0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 kez gittik doktora ikisinin verdigi ilaclarda fayda etmedi kuru bi öksürügu var ozellikle sabah uyaninca cok oksuruyor 2bucuk yasinda varmi iyi bi ilac

18 Cevaplar

+1 oy
(1,246 puan) tarafından
Prospan iyi geliyo içirebilirsen pekmezde iyi gelir.
-Reklam-
0 oy
(532 puan) tarafından
3. Kez başka doktora gidin . Kafanıza göre ilaç kullanmayın ben çocuğumun cigerlerine enfeksiyon kaptridim kafama göre ilaç kullandım diye bir daha tövbe 
tarafından
gidicem canm da bisey yapmyolarki ilac yazyo sadece
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Öksürüğü ilaç kesmiyor doğal yollar deneyin. Kızımın da kuru öksürüğü vardı kuru dut kaynatıp uçurdum. Sabah akşam bir kaşık kuru duta bir çay bardağı suyu ekleyip 5 dk kaynatıp ılıyınca içirin çok faydası var. Birde göğsünü sıcak havlu ile sıcak tutun
tarafından
yarn kuru dut alaym
0 oy
(1,116 puan) tarafından
Doktor bana dediki öksürük şurubu asla tavsiye etmiyorum evde varsa onu da atın dedi ıhlamur ve bal kullancaksiniz dedi
(2,119 puan) tarafından
Bizim doktorda öksürük zamanlarında bal verme demişti
0 oy
tarafından
Fitospan kullanıyorum çok etkili
0 oy
(12,510 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ilk kez bişey az da olsa fayda etti öncesinde biçok şey denedim aylardır gecmiyo Bisolnatur felan verdi Dr biçok şey denedik yok

Akgünlük sakızı diye bisey var onu Bi tencereye koy tencerenin üstüne havlu koy buharı işlesin havlunun her tarafına sonra onu kıyafetinin altına göğsüne koy tekrarla bunu 

Aktarda satılıyor 
(12,510 puan) tarafından
Öyle mi bunu duymamıştım sadece göğüs diyodu benim baktığımda, ben sabah aksam olmak üzere 2 gün yaptım azaldı sonra yapmadım iyki yapmamısm o zaman bilmiyordum bunu tesekkür ederim canım
(25,224 puan) tarafından
İlk akşam göğüse ikinci akşam sırta üçüncü akşam tekrar göğüse yapılıp bitirilir canım rica ederim :) ❤️
(9,195 puan) tarafından
Günde 1 defa mı yani selin? Bide etkili mi gerçekten
(25,224 puan) tarafından
Evet canım akşam yatarken koycan sabah alcan. Ben pamuga yapıyorum uzunca pamuk koparıp ona tutuyorum dumanı. Bizde işe yarıyor
(9,195 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(4,944 puan) tarafından
Kuru dut kaynat icir insaallah sifa olur
0 oy
(2,119 puan) tarafından
1 yemek kaşığı kuru dut 1 bardak su. Kaynat 10 15 dakika. Ilıyınca içir en etkili ilaç :) hem tadıda tatlı seviyor çocuklar 
tarafından
Beyaz kuru dut degilmi cnm
(2,119 puan) tarafından
Evet canım
(2,562 puan) tarafından
Ev yapımı reçelini yedirsem olurmu acaba
(2,119 puan) tarafından
Yok yavrum öksürük için reçel olmaz
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canım bnmkiler 3 hafta öksürdüler hiç bişi fayda etmedi bende grintus diye bi öksürük balgam sökücü bitkisel bi şurup aldım eczaneden inanırmısın 3 oğlumda baya faydalı oşdu bi aydır hasta oşmuyolardı baktm büyük oğlum gene gıcık tutu sesi deişti bugun aldım gene ve içirip yatırdım baya faydasını görfüm tavsiye ederim yani 
0 oy
(9,195 puan) tarafından
Benim kızım da 3 gundur oyle kotu öksuruyor kii.. o öksurdukçe benim ciğerlerimi sökuyorlar sanki. Dün goturduk dr.a deloday ve peditus verdi etkisi olmuyor sanki bilmiyorum.. yanı sıra pekmez bal ıhlamur zencefil vs destekliyorum ama nafile geçmek bilmiyor
(12,510 puan) tarafından
Özge yorumuma bakk
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bisolnatur diye doğal içerikli bı ilaç bal kıvamında ben çok memnun kaldım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ciğer muayenesi yapıldı mı 
0 oy
(4,619 puan) tarafından
bal zencefil limon karistirip macun sekilde veriyorum aninda eser
0 oy
(798 puan) tarafından
Bizede kozalak pekmezi iyi geldi tadida iyi faydalida
0 oy
(352 puan) tarafından
Hakiki tereyağ ve pekmezi ısıtıp vermeni tavsiye ediyorum son zamanlarda hastaneye gitmiyoz inan verdikçe faydasını goruyosn hatta zeytinyagina azıcık limon sık ver çok iyi geliyor...
(2,562 puan) tarafından
Nasıl yapiyosun canim
(352 puan) tarafından
Az bişey tereyağ ve peymezi ısıt günde 3 kez ılık şekilde ver.. bide sarımsak kaynat suyunu ver .. ve bir tatlı kaşığı zeytin yagina limon damlat ver..
0 oy
tarafından
Öksürüğü şuruplarla durdurmak aslında çok zararlıymis. Benimde oğlum öksürük tıkanıklık falan var iki haftadır oda iki buçuk yaşında

Klavunat kullandik doktor önerdi suanda hâlâ tikanmasi var aşırı boğazı dolu diye verdim antibiyotik balgam olduğu için

Fakat şuanda pekmez bal ıhlamur ayva yaprağı çayı vs veriyorum. 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm pekmez icir ılık süte bal kat ıcır sonra ıhlamur vs caylardan yap ıcebılecegı bırde turpun ıcını oyup dibinden az bı kısım bırakıp ıcıne bal dolduruyor ablam onun altına bardak koyuyor o bal ordan süzülünce ıcırıyor onu muhteşem etkı yaratıyor.varsa cevrende hava ver cıgerlerı temızlenmeyınce öksurek gitmex ışac verme geçmiş olsun
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Pekmez zeytinyağı geçirdi ne ilaçlar verdi doktor geçmedi 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 339 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,606 puan) tarafından soruldu

378,825 soru

11,339,205 cevap

34,803 kullanıcı