0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz bı insan hayatında uykuyu bu kadar mı sever gerçekten bıktım usandım geceleri 2+1 çalışıyo sabah 6 da bı geliyo ta akşam 6 ya kadar önceden çok takardim evde yalnızım uyan sıkıldım diye ama artık yoruldum bıraktım ne hali varsa görsün dedim ama gitmiyor böyle ilerlemiyor bı oğlum var o da olmasa evde yapayalnizim kahvaltıya kalkmaz öğlen yemeğine kalkmaz akşam yer işe gider benim herşeyim yalnız artık sabrım taştı kayınpederime dedim gece gündüz yatıyo bu hiç evine bakmıyor diye konuştu oğluyla yine bişey yok izinli gününde de uyur akşama kadar yine kahvaltıya kalkmaz valla geçen sinir krizi geçirdim artık bı iki gün iyiydi şimdi yine aynı izinli akşamında koltukta otururken de yatıyo kıçının üstünde oturduğunu görmedim size saçma gelebilir belki ama gerçekten çok yoruldum bunaldım annesi küçükken de böyleydi diyo napim banane ya düzelsin baba oldu ev sahibi oldu bilsin sorumluluklarını ama nerde ben konuşunca çok konuşuyosun diye bende seni görmediğim için anlatacaklarım birikiyor dedim çok komik diyo bende hayır gerçek dedim bu çocuk ne ara büyüdü diyo bende sen uyurken dedim annem de kocamdan için gece çalışması zor pek üstüne gitme diyo 12 saat uyuyor ya ben bu evde niye yalnızım kalk hep mi yatılır evde her bereket olmaz diyorum elim kolum uyuşuk diyo yatmaktan diyorum ne alakası var diyor 

5 Cevaplar

0 oy
(613 puan) tarafından
Vitaminlerin de sorun vardr belki ya da depresyondadir
(244 puan) tarafından
Baktırdım zorla ben ellerimle götürdüm yok biseyi tamamen alışkanlık ben bişey demedim ilk zamanlar bu da böyle alıştı
(613 puan) tarafından
Gafletten uyuyor . 5vakit namaz kılsa istese de uyuyamaz
(244 puan) tarafından
Kaç kere söyledim evdesin bütün vakitlerde evde kilarsin dedim dinleyen kim
(2,908 puan) tarafından
Aynı şeyi bende düşündüm
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
Kolay gelsin canım buna bol bol dua edilir başka bir şey yapilmaz gibi geldi. 
(244 puan) tarafından
Tek kavga sebebimiz bu ve ben gerçekten sabrımın taştığını biliyorum bu gün patliycam hak getire
(207 puan) tarafından
Iyi de kavga etmek için zaman yok ki .iyi bari çocuk yapabilmişsiniz :D
(244 puan) tarafından
Akşamları kavga ediyoruz evlenince hamile kaldım Allah'tan yoksa olmazdı sanırım
(207 puan) tarafından
:) bol bol dua et canım. Yapacak pek bir şey yok gibi geldi. Malesef kayinvalideler oğulcuklarını alistiriyor sonra al bu vahim durum işte. Benim annemde aynısını yapıyor kardeşime Malesef. İşini değiştirebilirse hafif bir işe de girebilir
0 oy
(60 puan) tarafından
Aynisi benim eşimi anlatmışsın sanki artık bende çıldırmak üzereyim benimki birde gece çalışıyo birgün çalışıyo birgün izinli ama biktim artık bi adam hep mi yatar bende senin gibi yanlizim  diyorum sen ha varsın ha yoksun doktora goturiyim  diyorum ne alaka.diyo
(244 puan) tarafından
Anlamazlar bı gün bırakıp gidecem sende yalnız kalacaksın diyorum bu mu sebep diyo
(60 puan) tarafından
Ben kaç kere söyledim o anlık duzeliyo yine aynı  degismiyolar
0 oy
(1,460 puan) tarafından
Benimki de gece vardiyasında tüm gün uyuyor, babam da gece çalışıyor ama sabah uyur öğlen uyanır akşam tekrar yatar.sen de öyle yap diyorum yapmıyor.calismak zor geliyor işlerini sevmiyorlar gece uyuyamadiklari için bari gündüz uyuyayım diyorlar.seninki hep gece çalışıyorsa zor gerçekten ona da zor sana da zor hayat şartları maalesef bu duruma getiriyor insanları Allah yardımcın olsun canim
0 oy
(162 puan) tarafından
Seni i kadar iyi anlıyorum ki aynı benim eşim uyanık olduğu zamanlarda telefondan kafasını kaldırmaz muhabbet etmiyoruz deyincede ediyoruz ya diyo
tarafından
Aynı bizi tarif etmişsin resmen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 451 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevde nin annesi (1,250 puan) tarafından soruldu

381,313 soru

11,415,209 cevap

34,966 kullanıcı

...