0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (52 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
 Kızlar vajina mantarına ne iyi gelir yarin dr a gideceğim suan çok kötüyüm kalçama kadar yayılmış durumda kaşıntı çok fena sirke travozol krem hepsini denedim fikri olan yazarsa çok sevinirim 

11 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Nioli yağı çok iyi geliyor iç çamaşıra damlatiliyor tavsiye ederim 
(1,746 puan) tarafından
Gerçekten mi bende her türlü ilaç kullandım geçmiyor
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Valla 3 ay çektim hiç bişe işe yaramıyo ilaç kullanmadan geçmiyor
0 oy
(359 puan) tarafından
Soğani kabuklarıyla haşlayın  biraz için kalaninada az biraz sogusun buharına oturun çok iyi geliyo 
tarafından
Canım post sahibi degilim ama sanki bende enfeksiyon var bu gün aşırı kaşıntı ve sarı akıntı var bende yapsam fayda eder mi
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benim komşu ilik sute oturuyorum derdi cok fayadasini gordum derdi belki ise yarar canim 
0 oy
(3,243 puan) tarafından
Deniz topalak yağı canım. Ama Türkiyede eczanelerde bulunmuyor galiba.
0 oy
tarafından
Fitil iyi geliyor cnm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
İntim jel aldım tek işe yarayan bu valla mantara enfeksiyona ve kaşıntıya çok iyi geldi çok şükür çok şey denedim birtek bu iyi geldi gerçekten 
0 oy
tarafından
İlaçlar geçici çözüm sağlar, vajinal mantarın en büyük sebeplerinden birisi, tatlıdır, bağırsaklarda probiyotigi tüketir, bu da direkt mantara sebep olur, probiyotik yogurt, kefir tüketin düzenli olarak, şekerli şeyler tüketmeyin. Nasıl azaldığını ve bittiğini göreceksiniz. Ama acil olarak fitil kullanın. Bir de idrar tahlili verin, monurol şase çok iyi geliyor tek kullanımlık, bu ilacı da doktorunuza danışın bence, bana çok iyi gelmişti. 
0 oy
tarafından
Doktor fitil verir canim kesinlikle kullan geçer onunla 
0 oy
tarafından
Sirklei suyla yıka pamuklu iç camasir muhakak .naylonlar dantaller daha çok mikroplari cogaltiyor
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Nioli yağı dene canım .kekik yağını seğreltp kullanabilirsin o da iyi gelir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 148 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (73 puan) tarafından soruldu

379,427 soru

11,357,379 cevap

34,835 kullanıcı

...