0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
kizlar ben 4 yildir bu binadayim gelinligimle girdim daha bu eve üstümdeki teyzenin misafiri hic bitmedi her allahin günü torunlari gelinleri burda banane tabiki ama beni cok rahatsiz etmeye başladilar tepemde zipliyorlar süpurge sesi ayak sesi ciglik sesi yani o kadar cokki

ilk bebegim dogdu sesten kac kez uyandi ilk kez o zaman aradim kibarca uyardim

sonra baktim hic beni takmiyolar hâla gurultuye devam ediyolar yine aradim teyze agliyo.telefonda beni dinlemiyolar evlerine gitmiyolar falan filan onada tamam dedim

gecen gün baktim camasirlarimin üzerine sigara külü kek artiklari cikolata kabuklari atmislar yine sesimi etmedim

bugunde hamur.kesmişler onu cirpmislar balkonuma artik kaynanami aradim anne böyle böyle ben baş edemiyorum dedim

sagolsun oda geldi konuştu  gelinleri ve teyze bir olmuş diyolarmişki böyle terbiyesizlik olmaz komşu komşuyu şikayetmi edermiş

kaynanamda demişki siz olsaniz.katlanirmisiniz başkasinin gurultusune pisligine benim gelinim mecbur degl sizin pisliginizi temizlemeye.demiş bide ben 9 aylik hamileyim

yapamiyor edemiyor allahtan korkun gidin evinize her gun hergun kaynanayami gelinirmiş demiş

valla o gunden beri sesleri cikmiyo nazar etmeyim ama canima tak etmişti beni insan yerine koymuyolardi kac kez uyarmama.ragmen benden once.oturan kişi kac kez polis yollamiş bunlarin kapisina ben bi kac defa aradim sadece kibarca uyardim

2 Cevaplar

0 oy
(17,720 puan) tarafından
İyi demiş kaynanan ağzına sağlık
tarafından
cunku ben baş edemedim en fazla 2 gun yapmazlardi 3.gun devam ederlerdi pisliklerine
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Terbiyesizlik kendi yaptıkları, birde laf edüyorlar. Hiç utanma da yok. Helal olsun kaynana valla. Sesi gürültüyü geçtim ama bir şey sirkelerken bile aşağı bakıyoruz kadının çamaşırı var mı yok mu. Kul hakkına girmemek için. Pes valla. 
tarafından
ben bile en altta oturmama ragmen hic silkeleme yapmadim balkona silkeler sonrada spururum yani bu apatrmanda silkeleme hali cirpma olmamali
(2,545 puan) tarafından
Bende öyle yıkıyorum canım ama mutfağın halısını makinada yıkıyorum. Asarken aşağı bakarım. Gene saç tüy olabilir çamaşır var mı aşağıda varsa evin içine kapıya asıyorum. Benim yüzümden kadının çamasırları niye kirlensin.  Ama  çok malesef anlayışsız komşun olmuş canım. Şnşallah huyları suyları değişr.
tarafından
ustumde yaşli bi teyze duruyor sesi gurultusu olmaz dediler demez.olaydilar bi disko.yapmadiklari kaliyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 373 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.