0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Sınav bugün hanımlar 9aralik 9.30=20aralik arası saat23.59,kadar bugün herhangi bir saate girsek oluyormu girenler yardım etse

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
9.30 dan sonra istediğin saatte girebilirsin canim,Allah kolaylık versin bende yazıldım lise son senem kalmıştı,inşallah mezun olurum❤
(310 puan) tarafından
Benimde son sene inşallah mezun oluruz çok teşekkür ederim
tarafından
Insallah canim❤
tarafından
Kader ayın dokuzundan yirmisine kadar ya süre. Bu süre zarfında farklı günlerde ders ders sınav yapılabiliyor mu? Pandemi zamanında küçük dayım öyle yapmıştı ona yardımcı olmuştum. Şimdi de karnıma yardımcı olucam yine aynı şekilde yapabilir miyiz? Tek bir başlamadan hepsini yapacak kadar vaktim yok çünkü. Seni bulmuşken bir soruyum dedim☺
tarafından
Yapılıyor diye biliyorum geçen sene ablama bende öyle yapmıştım sjsj bu sene de yapılır değişeceğini sanmıyorum☺❤
-Reklam-
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Ilk 2 3 gün girme cnm sistem çok yoğun oluyo kendiliginden atar sınavların iptal olur
(310 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,726 puan) tarafından
İstediğin saatte girebilirsin bende girecem
0 oy
tarafından
Ya kızlar benim kaynım açık öğretime yazıldı bir sınava girdiği zaman hepsini yapabiliyor mu yoksa ders ders farklı günlerde yapabiliyor mu? Ben açıköğretimle alakalı bir şey bilmiyorum üni mezunuyum sınavlarında yardımcı olucam. Eğer bilgisi olan varsa yazabilirse çok memnun olurum.
(13,113 puan) tarafından
Evet birine girip çıkabilir sonrasında bidaha girip başka bir dersini yapabilir canım. Ama bir dersi bitirmeden çıkmasın o bitsin öyle çıksın
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim.
0 oy
(2,808 puan) tarafından
İstedin zaman gir canım suan girilmiyo zaten 
(310 puan) tarafından
Neden girilmiyor
(2,808 puan) tarafından
Yoğunluk var canım ondan bence pazartesi falan dene yarın pazar herkez evde ya yine yoğun olr dersin iptal olur canım sistem atarsa seni riske atma bence bende gircemde pazartesi denicem yada gece geç saatde dene canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 300 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Balbocegi (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.