0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (356 puan) tarafından
En son 5 ay önce hastaneye gitmiştim adette patlar dediler patladı geçti bugün tekrar gittim karın ağrım olduğu için çikolata kisti var dediler çok korktum 2.bebeği düşünüyoduk üstelik başına gelen var mı nasıl yok ettiniz

4 Cevaplar

0 oy
(3,251 puan) tarafından
Videolardan izlediğime göre milimi bazı ölçüden büyük diğilse ameliyat önerilmiyor. Sen iyi doktor bul kendine canım. Gebelik için doğru tedavi şart. Geçmiş olsun.
(356 puan) tarafından
5 cm miş benim canım 2 tane doktora gittim bugün ameliyat konusunda baskı yapmadılar ama ilaçla geçmez dediler bitkisel kür mü kullansam ki
-Reklam-
0 oy
(212 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Ne gibi belirtilrr var sizde bana da arara karnıma kasıklarıma sert bi ağru vuruyor şüphelendim okuyunca
(356 puan) tarafından
Adetim yumurtlama bitti hala adet ağrım var sağ kasığımda özellikle çok ağrı oluyo
0 oy
(483 puan) tarafından
Benim vardı hala ki var cikolata kistiyle hamile kaldım hic de bir sorun çıkarmadı başıma 
(356 puan) tarafından
Düşük falan olabilir diyolar hamileliğin nasıl geçti peki
(483 puan) tarafından
Hic bir sorun olmadı cok şükür bende cok sikinti vardi hem endometrioma hem endometriozis polikistik  hersey vardı Allah nasip etti iste şükür
(356 puan) tarafından
Sonuçlarım çıktı çok şükür doktor karıştırmış çikolata kisti yokmuş . Rabbim sizlerede şifa versin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Teyzemin de var ama onun ki büyük yarın ameliyata girecek eğer kilimi fazla büyük değilse ameliyat önerilmiyor 
(356 puan) tarafından
5 cm benim teyzeninki kaç cm acaba
(7,376 puan) tarafından
Teyzemin ki 6 cm doktor ona 4 cmden büyükse ameliyatla alınmalı demişti bugün ameliyatı var hatta şuanda ameliyatta
(356 puan) tarafından
Yumurtalara zarar verme gibi bimsorun olur falan demişler mi
(7,376 puan) tarafından
Alınması gerekiyor denmiş ameliyattan çıktı şuan iyi ameliyatı bitti
(356 puan) tarafından
Çok şükür benim çikolata kisti değilmiş . Rabbim şifa versin teyzenize bidaha yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
19 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcancim (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayen (3 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...