0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (25 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar. Sizden 3 yasinda lösemi bir cocuk için yardım isteyecektim.  20 gün oldu hastalığını öğrendiler. Erken teşhis değil geç kalınmış bir tedavi ve durumu cokk kotu  ilaçlarının alması lazım yurtdisindan. Aile perişan durumda  az çok demeden allah rızası için yapar mısıniz

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(25 puan) tarafından
Amin inşallah allah razı olsun dua edin.
-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Rabbim ailesine bağışlasın, valilik onaylı bir Iban var mı? Yoksa aile ile mi iletişime geçeceğiz.
(25 puan) tarafından
Yok onaylı  ibana fırsat bulamadılar. Zaten aile perişan. Bir an önce ilaç alınsın derdinde
0 oy
(6,722 puan) tarafından

Allah'ım acil şifalar versin inşallah :(

(25 puan) tarafından
Allah razı olsun ciğerimiz yanıyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Ahh yavrum ya Allah sifa versin inşaallah onu ailesine bagislasin rabbim 
(25 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım lösev e başvurmadı mı ailesi o kadar löseve yardımlar yapılıyor bilgisi yoksa bilgi verir misin birde lösevde sayfa açsın hemen yardım toplasın oradan kendi ibanına
tarafından
Yıllarca çalıştım Lösev'de o yüzden yazdım canım, ama belki yeni bir uygulamadır. Çok zor bir süreç Allah yardımcıları olsun inşallah
(6,441 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah herkes tabiki elinden geleni yaparda ama orayada çok aşırı yardım toplanıyor biz bile kutularına atmadan geçmeyiz marketlerde bi başvursun bence de
(25 puan) tarafından
Cnm daha 20 gün oldu hastaligini öğrendiler. Bi yere başvurmadilar. Herkes kendi çapında biseyler topluyor. Bende burdan yazayim dedjm
tarafından
Senin neyin oluyor canım, devlet lösemi ilaçlarını karşılıyor, neden aileye aldırıyorlar anlamadım
(25 puan) tarafından
Eşimin kuzeni . Bilmiyorum yurtdisindan gelecekmis
0 oy
tarafından
Lösev'e başvursunlar canım,  Allah'ım şifasını versin inşallah 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin bu minik bedenin yardımcısı olsun inşallah. Benim kız kardeşim de lösemi hastası idi oda küçük yaşta yakalandı ve uzun süren tedavi gördü. Nakil oldu atlattı gibiydi suan 11 yaşında ve yeniden tekrarlıyor hastalık. Bir kaç yardım derneğine üye olmuşlardı maddi manevi her açıdan yardım ediyorlardı şuan derneklerin yardım kuruluşlarının ismini unuttum. Kız kardeşimden öğrenip geri dönüş yapayım. Birde  bakım aylığı almak için başvuru yapsınlar. 
(25 puan) tarafından
Ablam 20 gün oldu öğreneli. Şuan biran önce ilaç alınsın derdinde  bi yere basvurmadilar. Akraba eş dost kendi çapında biseyler topluyor
(2,692 puan) tarafından
Anlıyorum Allah yardımcıları olsun.
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun rabbim şifa versin yavruya. İlacın ismini öğrenebilir misiniz ve hangi şehir? 
(25 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.  Diyarbakırdan. Annesinden istemem lazım
(25 puan) tarafından
L-ASPARAGINASE FOR INJECTION
(3,651 puan) tarafından
Bu ilaç türkiyede var birçok tıp fakültesinde vardır araştırsınlar. Leunase diye araştırsınlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 74 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,636 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kadriye (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Besinme (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 834 göst.