0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
İyi akşamlar kaç gündür kendimizde değiliz hastanelerdeyiz. Hepinizden Allah razı olsun 

Şöyle anlatayım . Oğlumu banyo yaptırdım eşim verdim üstünü giydir diye eşim giydirirken fark etti bı sislik var beni çağırdı  .acaba okulda mi birşey oldu diye öğretmeni aradık hiçbir şey olmadi dedi 

Sabah hastaneye vs götürdük tahlil ultrason derken onkoloji bölümüne gösterin dediler .. kan tahlili ve parmaktan kan aldılar sonuç temiz 

Bide ilaçlı tomografi çektik onun sonucu daha önemli 10 güne anca çıkar dediler araya adam koyuyoruz inşallah 2 3 güne çıkar inşallah temiz çıkar .oğlumda durup dururken terleme yok ateş yok sadece sürekli bana sıcak diyor ben soğuk istiyorum diyor bunu yazında kışında yapiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından
Şişlik neresinde vardı. Rabbim acil şifalar versin inşallah korktuğunuza uğratmasın canım. Konu evlatlar olunca insan ister istemez empati yapıyor inşallah sağlığına kavuşur kuzum ♥️
(758 puan) tarafından
Omuz ve boyun arasında Allah razı olsun kardeşim
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
İnşallah onunda sonucu temiz çıkar canım rabbim tez zamanda şifa versin
(758 puan) tarafından
İnşallah temiz ciksin inşallah bu Rabbim tüm hastalara şifa versin
0 oy
(1,588 puan) tarafından
Rabbim sacinismiyle.sifa versin inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız 
(758 puan) tarafından
İnşallah kardeşim
0 oy
(437 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah birşeyciği yoktur. Bende geçen gün tomografi çektirdim 1 hafta sonra çıkar demişlerdi enabıza ertesi gün baktığımda çıkmıştı. Sıksık enabızdan kontrol edin çıkmış olabilir.
(758 puan) tarafından
Çıkmış zaten ama topar yazılması lazım ilaçlı tomografi
(437 puan) tarafından
Tamam benim rapor ertesi gün çıkmıştı işte
(758 puan) tarafından
Yok canım cikmiyor onkoloji ya  daha detaylı bakılması lazim .... E nabiza yansır sadece gorutu yansır .. radyolojinin yorumlaması lazım
(437 puan) tarafından
Tamam canım bende onu diyorum e nabızda rapor yazıldı diyor açınca raporu görebiliyorsun ben sağlık personeliyim zaten
(758 puan) tarafından
Yazılmamış .. işte gidip sorduk 10 güne anca yazarız dediler

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 499 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 605 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu