0 oy
826 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından

Eşim geldi işte sen diyo benim babaları hiç sormuyonmu  diyo soruyorum dedim senden daha çok hemde bana küfürler ediyor pis pis  soracaksın babamı seni babama kurban ederim diyo  ben her gün soruyorum niye böyle bir şey diyo eşime onuda anlamadım 10 yılımı verdim be size bu yıl ayrildim bırakında evimde oturayım bir üstümde oturuyorsunuz diye her gün soruyorum sizi allah'a havale ediyorum hakkimi:'(

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne hakla küfür ediyor anlamadım bişey mi söylemişler durduk yere ne alaka 
(63 puan) tarafından
Bizi sormuyo demişler karın diye doldurmuşlar yine ya hergün soruyorum
tarafından
Allahım yaaaa hayret bişey yaaa sinir oluyorum böyle şeylere nolmuş sormadıysan işin olamazmıymış? Müsait değilsin belki!!!
(63 puan) tarafından
Zoruma giden her gün soruyorum bk yalan yok sen niye kalkıp diyosun sormamış denge bozukluğu vr  hepsinde pis küfürler ediyor ağlamaktan gözlerim ßisdi
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
Ne alaka hiç birşey anlamadım. O kimmisde babasına kurban ediyormuş seni. Biraz anlaşılır yazsaydın keşke 
(63 puan) tarafından
Sinirden nsl yazdım bilmiyorum ki kayın babam gidip eşime senin eşin bizi sormuyo demiş sen nsl kocasın demiş eşimi fena doldurmuş bana karşı bende hep sorarım yani her gün nsl yalan söylüyorlar yaa
0 oy
tarafından
Fena doldurmuşlar
(63 puan) tarafından
Evet çok fena hemde bikdim  hepsinden
0 oy
tarafından

Allaha bırak terbiyesızı onlar ve eşin bılmesın Allahım bılır

İşte...  yapanda aynı yapmayanda 
0 oy
(15,679 puan) tarafından
Sen de aynısını sor sen arıyor musun  peki de bende senin anama.babama kurban ederim de

Çok saçma ya aramak zorunda mısın? Demektir anası babası diyor aramıyor sormuyor oda gelip sana patlıyor 
(63 puan) tarafından
Soruyorum cnm soruyorum çok kötüyüm şuan
(15,679 puan) tarafından
Benim eşimde ilk evlendiğimiz yıl eleydi hatta kavga bile ederdik bunun için bana 2 günde bir ara sor diyordu valla k bakmasın müsait oldukça arıyorum halnde ele yani sonuçta mecbur değilim. Sende üzme kendini belli ki doldurulmus yazık valla Allah ıslah etsin
0 oy
(12,994 puan) tarafından

Seni babama kurban ederim ne demek ya:angry:

(63 puan) tarafından
Ediyor işte ölsem keşke
(12,994 puan) tarafından
Öyle deme. Eşinede nedir bilemedim Böyleleri madem evlenmesin ya ananasının babasının dizimin dibinde dursun
(63 puan) tarafından
Böyle giderse oturtucam eşime soğudum yaaaa böyle birşey varmı dün babası olan ** evde uyurken ben burda sabaha kadar ağladım kizlarinin başina gelsin  pis babasının
(12,994 puan) tarafından
Ben öyle derim kim ne yaşatıyorsa yaşasın diye en iyisi
(63 puan) tarafından
AYNEN dedim bende valla iyi yapdım fesatlar lan ben ciğeri yanmış bir anne olarak dün çok beddua ettim valla
0 oy
tarafından
Dışardan gelip bunu mi dedi sana ilk önce ? Hayır hani araman gerekmiyo 

Bunla ilgili bişey yaşadım peder bey dedi ki sen beni niye aramıyorsun vs trip atiyo bana hakbu ki ararım Allah var bnm de isim gücüm var çocuğum evim kocam var dedim siz beni arayın kaynanam arasin sorsun ben kendi ailemi her zaman arayamam isim oluyo aman salla bosver hiç üzülme 
(63 puan) tarafından
Üzülmemek eldemi resmen iftira atmış ya bikdim artık bu laflardan  bikdim
tarafından
Böyle seylere takılıp üzülme lafını dersin gecersin
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Artik esini nasil doldurmuslarsa gelip sana catmis o adam kimki sen ona kurban olacaksin esin haddini aşmış o senin aileni hergun soruo.u ki sen onun ailesini hergun soruosun konus onlarla hergun geliorum soruorum sizi esime ne diosunuzda esim gelior benle tartisior huzurumuzu kaciriosunuz de 
(63 puan) tarafından
Eşim sormaz benim anca küfürler hakaretler başka birşey yok ama ben mecburmuşum  cnm soracakmışım her gün  ben kimim ki onun gözünde nefret ettim ailesinden de ondanda
(5,913 puan) tarafından
Sende sorma o zaman artik kabuguna cekil birkac gun anlicaklardir onun ailesinim ne ozelligi varmista senin ailenden mecburmussun Allah akil fikir versin
(63 puan) tarafından
Amin amin doğru söylüyosun
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Alkollumuydu esin 
(63 puan) tarafından
Yok kullanmaz asla küfrü çok sever okadar
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye sormak zorunda mısın kurban ederim ne demek saçmalamış iyice 
(63 puan) tarafından
İşte babası daha değerli cnm
(12,777 puan) tarafından
Gitsin babası karilik yapsın o zaman
(63 puan) tarafından
AYNEN haklısın ne diyeyim
0 oy
(497 puan) tarafından

Ay saçmalık ne demek seni kurban ederim :angry:

Her gün aramak zorunda mısın ? Herkesin işi gücü var hep müsait olamıyor insan. Esin saçmalamış. Kaldı ki o senin aileni her gün arayıp sorar mi ? Sormuyorsa sende sorma 

(63 puan) tarafından
Valla bu cahil lafları beni bitirdi
0 oy
(220 puan) tarafından
allah sabir versinn canimm babasini cok seviyorsa o zaman evlenmeseydinn babanin yaninda duraydinn
(63 puan) tarafından
Işte sümehaşa allah olmasa babama taparım.diyo
0 oy
tarafından
Kac yılık evlisin cnm 
(63 puan) tarafından
11 yıllık cnm
0 oy
tarafından

Fena sinirlendim yaa kurban ederim ne ya:angry:o zaman evlenmeseydi. Iki gun yemek yapmasan evine bakmasan bak bakalim anne babası iki gün bakabilecek mi ona bide seni onlara kurban ediyor. ayrica hergun sormak zorunda degilsin ne saçma şey yaa. Bu erkekler ne hakla kadinlara küfrediyorlar. Eş annedir babadır kardestir namustur. Allah ıslah etsin.

(63 puan) tarafından
Keşke onlarda oýle düşünse eş bunlar için hizmetidir her konuda haksızdır yalancıdır say say bitmez o kadar çok udoluyumki ona karßi bu saat olmuş halen uyumamışım az önce geldi  ben odada uyumadım bk diyo hastayım bir gelsene yalandan uydurmuş pişman olmuş ama iş işden geçci ölsem onun o lafını asla unutmam aslaa
tarafından
Sakın hemen yola gelme. Biraz değerini bilsin.
(63 puan) tarafından
Yok gelmiyicem yarin izmire gidiyo zaten hiç aramayacam onu dursun oo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Soruyomusun derken anlamadım ben nasıl yani 
0 oy
(516 puan) tarafından
Sorma zorunlulugunmu varmis. Senin kocan hergün soruyomu annen nasil baban nasil die gitsun kendisi kurban olsun babasina. Ayy sinir oluyorum su kafalara ya aşıktı madem annesine babasina otursaydi dizlerinin dibine. Onlar sorsnlar seni sen sormuyosan 
(63 puan) tarafından
Onun  için babası anası bizden degerlidorki kurban ediyor sinirden uyumadım
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Her gun soruyorum demisin buna bille mecbur degilsin belli esini doldurmuslar yazikk esinde onlara kanip sana kufurler etmiss..
0 oy
(636 puan) tarafından
Ya bu tür postları okuyunca kafamı duvarlara vurasım geliyo. Böyle adamlar neyin kafasini yasiyo. Allah hidayet versin. Söylenecek çok şey var aslında ama söylenecek hicbir sey yok. Anlayana...
(63 puan) tarafından
Küfür bunlarda ön sırada ben  çok pişman oldum çok
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hey Alahim kavga yer ariyan herifler derdiniz ne yaf birak ana babayida evine huzuruna bak bunlara omrunu hic feda etmiycen ne anlarlarki nankrler evlenince ana baba kiymetli oluyo yada evini ayirinca beraberkende gecinemezler laf gelir gne seni bulur :angry:

(2,130 puan) tarafından
Canim aynisini yasadim onun butun derdi ev gecindirmek kolay dgll ve evini ayirdirya illa burnundan getircek huzur vermiycek emin ol bu boyle gder bnim eski esimde oyleydi anasiyla babbasiyla hic gecinemezdi hir gur evimi ayirdim evi ayirdim diye bna hic huzur vermedii pislik
(63 puan) tarafından
Burunlarından gelsin bendemi bunu biraksam  artik öyle düßünmeye başladım onlarin derdi zaten benim ayrılmam gece ayrıyattim bide bk dim gelmiş baş ucuma diyo ki eşim ben çok hastayım ee dedim okadar ah ettim size normaldir bir bibaksan dedim uykum vr gitmedim okadar ağlattı beni sabaha kadar uyumadım pislikler yüzünden
(63 puan) tarafından
Birde ben gitti dedikce bana dediği kelime sen babama yalanımı diyosun kalkarsam körü olur sizden tek ricam dua edin biran önce bu binadan çıkıp gideyim şehir dışına
(2,130 puan) tarafından
Allah islah eylesin ama duzelmez emin ol
(63 puan) tarafından
Biliyorum biliyorum sonuna bakıcam çok iyi bir baba kendisi bu kadar
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah böyle eşlerin erkekleri ıslah etsin inşallah 
(63 puan) tarafından
Ablam çok yoruldum çok anlatamam

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 486 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu

379,582 soru

11,363,012 cevap

34,840 kullanıcı

...