0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar benim 2 aylık oğlum var sezeryanla doğurdum oğluşumu severken "oyyy canım oğluma bak bee ben doğurdum ben" diye seviyodum kocamda sanki sen mi doğurdun doktorlar kesti çıkardı diyo sinirlerim bozulduu sanki 9 ay doktor mu taşıdı sezeryan oldum diye annesi değil miyim sanki saçmalığa bak. 41. Haftaya gelmiştim sancım yoktu bebeğimin kilosu fazla diye ameliyata alındım ayrica kime ne istediğim gibi doğum yaparım

18 Cevaplar

+20 oy
(2,468 puan) tarafından
Ben 9 ay karnimda tasiyio oramdan çıkmayınca anne olamiyosam sen  5 dk işle hic baba olmazssin katkın yok denecek kadar az derdim
(3 puan) tarafından
çok doğru
(2,746 puan) tarafından
Bunu cevaba sonsuz +++++++ bu cümleyi unutma ve kullan
tarafından
Yorumun alnı olsa da öpsek ❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,213 puan) tarafından
Koca bile bunu diyorsa yazıklar olsun valla sezeryanın acısını yaşasa da bilse keşke, çevre yetmiyor bide patavatsız bir koca Allah yardımcın olsun 
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Gel canım seninde karnına ufacık bir kesik atalım derim. Hanzo ya
(8 puan) tarafından
Canım bide ben yurt dışında olduğum için hastanede yanimda kimse yoktu 3 gün tek başıma kaldim kaldiran yardim eden bile yoktu
0 oy
(589 puan) tarafından
Hiçbirşey söylemez küserdim direk
0 oy
(202 puan) tarafından
Sezaryan olunca başkasının karnın danmi çıkıo beynsz der ve konuşmaz dim
0 oy
tarafından
Ya Allah'ım sezeryan daha zor aslında cahile laf anlatmak gerçekten zor eşine anlatsanda anlamaz
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim kocamda şakalaşmak amacıyla bazen söyler ben gülerim yani ne niyetle söylediği onemli
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Yemin ediyorum bu kocaların hepsi be. yinsiz başka bir şey demek istemiyorum 
0 oy
tarafından
Dengesiz bu kocalar 
0 oy
tarafından
Bir normal bir de sezaryen doğum yaptım, simdi doğuracak olsam normali seçerim, normal doğumda ben doğum yapmamışım dedim, sezaryenle doğurmayı kolay bir sey sanırdım. Kocan da rahat rahat atıp tutsun, nasıl olsa başına gelmeyecek ya! Böyle saçma sapan düşünceler duyunca cinlerim tepeme çıkıyor, azcık saygı duyun ya, teşekkür edin, tebrik edin, helal olsun diyin, bu kadar mı zor! 
0 oy
tarafından
Kocan çok bilmiş onun gibisi her yerde barınmaz ver lafını otursun yerıne ne alakası var sen mi doğurdun 
0 oy
(796 puan) tarafından
Agzinin ustune vuraydin bitane ne demek sen dogurmadin  9 ay kim tasidi ona kalursa onubda hic hakki yok 5 dk bisey madem oyle sabah sabah canim sıkildi  ah su dogumu sancikari sezeryan acisini su erkwklerin tatmasi mumkun olsa 
0 oy
(655 puan) tarafından
Kaldımı hâlâ böyle geri kafalar. benim kocamda sezeryan olmami istiyor normalden korkuyor. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
O ne ya öyle kaynana gibi Allah sabır versin hiç sıkma kendini benim dengesiz kaynanada emzirmiyorum diye o lafı demişti bende o zaman ağlamıştım annesi olmuyormuyum diye şimdi hamileyim hiç takmıyorum lafımı söylerim direk 
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben anne olmak için bıçak altına yatdım sen baba olmak için ne feda etdin? Zevkini karsilayan bir kaç damla dışında...
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Acısını biz çekiyoruz her anlamda o dikişler kolay mı içten kaç kat dikiş atılıyor ister normal ister sezeryan hepsi ağrılı sancılı bunlara verecem suni sanciyi anlayacaklar değerimizi 5 saniye bile dayanamazlar 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişey demezdim belliki şaka
0 oy
tarafından
Çok şey diyecem de kocandir neticede, o yüzden yazmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 255 göst.
0 oy
7 cevap 207 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu