0 oy
1,440 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından

Allah aşkına bu ikinci sınıf çocuğu için çok ağır değil mi nqsil anlatacağımi şaşırdım.

image

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vala bu eğitim yani bu kadarda zor olamaması lazım yani bazı öğrenciler 2ci sınıfta okumayı bile bilmiyorlar bunlar gelmiş matametik öğretiyorlar ya alalh aşkına çocuklar okumayı biraz ogretsinler sonra ya 
-Reklam-
0 oy
(49,756 puan) tarafından
bu soruyu detayli cozen var mi☺️
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Geçen bir dizide bu ödev konusu a gönderme yapmışlardi. Kadın çocuğuna öğretmenin ödevleri sana değil bana veriyor demişti. Sanırım eğitim sistemindeki sorun da bu. Herkes biseyleri çocuğunu okula gönderince öğreniyor. Senin çocuk da büyür evlenir çocuğu okula giderken onun ödevlerini yaparken öğrenir. Tabi bide ebeveynlerin yaptığı odevler için çocuklara not veren ogretmenler var. Bırakın çocuk anlaya bildiğini kadarını yapsın. çocuğa yardımcı olmak ödevini yapmak değil. 
0 oy
tarafından
Ayy bu neee daha bu 2.sinif daha kolay olmalı biz ancak o konuları 4 5 sınıfta cozerdik
0 oy
tarafından
Bu müfredattan emin olun öğretmenlerde şikayetçi siz evde nasıl çözdürmeye çalışıyorsanız soruları bizde aynı şekilde bütün sınıfa çözdürmeye çalışıyoruz salı günü matematik dersinde 10 soru çözdük sadece ve bu 10 soru bizim 5 dersimizi aldı bütün bir günü matematiğe ayırmak zorunda kaldık çünkü çocuklar için gerçekten çok ağır konular 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 344 göst.
14 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.oz (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
1 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mucizemoldu (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde papatya3 (1 puan) tarafından soruldu

396,263 soru

11,853,801 cevap

35,947 kullanıcı

...