durumu paylasirlarsa sahte hesap şikayet edebilir misiniz diye gören şikayet eder belki canım ama sayısını bilemiyorum. Hesap adını söyle bende şikayet edeyim istersen.
(21 puan) tarafından
Burdan paylasacagim şikayet eder misniz diye post açarım simdi
(262 puan) tarafından
Tamam canım gördüm zaten ismi yukarıda fark etmemişim bende şikayet ettim.
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Benim evde paketleme işi adı altında bı sayfa hesabımı caldi hemen şifre ve e posta ya girişi engellediler ama halletim 2 faktörlü koruma çıkıyor yüz tanıma çıkıyor o şekilde aynı gün içinde veya ertesi gün Instagram besbina erismen için kod falan gönderiyor 
(21 puan) tarafından
Bn iki faktörlü korumayı. Gelen şifreyi unutmuşum yapmadım
(1,534 puan) tarafından
O olmazsa.biraz zor kaydetmen yazman lazım bı uere

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 222 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hazall (60 puan) tarafından soruldu
0 oy