0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Ben önce alıyordum doğalgaza başvurun ca kesildi eşim asgari ücret alıo ev kira 1 çocuk var yetmiyor haliyle tekrar basvurdum red geldi eşi çalışıp da evi kira olupta alan çok diye biliyorum sizinki nasıl ne yazdnz ne kadar yazdnz 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başvuru yapmadım nereye ne yazılır bilmiyorum 

Ne ise o yazılmalı diye düşünüyorum sırf çıksın diye yanlış bilgi vermek ne kadar doğru 
tarafından
Yanlış bilgi verdin demedim vermek ne kadar doğru olur dedim zaten asgari ücret alıyorsan onu yazman lazım yani neyse o yazılmalı
(12,939 puan) tarafından
Temmuzda başvuru yaptım eşim çalışmıyor Esra gelire 100 TL yazdım çünkü gelir yok açıklamaya da ekledim temmuzdan kasıma kadar öyle süreç devam ediyor yazdı sonra ben 5500 yaptım geliri guncelledim kabul ettiler demekki asgari yazmak gerekiyormuş 100 TL alana vermiyorlar asgari alana veriyorlar insaf vicdan birazcık ama o da onlarda yok maalesef.
(425 puan) tarafından
Yalnıs yazınca çıkmıyor zaten  ben askari ücret zamlanmafan önce baş vurmustum hemen sonra askari zamlandi gunceleuinceye kadarda cikmadi
tarafından
Hakkı olanin aldığına zaten inancım yok ama yanlış bilgi vermek benim vicdanıma uymazdi usttede yazdım hiç başvuru falan yapmadım ne yazılır hangi bilgiler girilir bilmiyorum umarım hakeden alır
(12,939 puan) tarafından
Peki 100 gelirim yokken bile 100 yazdım ben bu hak mi canım herşey açık üstümüze birşey de yok zaten bayadir bekledim 5500 yaptım almadigimiz halde kabul ettiler :(
-Reklam-
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bende bekliyim surda kaç kere red ediliyor herkes alıcak diyorlar bize hiç çıkmadı ya dediğiniz gbi eşim asgarî ücret le calisiyor bnm de bı kızım var yetmiyor vlla
(546 puan) tarafından
Adaletsizlik çok
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Gorumceme yaptık eşi  iş oldukça gidiyor ama asgari ücret yazdık hak geçmesin az da olsa geliri var diye ev kira değil 4 çocuk var 3 u okuyor 
(353 puan) tarafından
Canım nerden başvuru yaptın e devlete ne yazdin
(425 puan) tarafından
Normalde sigortasızlara 1800 cikiyor
(1,506 puan) tarafından
Sigortasını kendi yatırıyor canım
(1,506 puan) tarafından
Metesmoms canım e devletten sosyal yardım yaz ilk olana tikla ordan başvuru yapılıyor
(425 puan) tarafından
Heee tamam canim
0 oy
tarafından
Ne kadar kira ödüyorsanız o yazılmalı bence 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Asgarî ücret kira 3 bin yazdm bu iki.dir red geliyor Allah kabul etmesin bizde kira borç bı bebek var bezine bile yetişemiyoruz 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Eşim asgari ücret alıyor kiram da 1000 lira canım ama ben alıyorum yardım kesilmedi benim 
0 oy
tarafından
Anneme yaptık düzenli geliri yok çocuk bakıyor onun parasını üstüne de babamın günlük kazancını toplayıp yazdık çıktı. Zaten eve gelip bakmışlar küçük yer olunca da tanıyorlar zaten sorun olmadı 
tarafından
Kirası da aidatla beraber 1350 olduğu gibi yazdık canım. Boşanmış ablam var onun çocuğu evde okula da gidiyor gelir az olunca çıkıyor sanırım.
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Neyse onu yazdım canim 1250 lira kiram gelirim de asgari ücretin biraz üstü idi onu yazdım ama 4 çocuğum var evde 6 kisiyiz
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim esim asgari ucretli kiraciyim 2 cocuk hamileyim bana bile cikmadi hep red hep red 
(546 puan) tarafından
Neye göre değerlendiriyorlar sa
(360 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki rahat gecinen evi olanlar aliyo görüyorum etrafimda burdan bi arkadasta gecen gün dedi arastirma yapmiyolar dedi
0 oy
(750 puan) tarafından
Benim adıma iki kere red edildi eşimin adona çıktı eşinin adına yapın çıkar büyük ihtimalle 
0 oy
tarafından
Pirince giderken evdeki bulgurdan olmak işte buna denir, kanaat etmezseniz olacağı bu, verdikçe versinler istiyosunuz 
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Esim calismiyo issizlik maasi aliyo 1500 kiramiz oyle cikti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 272 göst.
0 oy
18 cevap 325 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu