0 oy
1,584 göst.
Aile kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Ilk en büyü ablama demişdim daha test bile yapmadan ben şüpheleniyorum 3. Olabilir çok halsizim uykum var sağ kaşığına kramplar giriyor eşim ile ilişkiden sonra prezervatifin yırtık olduğunu fark ettik  dedim  bu arada şasice o ablamla herşeyimi konuşuyorum başkasıyla konuşamıyorum ve en çok da onun konuşmaları daha çok hosuma gidiyordu neyse bana diyorki gorumcenle anlasamiyon kaynanan iyi biri değil niye üçüncüyü yaptın bile isteye yapmadım desemde o kendi bildiğini söyledi dün testimi tekrar yaptım pozitif çıkdı ona attım resmi dedim üçüncü kez anne olucam çok mutluyum dedim yazmadı görüldü attı ne yapıyım kürtajı olayım plansız diye kaynana gorumce iğrenç kişiler diye çocuğumun canındaki koyayım dedim bu lafina bile bir cevap yazmadı kaynanada bana diyor ne gerek vardı üçüncüye diye ya size ne siz mi bakıyorsunuz siz mi kahrını çekiyorsunuz ben bakıyorum o bana rabbimin hediyesi ya  gebeliğini öğrencisinden beri herkes bana karşı tavır aldı ya için dökmek istedim dertleşelim biraz

32 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canım bnmde bnden küçük kızkardeşim bi kaç gün hamiş oldugunu süylesi biz sadece sizin iyiliğiniz için süylüyoruz emin ol ablalar canını verir kardeşine bndr cıkıştm maddi manevi zorlugu cok diyr tabni ablan biraz fazls trpki vermiş ama iyiliğin içindir rabbim ssğ salim dogurmayı nasip etsin 
(2,765 puan) tarafından
Evet iyiliğin içindir de yani ben hep ona içimi döküyordum oda bana döküyordu kaynanasıyla görümceleriyle olanları ben hamile olduğumu söyleyince bütün verdiğim sırları eşinin yanında yüzüne vurdu yani hiç hoşuma gitmedi yaptiklari
(1,233 puan) tarafından
Beliki dengesizliği tutmuş abla kardeşsiniz kndi aranızda çözün el farklı konuşur ablanla konuş yaptıgının hoş olmadıgını süyle anlar s3ni merak etme dediğim gibi bnmde kardeşim sen gibi aynı şeyleri bizde yaşıyz arada ama olsun o kadarda konuşup hallolur
(2,765 puan) tarafından
Konuştum neler neler dedim ama cevap bile vermiyor telefonuda acmiyo
(1,233 puan) tarafından
O zmn bırak anlar zamnla hatasının üsteleme kuzu
-Reklam-
0 oy
(4,992 puan) tarafından
Evet seninkiler kucuk ondan zorlanacagini dusunup soylemis olabilirler ama yapacak bsey yok.

Bir de neden ertesi gun hapi almadin hemen ?

Amcaminkizinin da bebeklerinin yas aralari seninki gibi :)
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Hayrli olsun kuzum.seni hatirliyorum ikinciyi istoyordun gevelik haberini paylasmistin.dogerleri kas yasindalar .ucuncu bebek kac haftalik  ? Yenimi
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bende aynı şekil hamile kaldım tatildeydik ertesi gün hapı bulup alamadım oglum 17 yaşındaydı kızım 10 ben 35 yaşındaydım neler dediler neler duydum bi bilsen oglum özel delikanlı saglam oglum olsun diye mi doguruyon en agırıma giden bu oldu rabbim bize bi kız daha nasip etti evde cerez gibi abisinin neşe kaynağı senin çocuklar kücükya ablan ondan demiştir sen kimseyi duyma hamileliğin tadını cıkart çocukların akıllı gencsin maşallah bi bakmışın büyümüş gitmişler benim kızım 3bucuk yaşında
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Sen neden bu kadar insanların agzına bakıyorsun ki senin hayatın senin kararın , biraz dik olun böyle açıklamaya bile gerek yoktu kendinizi, onlar mı bakacak cocuklarınıza
0 oy
(4,976 puan) tarafından
Aman canım hiç takma kocan iyiyse sıkıntı yok iyi yaptın cocuklarinin kardeşleri olsun fena mı bende çocuk seviyorum bende 3. Ye hamileyim aman niye yaptın falan filan diye tavir alıp laf söyleyenler de eminim kıskanıyorlar çünkü her kadının harcı değil 3-4 çocuk yapıp hayatını çocuklarına adamak hiç takma çokta tin
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Son adet tarihin ne kuzum? 
0 oy
(142 puan) tarafından
Aman kim nederse desin canım bnde suan 3. hamileyim ve cok mutluyum sukrediyorum herkes diyo 4. dusunuyomusun die bende Allah nasip ederse neden olmasin diyorum kimse bu cvb istemiyo bnden ama bn onlara memnun olmucaklari cvb veriyorum onemli olan Rabbimin razi gorup verdigi ve esimle benim ne istedigim :)
0 oy
(799 puan) tarafından
Ya iğrenç Zihniyet... isteyerek yaptım deee ...aslanlar gibi bakarım deee..(.çocuğun para ile hiç bir ilgisi yok.helal para faiz girmeyen..namaz kılınan şükür edilen yerde çocuk ber bereket dir.).. gerçekten  bu tip zihniyeti yoksunluk olan insanlar..devamlı olumsuza odaklarlar insanı.. kendileri mutsuz olduğu kadar etrafındakilerinde mutsuz olsun isterler ..

Allah bağışlasın.... ne kadar muhteşem bir olay...
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Olan olmuş Rabbim vermiş inşallah sağlıkla doğar ve büyür hayırlı olsun 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim kızım 16 aylıktı ikinciye hamile oldum ama plansız değil dikkat etmiyordum olursa olur olmazsa olmaz şeklinde hani annem bile azarladı beni doğunca tiplerini bağlar dedi kızdı bir sürü. O kızım da doğdu 2 buçuk yasindayken bu defa üçüncüye hamile kaldım tek bir iliskimiz olmuştu ve prezervatif azizliği dediğin gibi. Öğrendiğimde çok ağlamıştım yine herkes kızacak diye bebeği kabullenemedim istemedim 4 aya kadar. Herkes azarliyordu gittiğim doktorlar komşular sağlık ocağı akrabalar herkes ama. Hatta bı Dr şey dedi ne bu böyle küçük küçük üç tane Suriyeli misin sen dedi kızdı odadan çıkınca nasıl ağlamıştım. Şükür oğlum da doğdu tuplerimi bağladım. Şuan 2 kızım 1 oğlum var iyiki de varlar tek bakıyorum hepsine kimseyi ilgilendirmez maddi manevi yetebiliyorsak on tane de yapabiliriz onlara ne.
0 oy
(974 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla kucağıniza alip analı babalı büyütmeyi nasip etsin benimfe üç çocuğum var çok şükür maddi manevi yetiyoruz ben dördüncü de olsun istiyorum iki yıl sonra insanlar ne gerek var bunlar yeter diyorda biz kocamla çocuklarımıza maddi manevi yetiyoruz çok şükür her yönden çocuklarıma dört dörtlük bakıyorum bakmayın siz insanların söylediğine istemeyen insanlara saygı duyuyorum ama biz çocuk isteyenlere de saygı duyulsun istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,773 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 249 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

380,482 soru

11,392,070 cevap

34,900 kullanıcı