0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Kızlar oğlumun hırıltısı var azcık. Nebülizatöre serum fizyolojik koyarak hava versem bir şey olur mu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha iyi olur canım rahatlar 
(2,746 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,775 puan) tarafından
Belkiyim bakalım benim oğlum da 14 buçuk aylık 
(2,746 puan) tarafından
Utube da doktorlar verin diyorda emin olmak istedim ciğerleirne inmeden vereyim dedim
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Hırıltı oğlumda da oldu ciğerine iltihap inmiş ondan olmuş hırıltı geçmiyor öksürük başladı 

Serum fizyolojik koyuluyor mu havanın içine bende versem bari 
(2,746 puan) tarafından
Utube da doktoslr oluyor diyor ama bir de sizlere sormak istedim
(1,989 puan) tarafından
Bende bekleyim de oluyorsa versem hırıltı çoğalıyor

Acilde hava verildi ama hırıltı gecmedi
(2,746 puan) tarafından
Evet ya napsak ki kızlar bakın link atayım
0 oy
(546 puan) tarafından
Asıl vermezsen cigerlere inip daha kötü oluyo.Gecmis olsun hirilti öksürük duydugum an hemen serum fizyolojik sıkıp buhar veriyorum sumuklerimi yumusatiyo hem faydali oldugunu dusunuyorum.
(2,746 puan) tarafından
Yaaaa teşekkür ederim bende şimdi verdim. Tam rahat durmadı ama hırıltısı bariz hafifledi gibi günde kaç kez veriyorsun
(546 puan) tarafından
Rica ederim :) Durumuna gore ben 2 kez verdim bi zarari yok ilac degil nasilsa.Hastaligi farkettigimiz an cigerlere inmeden hemen elimizden ne geliyosa yapmamiz lazim cunku miniklerin sadece bir gunde bile inebiliyo bazen ne yapsak bos tabiki ama oksuruk duydugum an andiz tereyag karisimi bize en iyi gelen o birde hava muhakkak yapiyorum baktin ilerliyo geniz akintisi hirilti var burna siringayla temizlemek yapilabiliyosa iyi oluyo cunku geniz akintisi hemen bronslari dolduruyo ilerliyo biz otri bebeyle vs. Sadece burnun on kismini temizleyebiliyoruz arka kismi doluyo.Keske hic hasta olmasalar ancak bu sene ard arda surekli hastalar Rabbim beterinden sakindirsin yavrularimizi.
(2,746 puan) tarafından
Evet ya bu sene çok zor. Burun temizliğini yapıyorum. Havayıda verdim doktor arkadaşta ventolin ver dedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 94 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Feyza tabu (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.