0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oturma odasının halısını degistiricem makinaya atılabilir halı Alicam ayda 1 halı yıkamaya gidiyor halı çocuklar çok kirletiyor . Birde diyorum gri tonlarında yani tekli koltuğa uygun halı alsam çok mu tuhaf olur . Bu renkten çok sıkıldım çok pişmanım bu renk mobilya aldigima nasıl olur sizce hangi renk alıyım 

image

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(11,369 puan) tarafından
Kilim alirsan onlar basit olur yikamasi diğer kaymayan dediklerinden var benim kestirdim hali olarak makineye sığmıyor 9 kilo makinam
tarafından
Kilim düşünmüyorum da kaymaz makinaya atılabilir düşünüyorum şimdi çocukların odasındaki hali ile bu odanın halisi aynı boy ebat çocukların halısı sığıyor güzel yıkıyor öyle bir düşündüm ama bilemedim kuzum ya
(11,369 puan) tarafından
Sigiyorsa olur o zaman canım benim boş bi oda vardı kaymaz aldım hali boyunda kullanıyorum memnunum
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Cok guzel ferah eviniz var

Daha iyilerini nasip etsin
tarafından
Amin teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Haşı örtüsü alsan makınaya sık atınca da bozuluyo cunku. Halı 
tarafından
Halı örtüm vardı 1 tane sattım canım onu kayma yapıyordu toplanıyordu ben mi alamadım acaba düzgün bisiy anlamıyorum iyisini kötüsünü önerdiğini varmı
0 oy
tarafından
Bnce halı örtüsü al canm
tarafından
Halı örtüsü vardı sattım gece. Gün onu kayma yapıyordu düzgün durmadı benmi alamadım bilmiyorum ki
0 oy
tarafından
Şu hasır dokuma halılar var ya tabanları kaldırmaz onlardan olabilir ya da tek renk üzeri dokulu açıl gri ya da toz kahve rengi olabilir.
0 oy
(158 puan) tarafından
Gelin evi gibi olmuş kız maşallah :) ağız tadıyla oturman dileğiyle güzel olmuş ❤️☺️
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️☺️
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum halı için polar alabilirsin çok güzel modeller var hem makinaya da atılır gayet rahat olur
tarafından
Polar ne örtü falan mı canım bende halı örtüsü vardı sattım geçen gün kayıyordu yakışmadı zaten bakiyim bir teşekkür ederim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Tekli koltuğun renginde al canım daha ferah ve  şık durur bence ,pembe pembe hersey pembe olunca boğucu oluyor 
tarafından
Aynen pembe renginden nefret geldi hangi akılla aldıysam o zamanlar değiştirme imkanım olsa degisicem valla bende öyle düşündüm tekli koltuğa göre alıyım teşekkür ederim canım
(2,194 puan) tarafından
Aslında sendeki koltuklardaki  pembenin tonu güzel canım öyle kötü bir tonda değil ama sıkılmış olabilirsin tabi , ilerde birtek pembe renk olanı değişik renge  kapatabilirsin  evin güzel canım sağlıcakla oturun :)
0 oy
(48,713 puan) tarafından
ayda bir yikamami dayanir kiz. hali ortusu al
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Evin çok ferah koltuklarını çok beğendim güle güle otur 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden evini instada paylaştın :) halı örtüsü al canım şu sıvı geçirmeyen misafir gelince kaldır
tarafından
Video o canım öyle istedi paylaştım yasak mı sjsjs
Halı örtüsü vardı kuzum ya çok kayıyordu hiç güzel durmadı bende sattım dolaptan belkide ben alamadım bilmiyorum valla hiç anlamamda
(6,441 puan) tarafından
Halıcılara git su geçirmez kaymaz iyi olsun de onlar veriyor canım biraz fiyat farkı olur ama zırt pırt halı yıkatmaktan iyidir bence bende makineye atılandan var yıprandı halı vallaha
Kız niye yasak olsun sordum
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim öyle yapıyım doğru diyorsun araştırayım bir ☺️
0 oy
(5,387 puan) tarafından
Neden pişmansın mobilyan gayet hoş . Herkes siyah gri yapıyor artık en güzeli senin 
tarafından
Pembe tonları gerçekten boğucu geliyor bana imkanım olsa değiştiririm ama şuan mümkün değil . Teşekkür ederim canım
(5,387 puan) tarafından
Yok canım çok ferah çok güzel. Hiç boğucu değil çok sıcak gösteriyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 461 göst.
17 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,019 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 181 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Deryaa.u (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.

380,953 soru

11,405,129 cevap

34,943 kullanıcı

...