0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Simdi kızlar ben 1 senelik evliyim kına gecem benim evimde oldu bahcemizde. Yazındı hava güzeldi kalabalıktı herkes cok eğlendi. Esime arkadasları cevresi hala ne güzel ağırlandık cok sanslısın cok güler yüzlü misafperver insanlarmıs falan diye övüyolarmıs esim de cok mutlu oluyo. Ertesi gün de düğünüm esimin ilcesinde oldu kayınvalidem tüm sülaleyle küs olan birisi olduğu icin düğüne kapı komşuları bile gelmedi asırı sıkıcıydı. Bombostu mekan takı törenim bile olmadı siz düsünün. Kayınvalidem halaa yüzümü ne zaman görse bana diyo ki ay kına geceniz neydi öyle insanlar düğün diye ölmüs gece yarısı oldu kalkıp gitmeyi bilmiyolar ben kızıma asla öyle bi kına gecesi yapmam böyle kendi aranda olacak kına dediğin, ne gerekse o kadar insan toplanmıs gelmiş oynayalım diye gebermişler falan sürekli kına gecemin lafını acıp gömüyo. O kadar insan dediği benim yakın cevrem cok sükür küs olunan kimsemiz de olmadığı icin düğünlerimiz de eğlenceli olur cıkmıs gelmis insanlar. Bıktım bunun bu kına gecen de kına gecen laflarından. Tek bi sey söyleyip onu susturmak istiyorum bu konuda. Ama saygısız da olmak istemiyorum sizce ne demeliyim nasıl bir laf sokmalıyım ki sussun:(

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Öyke kına gecesi yapmak saygın insanların becerebileveği iş zaten istesemde kızına yapamazsın sen de ben olsam tam böyle derim :) 
(7,258 puan) tarafından
Gülo+++
tarafından
Aşkom Eminem naber ☺️
(7,258 puan) tarafından
İyilik askom senden naber ☺️
tarafından
Hep aynı işte pek giremiyorum bu sıra olaylardan bi haberim sjsjsjs
(7,258 puan) tarafından
Bende pek girmiyorum kız bakıp çıkıyorum öyle jsjsj
-Reklam-
+1 oy
(13,215 puan) tarafından
Bizim sevenimiz çok olduğu için kalabalık oldu merak etme sizinki aile arası olur de :)
tarafından
1000 + vermek istiyor gönül ama hakkim bi tane sjsjsj
(1,572 puan) tarafından
Zuahahah senin yerine 1 tane de ben vereyim:D
tarafından
Ver bacım ver hak ediyor bu yorum sjsjs
(1,572 puan) tarafından
verdim gitti o halde djskjxoajsox
(161 puan) tarafından
Hahahaha aldım bunu
0 oy
(3,889 puan) tarafından
Görümcen dese hayır ben de öyle istiyorum diye iyi olur da :) bosveer kıskançlığından yapıyor demek ki
0 oy
(796 puan) tarafından
Keske dugun gunumde oyle kalabalik olsay dida  sikilmasaydik deseydin 
0 oy
tarafından
İnan güzellikten anlamaz kıskançlığın dan yapıyor

Keşke düğünümüzde öyle olsaydı da sıkıntıdan patlamasaydik de 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Anne yaaa düğün günü de kimse yoktu çok sıkıcıydı keşke biraz da düğünde eğlenceli olsaydı deyiver . Bildiğin hasetliginden öyle diyor 
0 oy
(10,974 puan) tarafından
Boswer anne zaten bizim. Düğünden belli kimse gelmeyecek o yüzden gönlüne göre olur diyiver

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 159 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2prensannesi. (906 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 337 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Anne3434 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 790 göst.