0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Off kizlar off diğer postlarimi okursanız öncesini bilirsiniz  eşim bu seferde 90 milyar kredi çekmiş kriptoya yatırmış kayıp etmiş. Sinir krizi geçirdim ağladım. Tepindim durdum. 7 aylık kızımız var. Baba evine gitsem sıginti olacaz  kış zamanı  tek odada soba var yavrum rahat edemicek  . Bugün bir karar verdim kızımın ihtiyaçlarını zaten alıyorsun dedim. Bana da maaşından her ay 3 milyar para vereceksin dedim. Benimle de yatmicaksin  dedim. Oda manevi olarak bunun boşanmaktan  ne farkı var dedi  bunu sen istedin dedim. Kızının rızkını kumarda yiyeb bir babasin sen dedim.

Ekmeğe el bastı arabayi satıp 90 milyar krediyi odeyip bir daha kripto  oynamicakmis  daha 94 mil yarda  öteki kripto  borcundan kredi borcu vardı zaten aylık 5 bucuk milyar ona kesiliyordu  maaşı.  Ama affetmicem bu sefer.

Bu şekilde nereye kadar giderde gitsin 

Pislik kayinpederimle  konuştum baba gel oglunla konus beni dinlemiyor seni dinler dedim gelipte konuşmadı. 

Ah kizlar çok iyi bir baba çok iyi bir eş  Ama bu kripto hırsı parayı topluyorum da 470 milyar para gitti 7 ay da . 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kumar oynayan çocuğunun rızkını yiyen kişi nasıl çok iyi baba çok iyi eş olabilir 
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Cok üzüldüm canim o hırs etmiş, arabayi satınca üste kalan parayı mutlaka al sinirine yenik düşme yoksa o da gider, ne iş yapıyor kocan? 
tarafından
Polis canim  15 milyar artiyomus
(5,406 puan) tarafından
Ayy birsey de kalmıyor ama dikkat gözün üstünde olsun devir kağıdını iste belki daha fazla edecek ne kalırsa al, ne bileyim fazla da üstüne gitme elinde silah var mazallah, arkadaşın eşi böyle oldu jandarmaydı içinden çıkamadı kafasına sıktı Allah benzetmesin
tarafından
Dedim zaten canim bir gün bizi de kayıp edersen silahınla  bir kurşunla kendini gebertirsin yada asarsin bende senin olduğunu haberlerden görürüm dedim.
(5,406 puan) tarafından
Bosver hiç aklına düşürme,
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ay nebicim durum bu sürekli kredi çekip adam kumar oynuyur böyle ömür mü biter yüzünü görmek istemem öyle adamın belim yavrumun rizkini kumara verecek de halen iyi baba eş diyorsunuz 
tarafından
Aynen canim bende  yüzünü görmek istemiyorum.  Ama çok üzülüyorum   bu durumumuza  öyle mutlu huzurlu bir evliligimiz  vardiki
(1,783 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun sizin yanınızda olsun çok zor
tarafından
Dua edin bize nolur. Rabbım ev huzursuzlugunu kimseye vermesin o oturma odasında yatıyor ben yatak odasinda
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Tmm da nereye gidyor çekmediği sürece dururki ne aldıysa bir kaç yıl sonra yükselir bakarsın milyoner olursun
(2,746 puan) tarafından
Hayalet +++
tarafından
Valla canım 0 a düşünce bir daha yükselmez diye biliyorum bende.
tarafından
Keşke dediğin gibi olsa en azından yatirdigi parayı alsa yeter bana
(394 puan) tarafından
Eşin forex oynamış kripto değil. Forexte giden gelmez girdap gibi bide sürekli çekiyor içine. Allah yardımcın olsun
(6,320 puan) tarafından
Onalrdan değil canım muhtemelen Yeni yukselek olanlara yatıyor şansa çıkarsa zengin. Ama sıfıra düşerse o para bir daha çıkmıyor.
0 oy
tarafından
allah sana sabirlar versin canm eşinede akil versin ya iyi bi baba asla o kripto denen şeye para yatirmaz kizinin senin rizkini onlara yedirmez bi kere yapmiş gine yapti diyorsun ve yine yapar eminim eşiniz degismez allah dogru yola yoneltsin
tarafından
Amin canim dua edin bana nolur. Yavrumun yüzüne  bakamıyorum  sürekli ağlıyorum.  Çok zoruma gidiyo
tarafından
senin bi suçun yokki senin dua etmen lazim eşin için evin için
0 oy
(749 puan) tarafından
Gider ev alirsin Kocan beyinsizmis  zoruna gitmesin bnim kocamdan yapsa ay i şeyi soylerim böyle erkeklerin beyni yok  allahim çaresizlik olmasa s... basacaksın böyle erkeklere omurmu cekilir
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen fazla sabırlısın 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Ayrı  yatınca  dini  boyutunu  düşünüp  aklediyor  peki  çocuğunun  eşinin  rızkını  kumarda  kaybedince  haram  olduğunu  neden  düşünmüyor  kötü  durum Allah yardımcın  olsun 
0 oy
(556 puan) tarafından
Batsin iyi eşliği iyi babalığı...
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Üzgünüm ama asla birakmicak, bıraktım dicek ama devam edicek, bunu bilerek devam et
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ayy işi büyütmüş desene benım erkek kardesımde bekar 80mılyar borc yapmş bende ona kızıyorm ama deligözlülük ya cıkarsa ya kazanırsam diye diye mahkemelık oldu eşimde kücğk caplı yapsr ama rıske atmaz kendını az az yatırır karını hemen lr kenara cekılır büyütmüyor işi
0 oy
tarafından
Canım bu kripto işi çok farklı işliyor anlaşmalı oluyor genelse herkes aynı coine yatiriyor öyle öyle para kıran kırıyor telegram gruplarından haberlesiyolar hep borsada para kazanan da içerden adamı oluyor öyle kazanıyor bu işler öyle sağdan soldan duyduklarınla ilerlemiyo umarim bu son olur eşine de sana da çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kesin eşin asksr veya polistir var ya çünkü bu meslektekiler kendilerine güvenip yapıyor bunu çevremde çok çok var böyle eşim de arada söylüyordu ben izin vermedim çok şükür hiç bulaşmasına izin vermem ha olursa gizli oynar bir şey yaparsa sülalesine rezil ederim vala çok arkadaş duyduk bu şekilde sizin gibi ev altın araba para neler neler kaybettiler bataklık ya en yakın arkadaşım da var öyle eşi az a oynuyor diyor işte geçen kazandı diyor yedirmedim dışarda yoksula verdirdim diyor ama yalan söylüyor bana çok iyi biliyorum altınlar alıyor her gün bir şeyler alıyor biz anca maaş bekliyoruz onların kredi borcu var nasıl rahatlar diyorum ama imrenmiyorum isterse yüz trilyon kazansın yine demem aaaa bunalr kazandi diye siz 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kripto da satmadığın sürece ve coin delist olmadığı sürece kaybetmezsin ki. Kaldı ki su an aynı  yerinde sayıyor bütün coinler, zaten eşinin 90 bin TL ile coin alıp kaybetme ihtimali olamaz.  Eşin ya Forex de kaybetti ya da kripto da vadeli de.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim anlamadığım tek şey banka senin imzan olmadan nasıl kredi verdi bence git bankayı şikayet et en azından bidaha vermezler kredi falan
tarafından
Csnim bankaya bile gitmiyor mobil bankacılıkta hallediyir
(1,272 puan) tarafından
Ilk defa duydum böyle bisey biz ev izin konut kredisi çektik 3 ay vermeden bizi ugrastirdilar benim imzamı bile  istediler üstelik benim eşimde seninki gıbı memur maaşınıda kredi çektiğimiz bankadan alıyordu genede o krediyi biz alana kadar kırk dereden su getirdik
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yani gerçekten bu kripto parada kazanan var mi ya kimi duysam kaybetmiş 
0 oy
tarafından
araba ne kı 15 bın kalıyor ustunden 
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Kusura bakma da senin kocanın aklı ufak çocuk aklı. Cahillikten başka bişey değil insan hiçbir şeyi düşünmüyorsa çocuğunu düşünür hareket eder. Olgunlaşmamış 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 435 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 110 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Meryem3454 (8 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...